۱۰ ترفند و نکته برای یادگیری سریع اسپانیایی

۱۰ ترفند و نکته برای یادگیری سریع اسپانیایی

اگر علاقه مند به یادگیری سریع اسپانیایی هستید و تمایل دارید این زبان را به سرعت یاد بگیرید، ما نکاتی برای یادگیری سریع اسپانیایی آموزش خواهیم داد. این نکات را بخوانید و به کار بگیرید.

 

۱. مجلات و روزنامه‌های اسپانیایی را به صورت آنلاین بخوانید.

این ترکیبی از داستان‌های کوتاه و اخباراست که مجلات و روزنامه‌های اسپانیایی را به عنوان منبع عالی برای یادگیری سریع اسپانیایی تبدیل کرده است. اگر برای انجام این روش یادگیری زبان اسپانیایی تازه‌کارهستید، یا زمان کمی دارید می توانید از مطالب ساده شروع کنید. بسیاری از نشریات اسپانیایی در اینترنت وجود دارند، بنابراین نیازی نیست که زحمت زیادی برای جستجوی منابع برای مطالعه بکشید.

 

یادگیری سریع اسپانیایی

یادگیری سریع اسپانیایی

 

۲. زبان دستگاه های هوشمند خود را به زبان اسپانیایی تغییر دهید.

غرق شدن در زبان اسپانیا به عنوان یکی از موثرترین راه‌های افزایش یادگیری است. اما شما نمی‌توانید همه چیز را رها کنید و به اسپانیا بروید. در این حالت شما فقط باید به راه‌های دیگری برای غوطه‌ور ساختن خود در زبان اسپانیایی فکر کنید. اگر زمان زیادی را به صورت روزانه آنلاین سپری می‌کنید، تغییر تنظیمات کامپیوترو موبایل شما به زبان اسپانیایی شروع خوبی است. زبان را در تمام دستگاه‌های خود تغییر دهید. این کار را برای یک هفته انجام دهید و تفاوت را ببینید.

 شما می توانید از افزونه زبان اسپانیایی برای مرورگر خود استفاده کنید. بخش هایی از هر وب سایتی که شما از آن‌ها بازدید می‌کنید را به زبان اسپانیایی ترجمه می کند و شما را مجبور می‌کند که کلمات را ترجمه کنید.

 

۳. برای یادگیری سریع اسپانیایی فیلم های اسپانیایی را با زیرنویس تماشا کنید.

با افزودن زیرنویس به فیلم های اسپانیایی، می توانید یادگیری زبان خود را بهبود بخشید. با روشن کردن زبان اسپانیایی، می‌توانید کلمات اسپانیایی را مشاهده کنید. فیلم را نگه دارید تا مطمئن شوید که شما واقعا هر جمله را درک می‌کنید یا فقط کلمات را می شنوید. شما با انتخاب سبک زبان اسپانیایی که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرد، دانش خود را افزایش خواهید داد.

 

۴. لیست خرید خود را به زبان اسپانیایی بنویسید.

حتی اگر شما معمولا لیست نمی نویسید، حالا زمان شروع است. ایجاد عادت های مفید اغلب کلید یادگیری سریع اسپانیایی است، و اگر یک چیز وجود داشته باشد که همه ما به طور منظم انجام می دهیم، خرید است. لیستی به زبان اسپانیایی از وسایلی که می‌خواهید قبل از رفتن به خرید تهیه کنید. زمانی که در فروشگاه هستید با تکرار آیتم‌هایی که خریداری کرد ه اید زبان اسپانیایی تمرین کنید.

وعده‌های غذایی یک روش عالی برای افزایش دایره لغات تان هستند. از لیست‌ کارهای قابل انجام گرفته تا برنامه‌ریزی های روزمره، تقویم و حتی پست الکترونیکی خود را سعی کنید به زبان اسپانیایی بنویسید. اگرهمکاران، خانواده و دوستان تان در مورد زبان اسپانیایی از شما سوال بپرسند، به زبان فارسی برای آن ها ترجمه کنید و در این حالت شما فقط بیشتر تمرین می کنید.

 

یادگیری سریع اسپانیایی

یادگیری سریع اسپانیایی

 

۵.نوشتن یک دفتر یادداشت اسپانیایی را شروع کنید و هر روز بنویسید.

شاید مهارت نویسندگی زیادی نداشته باشید، اما داشتن یک دفترچه یادداشت روزانه فواید زیادی برای یادگیری زبان اسپانیایی دارد. اول از همه، شما هر روز می‌نویسید. اما فراتر از آن شما یاد می‌گیرید که زبان اسپانیایی را به سبک شخصی خودتان بنویسید؛ چیزی که وقتی کتاب درسی به شما می‌گوید برای توصیف حیوانات خانگی تان یک انشاء بنویسید.

شما می توانید با چند جمله شروع کنید که روز شما را توصیف می‌کنند. سپس برای توصیف افرادی که با آن‌ها ملاقات می‌کنید، طرح‌های آینده و احساسات به زبان اسپانیایی بنویسید.

 

۶. کارهایتان را به اسپانیایی ترجمه کنید و یا ایمیل ها را به زبان اسپانیایی بخوانید.

چه در کار باشد و چه در مدرسه، بیشتر ما حداقل یک‌بار در روز دست به قلم می شویم و یا با صفحه کلید می نویسیم. یک ایمیل، بخشی از تکالیف یا یک یادداشت نوشته شده برای یکی از عزیزان خود را به زبان اسپانیایی بنویسید.

بخشی از کار خود را انتخاب کرده و آن را به زبان اسپانیایی ترجمه کنید. برای نگاه کردن به معنای کلماتی که نمی دانید کتاب های دیکشنری یا نرم افزارها استفاده کنید.

 

۷.گوش دادن به رادیو اسپانیایی از روش های سریع یادگیری اسپانیایی

رادیو اسپانیایی یکی از سودمندترین شکل‌های بهبود مهارت لیسنینگ اسپانیایی است. رادیو TuneIn  یک منبع رایگان آنلاین است که به شما کمک می‌کند یک کانال را انتخاب کنید که بتوانید به رایگان به رادیو اسپانیایی گوش دهید. فراموش نکنید که به طور منظم به رادیو گوش کنید تا بتوانید مهارت‌های لیسنینگ خود را در طول زمان تقویت کنید.

 

یادگیری سریع اسپانیایی

یادگیری سریع اسپانیایی

 

۸.به یک گروه های زبان اسپانیایی ملحق شوید.

برای بسیاری از زبان آموزان جدید، داشتن اعتماد به نفس برای حرف زدن می‌تواند یکی از سخت‌ترین قسمت‌های مربوط به یادگیری زبان اسپانیایی باشد، اما هیچ راه فراری وجود ندارد. به جای اینکه منتظر بمانید تا زمانی که در یک کشور خارجی در تلاش برای سفارش غذا هستید از مهارت های خود استفاده کنید، افرادی را برای برقراری ارتباط پیدا کنید.

 

۹.افرادی را پیدا کنید که به صورت آنلاین با آن ها اسپانیایی صحبت کنید.

هنوز برای برقراری ارتباط  در وضعیت زندگی واقعی آماده نیستید؟ می توانید با چت کردن به صورت آنلاین به زبان اسپانیایی مهارت های خود را تقویت کنید.

 

۱۰. یک عادت مطالعاتی برای یادگیری سریع اسپانیایی ایجاد کنید.

ما چیزی هستیم که بارها تکرار میکنیم. بنابراین ماهر شدن در چیزی عمل نیست، بلکه یک عادت است. مهم نیست چند کتاب بخرید، در چند دوره‌ شرکت ‌کنید و چه طرح‌هایی ایجاد کنید، چیزی بیشتر از ایجاد عادت و تمرین‌کردن شما را درزبان اسپانیایی ماهر نخواهد کرد. تحقیقات نشان می‌دهد که تنها چند هفته طول می‌کشد تا یک عادت ایجاد شود، بنابراین ایجاد عادت را در مراحل اولیه آموزش مدنظر داشته باشید.

علاوه بر یک طرح مطالعه، یک مرور هفتگی از نحوه پیشرفتتان داشته باشید، بررسی کنید که آیا برنامه مطالعاتی در یادگیری شما موثر است در غیر این صورت علت را بررسی کنید. آیا برنامه شما بیش از حد وقت گیر / یا بیش از حد خسته‌کننده است؟ پس سعی کنید برنامه ای مطابق نیازهایتان طراحی کنید و به آن پایبند باشید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای یادگیری سریع اسپانیایی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه