یادگیری زبان برای سفر : ۱۰ دلیل واقعا قانع کننده!

یادگیری زبان برای سفر : ۱۰ دلیل واقعا قانع کننده!

یادگیری زبان برای سفر واقعا ضروری است! شاید شما هم بارها این توصیه را شنیده باشید. در این مقاله از  زبان نگار تصمیم داریم، 

دلایلی ذکر کنیم که شما عاشقان سفر را مجاب به یادگیری زبان انگلیسی می کند! یادگیری زبان برای سفر یکی از ضروریات افرادی است که به سراسر دنیا سفر می کنند.  همراه ما باشید.

با یادگیری انگلیسی برای سفر می توانید تجربیات بیشتری کسب کنید!

عدم تسلط به صحبت کردن به زبان انگلیسی می تواند برای شما به یک محدودیت بزرگ تبدیل شود. در اکثر کشور ها زبان انگلیسی، زبان اصلی نیست ولی مردم به خوبی به وسیله آن با توریست ها ارتباط برقرار می کنند. در واقع با یادگیری زبان انگلیسی می توانید به سراسر دنیا سفر کنید و با مردم تمام دنیا معاشرت کنید.

 

مرتبط بخوانید : اصطلاحات انگلیسی با کلمه “پول”! : ۴۰ اصطلاح جالب!

 

۱- با کمک زبان انگلیسی معاشرتی تر می شوید!

انگلیسی زبانیست که اغلب توریست ها با دیگران به کار می‌برند. در هنگام مسافرت ، احتمالا بیشتر وقت خود را صرف برقراری ارتباط با افراد دیگر در اتوبوس  هتل ، فرودگاه‌ها ، در خیابان‌ها و جاهای دیگر خواهید کرد.

بسیاری از کسانی که با این زبان آشنا می‌شوند، گردشگرانی هستند که می‌توانند با این زبان ارتباط برقرار کنند.

بنابراین با یادگیری زبان انگلیسی اجتماعی شدن برای شما آسان تر می شود.

اگر به صحبت با این زبان تسلط پیدا کنید، می توانید به راحتی در هتل، فرودگاه و یا هر مکان دیگر منظور خودتان را به درستی منتقل کنید. 

 

۲- پیدا کردن دوستان بین المللی با زبان انگلیسی

وقتی بتوانید به یک زبان مشترک صحبت کنید قطعا تعامل و برقراری ارتباط چالش برانگیز نخواهد بود.

به طور مثال انگلیسی به شما این امکان را می‌دهد که با افراد محلی در مقصد سفر خود معاشرت کنید و چیزی های زیادی در مورد سبک زندگی آن‌ها یاد بگیرید. به این ترتیب، شما به راحتی با افراد جدید آشنا می‌شوید و روابط را برقرار می‌کنید.

 

۳- یادگیری زبان برای سفر : افزایش اعتماد به نفس شما

زمانی که می‌دانید که می‌توانید به راحتی نیازهای خود را بیان کنید و حتی دوستان جدیدی پیدا کنید، اعتماد به نفس شما در طول سفر بهبود می‌یابد. با تسلط به زبان می توانید منظور محلی ها را متوجه شوید. حتی می‌توانید سوالاتی بپرسید. نظر و ایده آن ها را در رابطه با زندگی بپرسید! با تسلط به زبان انگلیسی از ایمنی خود با اجتناب از رفتن به مکان‌های خطرناک اطمینان حاصل کنید. زمانی که انگلیسی یاد می‌گیرید، به افراد دیگر نگاه کنید، سبک زندگی آن‌ها، و مناطق توریستی توصیه‌شده آسان می‌شود در نتیجه اعتماد به نفس شما افزایش پیدا می کند.

 

مرتبط بخوانید: کلاس زبان خوب در مرکز تهران

 

۴- استقلال عمل با یادگیری زبان انگلیسی!

استفاده از خدمات تورها برای سفر عالی است! اما در عین مزایای زیادی که تورها دارند، (از جمله عدم نیاز به برنامه ریزی توسط شما و سازماندهی شدن موارد توسط خود تور لیدر) برای شما محدودیت هایی را ایجاد می کنند. اگر به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، می توانید بدون نیاز به خدمات تورها به هر کجا که تمایل دارید، سفر کنید. 

ممکن است بسیاری از مواردی که در تورها به عنوان برنامه بازدید از قبل سازماندهی شده است، مورد علاقه شما نباشد. اما در هر صورت با سفر با تور شما به توصیه ها و راهنمایی های تورلیدر وابسته می شوید. انگلیسی به عنوان یک زبان بین الملل اغلب در مناطق توریستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بنابراین، حتی اگر راهنمای سفر محلی ندارید، هیچ مشکلی نخواهید داشت که به جاذبه‌های توریستی که می‌خواهید از آن بازدید کنید برسید. با خواندن علایم، شما هم می‌توانید محل اقامت را رزرو کنید و خدمات دیگری را در یک کشور خارجی بدون داشتن راهنمای تور به دست آورید.

این کار باعث صرفه‌جویی در پول شما می‌شود چون استخدام راهنمای تور می‌تواند در برخی مناطق پر هزینه باشد. به علاوه، چانه زدن  هنگام خرید هم برای شما امکان پذیر می شود. درحالی که اگر به زبان انگلیسی مسلط نباشید، این کار عملی نیست.

 

یادگیری زبان برای سفر

یادگیری زبان برای سفر

 

۵- یادگیری زبان برای سفر می توانید بیشتر در مورد کشور مقصد بدانید!

وقتی به یک زبان مسلط باشید، درک فرهنگ مردمان آن آسان تر می شود.  چون در این صورت شما می‌توانید به طور موثر تعامل داشته باشید و پرس و جو کنید. شما به عنوان یک مسافر در مورد فرهنگ‌های مختلف کنجکاو هستید و با تسلط به زبان انگلیسی می توانید بدون نگرانی با سوال پرسیدن کنجکاوی خود را برطرف کنید!

 

۶- تجربیات بهتر و بیشتر با کمک زبان انگلیسی

دانستن اصول زبان انگلیسی می‌تواند هر روز به شما کمک کند که شوخی‌ها، اصطلاحات و عبارت های متداول را به طور مرتب در هنگام مسافرت به کار ببرید. در واقع تسلط به زبان انگلیسی کمک می کند مانند یک بومی انگلیسی صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید.

 

به طور کلی، دلایل و مزایای بسیاری برای یادگیری انگلیسی به عنوان توریست وجود دارد. مهم‌ترین نکته این است که وقتی شما انگلیسی یاد می‌گیرید، می‌توانید به راحتی تنهایی سفر کنید.راحت تر و به طور مستقل با مشکلات روبرو شوید و از عهده ی تمام مشکلات خود در سفر بربیایید.

 

امیدواریم که مطلب امروز زبان نگار در خصوص یادگیری زبان برای سفر برای شما مفید واقع شده باشد.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش زبان انگلیسی و مکالمه زبان را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه