یادگیری ترکی استانبولی با زبان نگار

یادگیری ترکی استانبولی با زبان نگار

یادگیری ترکی استانبولی در زبان نگار چطور صورت می گیرد؟ در مطلب امروز قصد داریم توضیحاتی در این خصوص ارائه کنیم! همراه زبان نگار باشید. هنگامی که شما در سطح A1  میباشید علاوه بر کتاب اصلی یک کتاب ویدئویی که مکمل همین کتاب بود است و یک کتاب تقویت نوشتار و گفتار با توجه به موضوعات  مختلف مرتبط با کتاب ارائه خواهد شد. پس اتمام این سطح شما به راحتی میتوانید هر چهار مهارت اصلی زبان را در موضوعات تعطیلات , ارتباطات , حمل و نقل , شغلل , محیط اطراف و محیط زیست , زندگی روزمره ی هر شخص , خانواده و روابط خانوادگی و اعضای خانواده و در وهله ی اول نحوه ی ارتباط گیری و سلام و احوال پرسی و معرفی کامل خود به طور دقیق فرا بگیرید و استفاده کنید  بعلاوه هر جلسه یک آهنگ با نکات آن و همچنین دو ضرب المثل و اصطلاح عامیانه ترکی ارائه میشود و در پایان ترم یک جلسه فیلم به همراه ارائه نکات آن ارئه میشود.

 

یادگیری ترکی استانبولی

یادگیری ترکی استانبولی

 

هنگامی که شما در سطح ۲A  میباشید میتوانید راجع به زمان های حال آینده و گذشته, زندگی سالم روزمره و با برنامه فعالیت های مجازی و حقیقی اجتماعی روزانه  معرفی کامل کشور خود و مکان ها ی مختلف آن راجع به تمامی محصولات , بیان عواطف و احساسات خود , وسیله ها و ارتباطات الکرونیکی و در نهایت انسان و زندگی اجتماعی در هر جامعه را به طور کامل بیان کرده و نوشته و استفاده کنید همچمینین لاوه بر کتاب اصلی یک کتاب ویدییویی که مکمل همین کتاب بود است و یک کتاب تقویت نوشتار و گفتار با توجه به موضوعات  مختلف مرتبط با کتاب ارائه خواهد شد . پس از پایان این دو سطح شما به راحتی میتوانید توانایی انجام دادن و ارتباط گیری روزانه را در کشور ترکیه داشته باشید.

 

مرتبط بخوانید: مکالمه ترکی استانبولی

 

در سطح B1   مکالمات روزانه ی شما تقویت شده و شما وارد موضوعات تخصصی تری میشود چرا که بعد از پایان دوره ی B1 شما باید در آزمون TYS   شرکت کنید که برای اقامت و تحصیل در ترکیه ضروری میباشد در این سطح شما کتاب های داستان ها ی طولانی تر انشاء های پر محتوا تر و همچنین فیلم ها با موضوعات تخصصی تر و اخبار و مستند را مشاهده میکنید به عنوان فعالیت ویدیویی. علاوه بر این مطالب جلسه ی فیلم و موزیک و ضرب لمثل و اصطلاح نیز در هر ترم و جلسه پایدار میباشد در این سطح شما هر چهار مهارت زبانی را در موضوعات اخبار و شبکه های اجتماعی , بیان سلایق نظرات و پیشنهادات , آموزش و پرورش و تحصیل , نحوه ی آشنایی با دیگر افراد , نحوه ی بیان مشکلات و حل کردن آنها در زمان و موقعیت ها ی مختلف , دنیایی خیالی و غیر واقعی , نحوه ی بیان تبریک و زندگی انسان .

 

در سطح B2  شما آماده ی آزمون سفارت TYS شده و در پایان این دوره در این آزمون شرکت خواهید کرد که این آزمون پیشنیاز آزمون TÖMER در ترکیه میباشد. علاوه بر کلاس های مکملی که در این دوره برای آمادگی در آزمون در زبانگار برگزار میشود و تمامی مطالبی که در کلاس های ترمیک برگزار میشود در این سطح تمامی مطلب مقداری تخصصی تر و با اساتیدی که تخصصاً مسولیت برگزاری آزمون را دارند برگزار میشود.

 

مرتبط بخوانید: چند نکته و ترفند برای یادگیری ترکی استانبولی

 

چندین آزمون نمونه نیز برای آماده سازی افراد در طول این سطح برگزار میشود تا توانایی و نقاط قوت و ضعف زبان آموزان در این سطح مشخص شود. مطالبی که در این سطح با آنها اشنا خواهید شد و توانایی کاربرد آنها را در چهار مهارت اصلی زبان را خواهید داشت. محیط کار و پیشرفت هایی که در شغل هر فرد ایجاد میشود, ارزش ها , عمری که هر فرد میگذراند , آشپز خانه و تمامی مطالب مرتبط به آشپزی و آشپزخانه و غذا , بیان تمایلا فردی و تعارف ها و دعوت ها , در دنیای امروزه چی میگذره؟ , مهارت ها و تجربه هایی که آنها را کسب کرده اید , موفقیت ها و در نهایت علایق هر فرد.

 

یادگیری ترکی استانبولی

یادگیری ترکی استانبولی

 

سطوح پیشرفته ی C1 C2

 

پس از سطح B2  حالا شما نیز خود را برای آزمون TÖMER  آماده میکنید پس باید به سطح پیشرفته ی زبان ترکی استانبولی برسید که کتاب های YEDİ İKLİM  به طور کاملاً تخصصی و برنامه  ریزی شده این کار را برای شما آسان کرده است در طول این ۸ ترمی که به طور تخصصی و پیشرفته و آماده سازی خود برای آزمون TÖMER  شما با مطالبی مانند رمان ها و کتاب های جامع تر به جای داستان ها ی کوتاه و همچنین روزنامه ها و مجلات هر بخش از زبان که شامل درک مطلب نوشتار شنیدار و گفتار میباشد به طور کاملاً تخصصی کار خواهد شد سپس آزمون ها و نمونه آزمون های متنوع در طی این سطح و همچنین اخبار مستند فیلم های سینمایی مسابقات مختلف در این سطح آموزش داده میشود.

پس از پایان دوره حالا وقت آمادگی آزمون میباشد که پس از شرکت در کارگاه های آموزشی شما تمامی مهارت ها و نکات مهم آزمون را فراخواهید گرفت و در چندین آزمون آزمایشی شرکت خواهید کرد تا نتیجه ی مطلوبی در آزمون TÖMER  بگیرید مطالبی که در این دور در کتاب آنها را فرا خواهید گرفت که مانند برنامه ی درسی زبان نگار شامل فیلم آهنگ کتاب داستان اصطلاح و ضرب المثل نیز میباشد.

 

مرتبط بخوانید : بهترین کلاس ترکی : ترکی استانبولی را روان صحبت کنید!

 

دنیایی که در حال دگرگونی میباشد , کلمات و قدر جادویی آنها , زندگی جاندارن , سفری به تاریخ , جهان از دیدگاه علم , زندگی با اعداد ها و ارقام ها , انسان و شخصیت آدمی , شما میتوانید با کلمات دنیا را تسخیر کنید , ظرافت های زبان ترکی استانبولی , مُد و فَشن , بازتاب فرهنگ , پشت پرده ی علم و دانش چه میگذرد , دنیای ارتباطات و در آخر درس هایی از زندگی.

 

در تمامی دوره ها و سطح ها این برنامه و کتاب ها به طور ثابت اجرا میشود و دیگر مطالب را با توجه به سطح شما تغییر میکند. کتاب اصلی , کتاب دستور زبان , کتاب داستان , کتاب فعالیت ویدیویی , کتاب نوشتار , موزیک و تحلیل آن ( متفاوت نبست به هر سطح) , فیلم و اخبار ( متغییر در هر سطح) ضرب المثل و اصطلاح های روزانه که این مطالب در سیلابس درسی هر ترم اجرایی مبیاشد اما مطالب در هر سطح با توجه به سطح شما تغییر میکند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه