کلاس مکالمه چینی در تهران

کلاس مکالمه چینی در تهران

زبان چینی با داشتن حدود ۱.۳ میلیارد نفر گوینده، از پر استفاده ترین زبان ها در سراسر جهان است. اکثریت این جمعیت در جمهوری چین یا تایوان زندگی می‌کنند. آموزش زبان چینی ارتباطات گسترده ای را برای شما فراهم می کند. شما با شرکت در کلاس مکالمه چینی در تهران می توانید این زبان را به خوبی یاد بگیرید و در موقعیت های تجاری، شغلی و … عملکرد بهتری داشته باشید.

 

کلاس مکالمه چینی در تهران

کلاس مکالمه چینی در تهران

 

چرا زبان چینی را یاد بگیریم؟

اقتصاد قدرتمند چین، در تمام دنیا اثر خود را اعمال می کند. همه راجب آینده اقتصادی و سلطه چین بر دنیای اقتصاد صحبت می کنند و این یک واقعیت اجتناب ناپذیر است!

اما این موضوع در ایران از اهمیت دوچندان برخوردار است. نه تنها بخاطر روابط قدرتمند ما با شرق، بلکه روابط تجاری ایران و چین بیش از ده میلیارد دلار در سال است و در حال حاضر ده‌ها پروژه‌ مختلف در زمینه پتروشیمی، کارخانه فولاد، کارخانه آلومنیوم و راه‌سازی و غیره نیز در ایران با چینی‌ها در دست انجام است و ایران با هیچ کشوری چنین سطح روابط تجاری نداشته است. برقراری روابط تجاری و در کنار آن روابط تکنولوژیک در چند سال اخیر ایران با چین که در آینده نیز توسعه پیدا خواهد کرد، نیازمند افرادی در داخل ایران هست که شناخت کاملی از کشوری که در حال تجارت و انتقال تکنولوژی و اجرای پروژه‌ها با آن‌ها است، داشته باشند. بنابراین یادگیری زبان چینی برای ایرانیان به یک اولویت تبدیل ‌شده تا علاوه بر سهولت کاری، سود بیشتری را در رابطه با چین کسب کنند. کلاس مکالمه چینی در تهران به شما کمک می کند تا به صورت اصولی و صحیح زبان چینی را یاد بگیرید و فرصت های زیادی را برای خود فراهم کنید.

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان چینی : چرا چینی یاد می گیریم؟

 

علاوه بر این چین بیش‌ترین جمعیت جهان را در حدود ۱.۲۸ میلیارد نفر دارد، بنابراین یادگیری زبان به شما امکان برقراری ارتباط با بسیاری از مردم را می‌دهد  و قادر خواهید بود در یک سطح عمیق‌تر ارتباط برقرار کنید. می توانید با چینی ها برای بهبود نوشتن و درک زندگی خانوادگی در چین ارتباط برقرار کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید.

همچنین این نکته را باید به خاطر داشته باشید که پرکاربرد‌ترین زبان چینی، زبان چینی استاندارد است که به زبان چینی ماندارین (Mandarin) معروف است. این زبان به عنوان زبان رسمی جمهوری چین، زبان بومی ۸۷۳ میلیون نفر است. زبان‌های چینی دیگر اغلب به عنوان گویش شناخته می‌شوند. ماندارین تقریبا توسط تمام افرادی که به زبان چینی صحبت می‌کنند، درک می‌شود. همه زبان های  چینی‌ یک سیستم نوشتاری مشترک دارند که بین ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ سال قدمت دارد.

 

کلاس مکالمه چینی در تهران

کلاس مکالمه چینی در تهران

 

بهترین کلاس مکالمه چینی در تهران کجاست؟

زبان چینی یک زبان نوپا در کشورمان است. به لحاظ دانشگاهی در ایران به جز دانشگاه شهید بهشتی که رشته آموزش زبان چینی و مکالمه زبان چینی را دارد و دانشگاه تهران که چند ترمی زبان چینی رابعنوان زبان دوم رشته های دیگر برگزار می کرد، کلاسهای آموزش مکالمه زبان چینی تا همین چند وقت پیش فقط در سطح شهر تهران بود، آنهم به تعداد انگشتان دست هم نمی رسید.

 

مرتبط بخوانید: آموزش سریع چینی در زبان نگار

 

 اما این روزها استقبال شرکتهای تجاری، صاحبان کسب وکار کوچک، دانشجویان و جوانان از یادگیری این زبان بیشتر از پیش شده است و آموزشگاه هایی نیز در پی همین امر به تشکیل کلاسهای زبان چینی روی آورده اند. شرکت های ایرانی که با شرکت ها و کارخانجات چینی ، قرارداد تجاری دارند علارغم اینکه به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند اما مجبور هستند حتما مترجم زبان چینی نیز داشته باشند ،چرا که بندرت شرکتهای چینی قادر به مکالمه زبان انگلیسی هستند.

موسسه زبان های خارجی زبان نگار دوره های مختلفی را برای آموزش زبان های خارجی برگزار می کند. این موسسه همچنین برای زبان چینی نیز دوره هایی را برگزار می کند که زبان آموزان بتوانند بسته به شرایط و اهداف خود از این دوره ها استفاده کرده و به خواسته های خود تحقق بخشند. این موسسه با بهره مندی از اساتید مجرب و همچنین منابع مناسب و به روز شما را تا یادگیری کامل این زبان همراهمی می کند. شرکت در کلاس مکالمه چینی در تهران با موسسه زبان نگار نقش موثری در یادگیری این زبان ایفا می کند و شما می توانید این زبان را به خوبی فرا بگیرید.

کلاس مکالمه چینی در تهران

کلاس مکالمه چینی در تهران

کلاس مکالمه چینی در تهران به چه صورت برگزار می شود؟

کلاسهای زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای تدریس شده دردانشگاههای کشورچین در ۱۲ سطح برگزار میگردد. اساتید موسسه دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد ویا دارای مدارک معتبر از دانشگاههای کشورچین می باشند. پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان در ۶ ترم اول دوره های Upper-Intermediate رامی گذرانند.سپس زبان آموزان می توانند درادامه دوره های ترمیک تا ترم ۱۲ رابگذرانند تا به سطح Advance برسند.کتابهای داستان از مبتدی تا پیشرفته به همراه سی دی های فیلم و کارتن که دراختیار زبان آموزان قرار می گیرد به انها کمک می کند که هر چه سریعتربه آمادگی لازم برسند. درپايان هردوره آزموني استاندارد براي سنجش آموخته هاي زبان آموزان گرامی برگزار مي شود.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران

 

دوره های زیر به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود.

 دوره های ترمیک عادی

 دوره فشرده ویژه صبح ها

 مکالمات فشرده آخرهفته

 مکالمات فشرده تجاری بازرگانی

 برگزاری دوره های مکالمه بحث آزاد

 برگزاری کلاسهای خصوصی درموسسه ومحل شما

 مکالمات فشرده تجاری بازرگانی

 این دوره ویژه داوطلبانی می باشد که براساس شرایط کاری و مسافرت های پی در پی به چین و شهرهای مختلف این کشور مکالمات بازرگانی تجاری نیاز دارند.

 

برای مشاوره رایگان با کارشناسان زبان نگار برای حضور در کلاس مکالمه چینی در تهران ، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه