کلاس مکالمه خصوصی : راه تضمینی صحبت کردن روان!

کلاس مکالمه خصوصی : راه تضمینی صحبت کردن روان!

زبان انگلیسی یکی از مهم ترین زبان های دنیا می باشد که کاربردهای مختلفی دارد. آموزش مکالمه زبان انگلیسی باعث می شود شما بتوانید در موقعیت های مختلف در کشورهای خارجی به طور موثری ارتباط برقرار کنید و به اهداف خود برسید. کلاس مکالمه خصوصی به شما کمک می کند تا به طور تضمینی بر صحبت کردن مسلط شوید و بتوانید به صورت روان در موقعیت های تحصیلی، شغلی و تجاری صحبت کنید. در این مطلب قصد داریم کلاس مکالمه خصوصی به شما معرفی کنیم که تا تسلط کامل شما بر صحبت کردن همراهیتان خواهد کرد. با زبان نگار همراه باشید.

 

کلاس مکالمه خصوصی

کلاس مکالمه خصوصی

 

چه دلایلی برای شرکت در کلاس مکالمه خصوصی وجود دارد؟

دلایل مختلفی برای شرکت در کلاس مکالمه خصوصی وجود دارد. اگر قصد سفر به کشور انگلیسی زبان را دارید، آموزش مکالمه انگلیسی به شما کمک می کند سفر راحتی داشته باشید. با تسلط بر مکالمه شما می توانید در موقعیت هایی مانند رزرو هتل، پرسیدن مسیرها، سفارش غذا و … به صورت روان صحبت کنید. همچنین اگر در محیط کاری خود به زبان انگلیسی نیاز دارید، کلاس مکالمه خصوصی می تواند کمک قابل توجهی به شما بکند. بحث کردن و برنامه‌ریزی پروژه‌ها، ارائه اطلاعات و استفاده از واژگان خاص کار مواردی هستند که در کلاس مکالمه آموزش خواهید دید.

همچنین روان صحبت کردن به انگلیسی به شما کمک می کند با افراد جدیدی ارتباط برقرار کنید و حتی بتوانید دوستان مجازی پیدا کنید. افراد زیادی در جهان به زبان انگلیسی مسلط هستند و این امکان ایجاد فرصت های زیادی را فراهم می کند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش مکالمه انگلیسی : ۱۵ راحل حل فوق العاده

 

مزایای شرکت در کلاس مکالمه خصوصی چیست ؟

در کلاس خصوصی شما در ارتباط مستقیم با اساتید مجرب قرار خواهید گرفت. این باعث می شود که مدرس تمرکز بیشتری بر روی شما داشته باشد و بتواند نقاط ضعف و قوت شما را تشخیص دهد و راهنمایی های دقیقی را برای تقویت مکالمه به شما ارائه دهد. همچنین در کلاس مکالمه خصوصی مدرس ارزیابی دقیقی از عملکرد شما خواهد داشت و این باعث می شود که دیدگاه دقیقی از پیشرفت شما داشته باشد.

 

کلاس مکالمه خصوصی

کلاس مکالمه خصوصی

 

بهترین کلاس مکالمه خصوصی در تهران کجاست ؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با سابقه ۲۰ ساله در آموزش زبان انگلیسی ، بهترین کلاس مکالمه خصوصی در تهران را برگزار می کند. موسسه زبان نگار به شیوه ی زبان مادری کلاس های مکالمه را برگزار می کند که باعث می شود زبان آموزان بتوانند به راحتی بر مکالمه تسلط پیدا کنند. آموزشگاه زبان نگار به عنوان برگزار کننده این سیستم آموزشی افتخار دارد تا نوید دهنده ی یادگیری فن مکالمه انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره های آموزشی خود تا به امروز نداشته و شاید از فراگیری این زبان منصرف شده باشند.

 

مرتبط بخوانید: ۱۵ راه حل برای تقویت مکالمه

 

هدف اصلی کلاس مکالمه خصوصی در تهران چیست؟

دوره مکالمه انگلیسی در چهار سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردد. تمرکز اصلی دوره مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان مادری روی دو مهارت کلیدی مکالمه و شنیداری Listening & Speaking  میباشد. اعتقاد مجموعه زبان نگار بر این است که حفظ کردن محدود جملات، پنج جمله کاربردی بصورت روزانه و تمرین مختصر شنیداری منطبق با سطح متقاضی، دو بازه ی ۳۰ دقیقه ای در روز بسیار مفید تر از یادگیری انبوهی لغت جدید و حجم زیادی از گرامر غیر کاربردی است. به اعتقاد این مجموعه تمرین ۹۰ دقیقه ای در هر روز به شرط تداوم و انجام هر روزه میتواند در بازه ای ۳ ماهه معجزه ی یادگیری زبان انگلیسی را برای متقاضی نوید دهد.

باید توجه داشت همانگونه که کودک برای یادگیری زبان مادری نیازی به یادگیری گرامر ندارد و زبان را بر پایه ی حفظ جملات پرکاربرد و ساده می آموزد، در این دوره نیز گرامر در دل جملات کلیدی زبان انگلیسی و بصورت Inductive و بر اساس جمله های مفید و پرکاربرد، آموزش داده میشود.

 

کلاس مکالمه خصوصی

کلاس مکالمه خصوصی

 

توجه به این نکته حائز اهمیت است که کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی به شیوه ی زبان نگاری به واسطه ی ذات مکالمه محور بودنشان، تنوع فعالیتهای کلاسی از قبیل بازیهای کلامی، درک فیلم، موقعیت سازیهای متنوع و امثالهم نیازمند صرف زمان مضاعف برای مدرس بوده و شکل حقیقی دوره با حضور استاد و طرح درس جلسه محور به ظهور میرسد و این به معنای جنس جدیدی از بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران است که شاید تا به حال تجربه نکرده باشید. پس اساسا مقایسه این نوع دوره با کلاسهایی که تا بحال شرکت کرده اید قیاس صحیحی نخواهد بود و مطمئنا تجربه ای متفاوت و البته مفید خواهد بود.

 

مرتبط بخوانید: کلاس مکالمه در انقلاب : ۱۰۰% تضمینی!

 

کلاس مکالمه خصوصی در تهران به چه صورت برگزار می شود؟

در زبان نگار  دوره آموزش مکالمه انگلیسی به شیوه ی متفاوت به دو نوع گروهی و خصوصی تقسیم  میشود که فرد متقاضی با توجه به خصوصیات هر دوره، میتواند انتخاب خود را انجام دهد.

افرادی که هر کتاب و سطح مربوطه را با دادن آزمون شفاهی وکتبی به اتمام رسانده اند قبل از ورود به کلاس و دوره بعدی حتما بایستی  بهترین بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران را بگذرانند.

افرادی که قبلا آزمون تافل یا ایلتس یا هرآزمون بین المللی دیگری را داده اند و تمایل دارند فقط در کلاس خصوصی مکالمه  بنشینند و روی مهارتهای دیگر تسلط دارند. این متقاضیان در کلاسهای بحث آزاد در کلاسی متنوع شرکت میکنند که علاوه برحفظ سطح زبانی ، پیشرفت محسوسی نیز می کنند.

افرادی که بدون کتاب از دوره هایENGLISH CLUB، استفاده می کنند این دوره ها دارای ویژگی منحصربه فردی هستند که شخص را با سیستم مکالمه محور پیش میبرد و با کارگروهی و تمرین های گروهی بدون کتاب هر ۴ مهارت را کار میکند.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در بهترین کلاس مکالمه خصوصی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه