کلاس تافل در انقلاب : بهترین آموزشگاه زبان

کلاس تافل در انقلاب : بهترین آموزشگاه زبان

آزمون تافل که یکی از آزمون های بین المللی برای اثبات مهارت های زبان انگلیسی است برای اهداف آکادمیک و تحصیلی کاربرد دارد. برای آمادگی آزمون تافل شما می توانید در کلاس های آموزشی شرکت کنید. دانشگاه‌های کشورهای انگلیسی‌زبان سالانه صدها هزار درخواست اپلای را از دانشجویان سراسر جهان دریافت می‌کنند. آیا می‌خواهید رزومه تان را عالی کنید؟ داوطلبانی که نمرات بالایی در آزمون زبان انگلیسی تافل کسب می‌کنند، به عنوان افرادی با آمادگی بیشتر برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان در مقایسه با همتایان خود در نظر گرفته می‌شوند. درخواست آن‌ها با احتمال بالاتر نسبت به دانشجویان با نمرات پایین آزمون تافل پذیرفته می‌شود. شما با شرکت در کلاس تافل در انقلاب می توانید احتمال بیشتری برای پذیرش اپلای در خارج از کشور داشته باشید.

 کلاس تافل در انقلاب

کلاس تافل در انقلاب

شما باید آزمون را با امتیاز خوبی سپری کنید تا بتوانید به رویاهای خود دست پیدا کنید. با ثبت نام در کلاس تافل در انقلاب ، شما می‌توانید با موفقیت خود را برای تست تافل آماده کنید، با اعتماد به نفس در آزمون شرکت کنید و به عنوان یک متخصص این آزمون را سپری کنید.

شما مجبور نیستید که به تنهایی مسیر موفقیت را طی کنید. شما می‌توانید با حضور در کلاس تافل در انقلاب از راهنمایی ها و تعلیمات بهترین اساتید بهره مند شوید.

 

مرتبط بخوانید: راحت ترین روش موفقیت در تافل

 

بهترین کلاس تافل در انقلاب کجاست؟

زبان نگار، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبان های زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، توليد و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بين المللی، طراحی و اجرای دوره های تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنيا و متناسب با نيازهای جامعه تعريف می نمايد.

آموزشگاه زبان نگار با ۱۶ سال سابقه فعالیت در مرکز تهران سعی بر آن کرده تا با فراهم کردن متد و روش مناسب و اساتید با تجربه و کادری مجرب محیطی کاملا متناسب برای آموزش تافل در کوتاه ترین زمان موثرترین راه را فراهم کند. تعامل موثر بین مدیر آموزش و دبیران در این مجموعه همواره موجب شده تا از یک طرف مشکلات احتمالی به طور موثر حل شده و از سوی دیگر از روش جدید و بالقوه برای سیستم آموزشی استفاده شود و تمامی این تلاش ها باعث فراهم ساختن تجربه آموزشی بی نظیر و فراموش نشدنی برای زبان آموزان بوده است .

 کلاس تافل در انقلاب

کلاس تافل در انقلاب

کلاس تافل در انقلاب به چه صورت برگزار می شود؟

دوره های آمادگی آزمون تافل iBT در موسسه زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیک های معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند. پیشنهاد موسسه به زبان آموزانی که قصد دادن ازمون تافل را دارند این است که با دادن آزمون آزمايشي اصلی زبان نگار با امادگی بیشتری در کلاسها شرکت کنند و باتوجه به کارنامه تحلیلی شان روی نقاط ضعف شان کار کنند.

ازمونهای میان ترم به صورت شفاهی توسط مدیر یا اعضا تیم اموزش و ازمونهای نهایی به صورت کتبی (تستی- تشریحی- تحلیلی) هستند.

 

مرتبط بخوانید: با بهترین کلاس تافل آشنا شوید!

 

درصورت عدم کسب حداقل نمره قبولی درازمونها از طرف تیم اموزش کلاسهای کمکی – تقویتی هدفمند با برنامه ریزی دقیق برگزار میشود.

دوره آمادگی زبان نگار برای آزمون تافل iBT در سطح های TOEFL ROOKIE ، TOEFL PRO، TOEFL MASTER ، TOEFL EXPERT و کارگاههای  TOEFL EXPERT تشکیل می شود. افراد مبتدی از دوره های TOEFL ROOKIE شروع می کنند .

افرادی که متقاضی نمره تافل تاصد هستند می بایستی دوره های TOEFL ROOKIE و TOEFL PRO را بگذرانند. سپس وارد دوره های TOEFL MASTER شوند.افرادی که درسطح INTERMEDIATE هستند و نمره بالای ۱۰۰ می خواهند می بایستی دوره های TOEFL EXPERT را حتما بگذرانند.

 کلاس تافل در انقلاب

کلاس تافل در انقلاب

چرا باید در کلاس تافل در انقلاب شرکت کنید؟

کلاس تافل مهارت های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را در شما تقویت می کند. به علاوه با فرمت سوالات آزمون تافل آشنا خواهید شد و سوالات مشابه را تمرین خواهید تا بتوانید با آمادگی بیشتری در آزمون شرکت کنید.

کلاس تافل در انقلاب به شما مهارت‌های تست زنی را به همراه سطح زبان انگلیسی که شما در آزمون به آن نیاز دارید، به شما خواهد داد. همچنین شما را برای موفقیت آماده می‌کند و امتیاز بالایی در آزمون تافل با تمرکز بر استراتژی‌های آزمون و توجه بر مهارت‌های آموزشی آکادمیک مورد نیاز برای شما فراهم می کند. بهترین کلاس تافل باعث می‌شود تا در بهترین نحو برای آزمون آماده شوید. این دوره شامل موارد زیر است:

راهنمایی برای بهبود مهارت خواندن

تمرین، بازخورد و تصحیح خطا جهت بهبود مهارت نوشتن

تمرین مهارت های گوش دادن و صحبت کردن مطابق با فرمت آزمون تافل

نکات و استراتژی‌های آزمون تافل

تمرین سوالات آزمون با دقت و جزییات کامل

 

مرتبط بخوانید:خرید ووچر تافل

 

همانطور که می دانید آزمون تافل یک امتحان ویژه با موضوعات، دستورالعمل‌ها و تمرینات خاص است. داشتن یک سطح خوب در زبان انگلیسی کافی نیست تا امتیاز خوبی در این آزمون کسب کنید. در نظر بگیرید که سطح انگلیسی دو زبان آموز با هم برابر است، اما زبان آموزی که روش خوبی را برای آماده‌سازی آزمون تافل دنبال می‌کند، امتیاز بسیار بهتری نسبت به زبان آموزی که تنها بر روی مهارت‌های زبان انگلیسی کار کرده‌است، کسب خواهد کرد. بنابراین برای کسب امتیاز خوب در آزمون تافل نه تنها باید سطح خود را در زبان انگلیسی ارتقا دهید بلکه باید مهارت‌های خاصی نیز برای آزمون به دست آورید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس تافل در انقلاب را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه