بهترین کلاس آنلاین تافل برای موفقیت شما در آزمون تافل | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

بهترین کلاس آنلاین تافل برای موفقیت شما در آزمون تافل

بهترین کلاس آنلاین تافل برای موفقیت شما در آزمون تافل

موفقیت در آزمون تافل الزاماتی دارد. اگر شما تمایل به موفقیت در این آزمون دارید، باید اقداماتی جهت هدف خود انجام دهید. یکی از این مراحل اصلی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون تافل می باشد. با پیشرفت تکنولوژی علاوه بر کلاس های حضوری، کلاس آنلاین تافل نیز دردسترس می باشد. با کلاس آنلاین تافل شما می توانید در هر زمان و مکانی خود را برای آزمون آماده کنید.

 

ما در این مطلب قصد داریم بهترین کلاس آنلاین تافل برای موفقیت شما در آزمون تافل را معرفی کنیم. علاوه بر این به تمام چیزهایی که شما برای موفقیت در این آزمون نیاز دارید، اشاره خواهیم کرد.

 

کلاس آنلاین تافل :

زبان نگار نماینده انحصاری محصولات ETS در ایران می باشد که امکان شرکت در کلاس آنلاین تافل را برای زبان آموزان فراهم می کند. کلاس آنلاین تافل به داوطلبان کمک می‌کند تا به صورت مجازی برای آزمونTOEFL iBT آماده شوند.

دوره TOPC (TOEFL Online Preparation Course) تنها دوره مورد تاییدETS برای آموزش مجازی تافل می باشد. طراحی و پشتیبانی این محصول توسطETSمی‌باشد.

کلاس آنلاین تافل در دو حالت Self Study وInstructor based، در دسترس زبان آموزان است. این دوره اموزشی دارای ویژگی های منحصر بفردی است. ارزیابی و تصحیح، تدریس مفصل و با جزئیات کامل، انتخابlearning path با توجه به شرایط منحصر بفرد هر زبان آموز تنها بخشی از فابلیت های این برنامهE-Learningمی باشد. زبان آموزان میبایست حداقل در سطحB.1جدولCEFRباشند تا بتوانند از این برنامه استفاده کنند.

آموزش شامل هرچهار مهارت آزمون تافل (Reading- listening- speaking- writing) می‌باشد و داوطلبان را برای آزمونهای بین المللی مخصوصا TOEFL آماده می‌کند.

کلاس آنلاین تافل مطالعه مستقل بدون معلم برای دوره های تافل را ممکن می‌سازد و با توجه به روشهای ویژه ای که برای تدریس دارد می تواند به عنوان یک شیوه یادگیری تلفیقی باشد. داوطلبان مطابق با سرعت دلخواه خود مطالعه را پیش می‌برند و می‌توانند دروس و تمرین‌ها را مجدداً دوره کنند.

 

"<yoastmark

 

کلاس آنلاین تافل ویژه بخش رایتینگ :

Criterion  Evaluation Online Tools را می­توان به جرات بهترین برنامه برای آموزش، تمرین و تصحیح بخش writing آزمون تافل دانست. این برنامه هم به صورت Self-study  و هم به صورت Instructor based  قابل اجراست، نکته مهم این برنامه وجود موتور تصحیح E-rater  و آموزش بسیار ساده و کاربردی این محصول است.شما با تهیه این محصول می توانید بخش رایتینگ آزمون تافل را با موفقیت سپری کنید.

 

مرتبط بخوانید:  نکات مهم در تقویت رایتینگ تافل که باید بدانید!

 

آزمون آزمایشی اصلی تافل :

کسانی که در آزمونهای آزمایشی شرکت میکنند، در آزمون اصلی موفق تر از دیگران عمل میکنند. زیرا بدلیل کسب آشنایی و آگاهی و از همه مهمتر کسب تجربه از شرایط و نیازهای آزمون، قبل از شرکت در آزمون اصلی نقاط ضعف و قدرت خود را بدرستی شناسایی کرده و در صورت نیاز با استفاده از مشاورین معتمد و راهنمایی آنان به رفع نقاط ضعف و از آنجا به ارتقاء توانمندی و مهارتهای مورد نیاز و نهایتا به تقویت اعتماد بنفس خود میپردازند و از این رهگذر اکثر این افراد در همان آزمون اول موفق به کسب امتیاز مورد نظر خود میشوند.

ETS شرکتی که آزمون تافل را برگزار مي کند، مجموعه‌ای از تست‌های آزمايشي را با امکان تصحیح در همان روز به فروش می‌رساند. این‌ها آزمون ها نزدیک‌ترین چیزی هستند که می‌توانید بدون ثبت نام در آزمون تافل آن ها را انجام دهيد.

 

"<yoastmark

 

آزمون آزمایشی اصلی تافل درست مانند آزمون اصلی تافل چهار بخش خواندن Reading، گوش کردن Listening، صحبت کردن Speaking و نوشتن Writing دارد. این بسته‌های آزمایشی به دو صورت کلی آزمونی Test Mode و تمرینی Practice Mode قابل‌استفاده است. در حالت آزمونی، شرایط دقیقا مثل آزمون اصلی است و داوطلب امکان متوقف کردن زمان و یا دوباره گوش کردن متن‌ها و سؤالات را ندارد. در این حالت آزمون حدود ۴ ساعت طول می‌کشد و بین بخش شنیدن و صحبت کردن استراحت کوتاهی وجود دارد.

در بخش خواندن (Reading) و گوش کردن  (Listening)، به دلیل این‌که سؤالات به‌صورت چند گزینه‌ای است پاسخ‌های ازمون ازمایشی بلافاصله پس از پایان آزمون مشخص می‌شود و به گفته بسیاری از افرادی که قبل از آزمون تافل اصلی از ازمون ازمایشی استفاده کرده‌اند، نتایج آن بسیار به آزمون اصلی نزدیک است و می‌توان روی آن حساب کرد.

هر داوطلب می‌تواند نمره و عملکرد خودش در چهار بخش خواندن، گوش کردن، صحبت کردن و نوشتن را در همان روز از طریق سایت ETS مشاهده کند. این نتایج در پروفایل داوطلب ذخیره می‌شود و می‌توان پاسخ‌های صحیح و نتیجه آزمون‌های داده‌ شده را همیشه مشاهده نمود.

 

مرتبط بخوانید: آزمون آزمايشي اصلي تافل در زبان نگار

 

کلاس های حضوری تافل در موسسه زبان نگار

موسسه زبان نگار علاوه بر برگزاری کلاس آنلاین تافل ،  کلاس های حضوری نیز برگزار می کند. دوره آمادگی آزمون تافلiBT زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیکهای معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند.  همچنین زبان نگار تنها مرکز رسمی برگزاری آزمون های تافل در ایران است که زبان آموزان را از سطح مبتدی برای آزمون تافل آماده می کند.

 

 

دوره آمادگی در مرکز تافل زبان نگار برای آزمون تافلiBT در سطح های TOEFL Rookie،TOEFL Pro ،TOEFL Master،TOEFL Expert و  کارگاههای TOEFL Expert تشکیل می شود.

افرادی که متقاضی نمره تافل تاصد هستند می بایستی دوره هایTOEFL ROOKIEوTOEFL PRO را بگذرانند.سپس وارد دوره های  TOEFL Master شوند. شروع دوره برای افراد مبتدی از دورهTOEFL Rookie می باشد.

کلاس آنلاین تافل

کلاس آنلاین تافل

افرادی که درسطحIntermediate  هستند و نمره بالای ۱۰۰ می خواهند می بایستی دوره هایTOEFL EXPERTرا حتما بگذرانند.

برای تقویت دومهارتspeaking /writingکارگاههای مجزا هم درنظر گرفته شده است.

کارگاه هایTOEFL Master با هدف تمرین و تست زنی با حضور استاد درنظر گرفته شده که آزمون آزمایشی با تخفیف هم شامل متقاضیان این دوره ها خواهد شد.

دوره هایTOEFL Rookie،TOEFL Pro،TOEFL Expertدر ۴۸ جلسه و به صورت نیمه گروهی تشکیل می شوند.

دورهTOEFL Master  در ۵۰ جلسه تشکیل می شود و با شرکت در این دوره ۱۵% تخفیف در آزمون زمایشی تافل خواهید داشت.

کارگاههایTOEFL Masterدر ۴۰ جلسه آموزشی برگزار خواهد شد.

 

مرتبط بخوانید: با بهترین کلاس تافل آشنا شوید!

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آزمون تافل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه