نکات یادگیری اسپانیایی :8 ترفند فوق العاده! | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

نکات یادگیری اسپانیایی :۸ ترفند فوق العاده!

نکات یادگیری اسپانیایی :۸ ترفند فوق العاده!

نکات یادگیری اسپانیایی : در این مطلب شما را با چندین نکته کاربردی و مهم برای آموزش زبان اسپانیایی آشنا خواهیم کرد. استفاده از این نکات باعث می شود تسلط بیشتری بر زبان اسپانیایی پیدا کنید. با ما همراه باشید.

۱. نکات یادگیری اسپانیایی : مجلات و روزنامه‌های اسپانیایی را به صورت آنلاین بخوانید.

این ترکیبی از داستان‌های کوتاه و قطعاتی با طول کم است که به همین دلیل مجلات و روزنامه‌ های اسپانیایی را به عنوان منبع عالی برای یادگیری زبان اسپانیایی تبدیل می کنند. اگر برای این روش یادگیری زبان اسپانیایی تازه‌کار هستید، یا فقط ۵ دقیقه وقت دارید، می توانید به سرعت مطالعه کنید. بسیاری از نشریات اسپانیایی در اینترنت وجود دارند، بنابراین نیازی نیست که خود را برای پیدا کردن نشریه های چاپی به دردسر بیاندازید.

برای تمرین : Multilingual Books ده‌ها روزنامه و مجله به صورت آنلاین دارد. برای حفظ تحرک، متعهد به خواندن یک مقاله، ستون یا یک تکه در روز ‌شوید.

 

نکات یادگیری اسپانیایی

نکات یادگیری اسپانیایی

 

۲. یک دستورالعمل اسپانیایی نوشته شده به این زبان را امتحان کنید.

آیا راه سرگرم ‌کننده‌ای هست تا مطالعات اسپانیایی شما را به آشپزخانه بیاورد؟ چرا یک غذای کامل از دستور العمل ‌های اسپانیایی درست نمی ‌کنید که تمام مواد و دستورالعمل‌های مربوط به آن به زبان اسپانیایی نوشته شده‌اند؟ شما ممکن است برخی اشتباهاتی مرتکب شوید اما یک تجربه خوبی خواهد بود که می تواند به یادگیری زبان شما هم کمک خواهد کرد.

تمرین نکات یادگیری اسپانیایی : اگر مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، دستورالعمل های  My Colombian Recipes به خوبی انتخاب شده‌اند و تعداد زیادی عکس وجود دارد بنابراین شما دقیقا می‌ دانید چه چیزی را به غذای خود باید اضافه کنید.

 

مرتبط بخوانید : لغات پرکاربرد اسپانیایی : ۴۰ کلمه که باید بدانید!

 

۳. زبان همه دستگاه ها را به زبان اسپانیایی تغییر دهید.

غوطه ور شدن در زبان اسپانیا به عنوان یکی از موثرترین راه‌ های افزایش یادگیری است. اما اگر شما نمی‌ توانید همه چیز را رها کنید و به اسپانیا بروید چه راهکاری وجود دارد؟ خوب، شما فقط باید به راه ‌های دیگری برای غوطه‌ور ساختن خود در زبان اسپانیایی فکر کنید. اگر بیشتر مردم را دوست داشته باشید، مقدار زمانی که آنلاین سپری می ‌کنید به این معنی است که تغییر تنظیمات کامپیوتر شما به زبان اسپانیایی شروع خوبی است. زبان را در تمام دستگاه‌ های خود تغییر دهید تا از تقلب جلوگیری کنید. این کار را برای یک هفته انجام دهید و تفاوت را ببینید.

برای تمرین : شما می توانید از افزونه هایی برای مرورگر خود استفاده کنید. تکه‌هایی از هر وب سایتی که شما از آن ‌ها بازدید می‌کنید را به زبان اسپانیایی تبدیل می ‌کند و شما را مجبور می‌ کند که کلمات را ترجمه کنید. در صورت نیاز به تلفظ و ترجمه آنلاین کمک می ‌کند.

یک پیشنهاد برای نکات یادگیری اسپانیایی: شما می‌ توانید خودتان را با شبکه های اجتماعی مانند  Twitter، Facebook، Tumblr و Pinterest  با زبان اسپانیایی غوطه ور کنید.

 

۴. زیر نویس های اسپانیایی را هنگام تماشای فیلم بخوانید.

با افزودن کمی از تمرین خواندن اسپانیایی در ساعات تماشای فیلم، از زمان استراحت خود استفاده کنید. اگر سرعت خواندن شما پایین است فیلم را متوقف کنید تا مطمئن شوید که شما واقعا هر جمله را درک می‌ کنید. می توانید فقط بر روی تلفظ کلمات تمرکز کنید. شما با انتخاب سبک زبان اسپانیایی که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می ‌گیرد، دانش خود را افزایش خواهید داد. اگر کلمات گفته‌شده و نوشتاری هر دو به زبان اسپانیایی نوشته شده باشد، باعث تقویت بیشتر زبان شما خواهد شد.

 

نکات یادگیری اسپانیایی

نکات یادگیری اسپانیایی

 

۵. لیست خرید خود را در زبان اسپانیایی بنویسید.

حتی اگر شما معمولا یک تصمیم‌گیرنده نیستید، حالا زمان شروع است. ایجاد عادت ها اغلب کلید یادگیری یک زبان است و اگر یک چیز وجود داشته باشد که همه ما به طور منظم انجام دهیم، خرید خواربار است. لیستی اختصاصی از غذاهایی که می‌خواهید قبل از رفتن به فروشگاه بخرید تهیه کنید. زمانی که در فروشگاه هستید با چک کردن آیتم‌هایی که آن‌ها را در سبد خود می‌گذارید، تمرین کنید.

تمرین نکات یادگیری : وعده‌های غذایی یک روش عالی برای افزایش دایره لغات تان هستند، اما نیازی به توقف وجود ندارد. از لیست‌های مختلف گرفته تا برنامه‌ریزی روزمره، تقویم و حتی پست الکترونیکی خود، سعی کنید به نوشتن همه آن‌ها به زبان اسپانیایی عادت کنید. و اگر شما توسط همکاران، خانواده و دوستان تان مورد سوال قرار بگیرید، شما فقط تمرین اضافی خود را به دست آورده‌اید و آن را به زبان خودتان برای آن‌ها ترجمه می ‌کنید.

 

مرتبط بخوانید: مکالمات روزمره اسپانیایی : ۷۱ اصطلاح واقعا ضروری!

 

۶.یک دفترچه یادداشت روزنامه اسپانیایی را شروع کنید و هر روز بنویسید.

هر کسی ژن نویسنده شدن را ندارد، اما مقدار زیادی از ارزش یادگیری زبان در نگهداری یک دفترچه خاطرات وجود دارد. اول از همه، شما هر روز می‌نویسید. اما فراتر از آن شما یاد می‌گیرید که زبان اسپانیایی را به سبک شخصی خودتان بنویسید – چیزی که وقتی کتاب درسی به شما می ‌گوید برای توصیف حیوانات خانگی تان یک نامه بنویسید ( چه زمانی آخرین باری بود که این کار را در زندگی واقعی انجام دادید؟) .

برای تمرین: با چند جمله شروع کنید که روز شما را توصیف می‌ کنند. در مراحل پیشرفت برای توصیف افرادی که با آن‌ها ملاقات می‌کنید، طرح‌های آینده و احساسات اقدام کنید. اگر در مسائل احساسی و یا هر شکلی از بیان موضوع خوب نیستید، از موضوعات تصادفی برای شروع به کار خود استفاده کنید.

 

نکات یادگیری اسپانیایی

نکات یادگیری اسپانیایی

 

۷.کار خود را به زبان اسپانیایی ترجمه کرده و یا ایمیل هایتان را به زبان اسپانیایی مطالعه کنید.

چه در کار باشد و چه در مدرسه، بیشتر ما حداقل یک‌بار در روز قلم به کاغذ (یا انگشتان به صفحه‌کلید) می‌ گذاریم. آن می تواند یک ایمیل، یک تکه از تکالیف یا یک یادداشت نوشته شده برای یکی از عزیزان شما باشد، از این مواد تازه برای ارتقای زبان اسپانیایی تان استفاده کنید.

برای تمرین نکات یادگیری اسپانیایی: یک قطعه از نوشتن روزانه خود را انتخاب کرده و آن را به زبان اسپانیایی ترجمه کنید. برای نگاه کردن به کلمات نامعلوم، از مرجع کلمه یا از برنامه‌های دیکشنری استفاده کنید.

 

مرتبط بخوانید : مزایای زبان اسپانیایی : چرا اسپانیایی یاد می گیریم؟!

 

۸.یک دوست برای یادگیری زبان پیدا کنید.

اگر ترجیح می‌دهید اهداف بیشتری برای نوشتن خود داشته باشید تا یادداشت روزانه و یا ترجمه ایمیل‌های کاری خود، به جستجو برای یک دوست در خارج از کشور توجه کنید. یک نسخه نوشته شده از یک مبادله زبانی دریافت شده از یک دوست فرصتی عالی برای تمرین و تبادل اطلاعات فرهنگی با دوست جدید خارجی تان است.

برای تمرین نکات یادگیری اسپانیایی: اینترنت به طور باورنکردنی برای اتصال با یک دوست که سطح زبان مشابه و علایق شما را دارد بسیار آسان می کند.  وب سایت‌هایی نیز وجود دارد که به شما کمک خواهند کرد که شروع کنید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش زبان اسپانیایی  را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه