معلم زبان آنلاین : از هر جای ایران حرفه ای یاد بگیر!

معلم زبان آنلاین : از هر جای ایران حرفه ای یاد بگیر!

معلم زبان آنلاین : آموزش زبان های خارجی طرفداران زیادی دارد و به همین دلیل روش های یادگیری نیز دچار تغییر و تحول شده است. همین تغییرات باعث شده است تا همه ی افراد بتوانند به منابع آموزشی دسترسی داشته و بر زبان مورد نظرشان تسلط پیدا کنند.

شما با دسترسی داشتن به معلم زبان آنلاین می توانید صرف نظر از محدودیت های مکانی و زمانی زبان مورد نظر خود را یاد بگیرید. یک معلم زبان خود شما را در مسیر یادگیری زبان جدید همراهی می کند.

 

معلم زبان آنلاین خوب چه مزایایی برای شما خواهد داشت ؟

دسترسی آنلاین باعث می شود تا شما بتوانید در هر جایی که هستید زبان یاد بگیرید. زمان و مکان در این روش اهمیتی ندارد فقط کافی است به اینترنت متصل باشید.

این روش همچنین از اتلاف وقت شما جلوگیری می کند چرا که نیازی نیست زمان زیادی را برای رسیدن به کلاس درس صرف کنید و ساعت ها در ترافیک بمانید.

شما می توانید سوالات خود را به صورت آنلاین مطرح کنید و در سریع ترین زمان پاسخ آن ها را دریافت کنید.

با داشتن معلم زبان آنلاین نقاط ضعف و قوت شما شناسایی می شود و راهنمایی های لازم برای پیشرفت شما ارائه می شود.

 

معلم زبان آنلاین

معلم زبان آنلاین

درست مانند یک کلاس واقعی که می توانید با دوستان خود ارتباط برقرار کنید و از سوالات آن ها نیز استفاده کنید، در کلاس آنلاین نیز این امکان وجود دارد. شما می توانید به راحتی با هم کلاسی های آنلاین خود ارتباط برقرار کنید، از آن ها سوال کنید و چیزهای جدید یاد بگیرید.

در آموزش آنلاین، فایل آموزشی جلسات برگزار شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این باعث می شود که معلم زبان آنلاین همیشه همراه شما باشد. همچنین اگر به هر دلیلی نتوانید در یک جلسه آنلاین شرکت کنید می توانید فایل ضبط شده را دریافت کرده و در فرصت مناسب از آن استفاده کنید.

افرادی که در شهرستان ها حضور دارند ممکن است مشکلاتی برای پیدا کردن یک معلم خوب برای آموزش زبان داشته باشند. آموزش آنلاین زبان باعث می شود که همه افراد در هر جایی از کشور که باشند بتوانند به معلم زبان آنلاین حرفه ای و با تجربه دسترسی داشته باشند. در این صورت عدالت آموزشی در تمام کشور برقرار شده و همه می توانند تجربه یادگیری زبان را به بهترین نحو داشته باشند.

 

مرتبط بخوانید : آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

 

در کجا می توانیم به معلم زبان آنلاین دسترسی داشته باشیم ؟

انتخاب معلم خوب در هر شرایطی می تواند چالش برانگیز باشد. داشتن معلم خوب نقش ویژه ای در موفقیت شما دارد. یک معلم خوب به شما انگیزه می دهد و تشویق تان می کند که مسیر را تا انتها ادامه بدهید و از روند آموزش عقب نمانید.

موسسه زبان های خارجی زبان نگار یک موسسه آموزش زبان های خارجی در تهران می باشد که از مجموعه ای حرفه ای و با تجربه تشکیل شده است.

زبان نگار در راستای انجام رسالت خویش مبنی بر آموزش و در جهت حفظ سلامت شما عزیزان، اقدام به برگزاری آنلاین کلاس های آموزش زبان از ۹۹/۱/۲۰ گرفته است.

 

معلم زبان آنلاین

معلم زبان آنلاین

 

زبان نگار امکان آموزش همه زبان ها از جمله انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی و … را فراهم کرده است.

تعیین سطح در این کلاس ها به صورت رایگان انجام شده و آنلاین می باشد.

با امکاناتی که توسط موسسه زبان های خارجی زبان نگار فراهم شده است همه عزیزان در کشور امکان استفاده از آموزش را دارند و مردم تهران هم با توجه به مشغله کاری شان گاها نمی توانند از کلاس های حضوری استفاده کنند و یا با گذراندن چند ترم موفق به اتمام آموزش شان نمی شوند .حالا شما می توانید با شرکت در کلاس های آنلاین هر زبانی را که می خواهید آموزش ببینید.

شما بعد از اتمام دوره مدرک معتبر دریافت خواهید کرد. مدرک افرادی که در شهرستان هستند از طریق پست ارسال خواهد شد.

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید به طور آنلاین ثبت نام کرده و به معلم زبان آنلاین دسترسی داشته باشید ؟

 

کلاس آنلاین زبان

روند دوره های آموزش آنلاین زبان نگار به چه صورت می باشد ؟

دسترسی به معلم زبان آنلاین در موسسه زبان نگار از طریق نرم افزار مخصوص انجام می گیرد. سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی زبان نگار از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است. در این نرم افزار دانش آموزان تصویر و صدای استاد را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آن ها به سرعت ارتقا یابد. همچنین تخت وایت برد مجازی استاد در اختیار همگان قرار دارد.

 

معلم زبان آنلاین

معلم زبان آنلاین

 

کلاس های آنلاین زبان نگار به دو صورت ترمیک و خصوصی برگزار میشود.

تاکید این کلاس ها مانند دوره های حضوری بر روی تقویت مکالمه زبان آموزان میباشد.

در کلاس‌های آنلاین هیچ محدودیتی برای استادان و زبان آموزان در پرسش و پاسخ، پخش فایل‌های صوتی و تصویری و … به وجود نخواهند آورد.

 

مرتبط بخوانید : سایت های آموزش انگلیسی : ۱۰ سایت واقعا کاربردی!

 

زمان و جلسات کلاس های آنلاین به چه صورت می باشد؟

آموزش مکالمه انگلیسی با سری کتاب های  TOUCHSTONE-VIEW POINT ،  آموزش مکالمه آلمانی با سری کتابهای  STUDIO D- MENSCHEN، کلاس مکالمه ترکی با سری کتابهای  YEDI IKLIM و آموزش مکالمه فرانسه با سری کتابهای  TAXI  آموزش داده می شود.

تعداد جلسات دوره های ترمیک آنلاین بزرگسالان ۱۲ جلسه ۱۲۰ دقیقه ای می باشد و سه جلسه در هفته برگزار خواهد شد.

تعداد نفرات در کلاس های گروهی ترمیک آنلاین ۶الی ۱۴ نفره تعیین شده است.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش آنلاین زبان های خارجی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه