سایت های آموزش انگلیسی : 10 سایت واقعا کاربردی! | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

سایت های آموزش انگلیسی : ۱۰ سایت واقعا کاربردی!

سایت های آموزش انگلیسی : ۱۰ سایت واقعا کاربردی!

۱۰ مورد از سایت های آموزش انگلیسی فوق العاده : با وجود وب سایت ‌های یادگیری زبان انگلیسی این روزها که از ویدیو تا مقاله، پادکست ها تا بلاگ ها و … را به اشتراک می گذارند، هیچ بهانه‌ای برای استفاده از اینترنت برای کمک به بهبود بخشیدن زبان شما وجود ندارد. با این حال ممکن است بخواهید با بهترین موارد موجود آشنا شوید. در اینجا ۱۰ وب سایت عالی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که فکر می ‌کنیم از آن لذت می‌ برید. با زبان نگار همراه باشید تا با این سایت ها آشنا شوید. با کلیک بر روی نام سایت ها می توانید آن را مشاهده کرده و از امکانات آن استفاده کنید.

 

وب سایت‌ های بزرگ برای یادگیری انگلیسی که باید بدانید!

۱.  سایت های آموزش انگلیسی  : Amigos Ingleses

این وب سایت دارای منابعی برای تمرین مهارت‌ های شنیداری و محاوره‌ ای انگلیسی، از جمله یک کانال یوتیوب با فیلم ‌های سرگرم ‌کننده زیادی است تا به شما کمک کند به جنبه ‌های تلفظ انگلیسی مسلط شوید.

سایت های آموزش انگلیسی

۲.  سایت های آموزش انگلیسی :  BBC Learning English

وبسایت بی ‌بی ‌سی برای یادگیری زبان انگلیسی منابع رایگان بسیاری دارد، از جمله دوره ‌هایی در سطوح مختلف، یک نمایش آنلاین برای فالو کردن، دایره لغت، تمرینات دستور زبان و گوش دادن، کلمات در اخبار و مقالات درجه ‌بندی ‌شده در همه گونه موضوعات جالب دارد. همچنین بخش ‌هایی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان وجود دارد.

سایت های آموزش انگلیسی

مرتبط بخوانید : کتاب زبان انگلیسی : معرفی ۵ کتاب آموزشی خوب!

۳.  British Council Learn English

در اینجا شما می ‌توانید منابع صوتی و تصویری رایگان برای دانشجویان در تمام سنین و در تمام سطوح، از جمله بازی ‌ها، مهارت‌ های  زبان انگلیسی از طریق فوتبال، یک سریال تلویزیونی کوچک، پادکست ها، مقالات و یک فروم مباحثه برای پرسیدن سوالات، پیدا کردن توصیه‌ هایی در مورد یادگیری زبان انگلیسی و پیدا کردن دوستان از سراسر جهان پیدا کنید.

سایت های آموزش انگلیسی

۴.سایت های آموزش انگلیسی :  Duolingo

یک وب سایت عالی برای یادگیری واژگان و دستور زبان از طریق بازی ‌های تعاملی و کوئیز ها. در اینجا یک تاکید بر تلفظ وجود دارد چون شما باید کلمات را دوباره تکرار کرده و قبل از حرکت به سمت بعدی، هر درس را به درستی کامل کنید. همچنین به شما این امکان را می ‌دهد که اهداف خود را تعیین کرده و پیشرفت خود را کنترل کنید.

سایت های آموزش انگلیسی

مرتبط بخوانید : اشتباهات متداول در گرامر انگلیسی : ۱۰ اشتباه که باید بدانید!

۵. سایت های آموزش انگلیسی :  Flo-joe

اگر در حال برنامه‌ریزی برای امتحان آزمون اول، پیشرفته یا تخصصی کمبریج یا آزمون آیلتس هستید و به دنبال برخی تمرین اضافی هستید، این سایت دارای تعداد زیادی تمرین برای هر کدام از این آزمون ها است. دقت کنید که خود را برای عادت به امتحان شرایط امتحان کنید و از آنچه یاد می‌ گیرید یادداشت بردارید.

سایت های آموزش انگلیسی

۶. Live Mocha

این مورد از وب سایت های آموزش انگلیسی شما را با کسی جفت می‌کند که سعی می‌ کند زبان شما را یاد بگیرد به طوری که شما بتوانید یک مبادله آنلاین با یک گوینده بومی واقعی داشته باشید و بخشی از یک جامعه جهانی از زبان آموزان شوید. همه با نظرات، تصحیحات، نکات و تشویق به یکدیگر کمک می ‌کنند. همچنین به درس‌ های انگلیسی و منابع مختلف برای تمرین مهارت های گوش دادن و خواندن دسترسی دارید.

سایت های آموزش انگلیسی

۷.سایت های آموزش انگلیسی :  Lyrics training

آهنگ‌ ها یک راه عالی برای تمرین دادن هر دو  مهارت گوش دادن هستند و اگر شما با آهنگ همراهی کنید می توانید تلفظ را هم بهبود ببخشید. این وب سایت سرگرم ‌کننده به شما اجازه می ‌دهد تا مهارت‌ های خود را با تایپ کردن در کلمات از دست رفته به عنوان آهنگ انتخابی خود تست کنید. شما می ‌توانید خودتان را از  سطه ساده تا سخت به چالش بکشید.

سایت های آموزش انگلیسی

مرتبط بخوانید : اصطلاحات حمل و نقل در انگلیسی که باید بدانید!

۸. News in Levels

اگر خبر را دنبال کنید، چرا آن را به زبان انگلیسی دنبال نمی ‌کنید؟ این سایت اخبار جدید زیادی به همراه یک آرشیو گسترده دارد که همگی به سه سطح تقسیم شده‌اند تا شما بتوانید آنچه را که در دنیا در حال رخ دادن است به دست آورید مهم نیست که سطح انگلیسی شما چه چیزی است.

سایت های آموزش انگلیسی

۹. سایت های آموزش انگلیسی : Talk English

این مکان عالی برای یادگیری انگلیسی است، با تمرینات گوش رایگان همراه با تمرینات بسیار و همچنین درس‌ هایی برای انگلیسی عمومی، انگلیسی کسب‌ و کار، انگلیسی برای مصاحبه و انگلیسی برای سفر دارد.

سایت های آموزش انگلیسی

۱۰.وب سایت‌ های آموزش انگلیسی : TED

در اینجا می ‌توانید صدها سخنرانی کوتاه برای متخصصان در هر چیزی از طراحی تا روان ‌شناسی پیدا کنید. اگرچه این وب سایتی برای یادگیری زبان انگلیسی نیست، اما برای سخن گویان غیر بومی بسیار قابل‌ دسترسی و کاربردی است. زیرنویس ها به زبان انگلیسی برای هر سخنرانی در دسترس هستند؛ برخلاف زیرنویس ها برای فیلم ‌ها و نمایش ‌های تلویزیونی، که نسخه‌های خلاصه‌شده از دیالوگ واقعی هستند، زیرنویس های TED کامل هستند، به این معنی که آن‌ ها برای گوش دادن عالی هستند. یک رونوشت نیز در دسترس است.

سایت های آموزش انگلیسی

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید. موسسه زبان های خارجی زبان نگار برگزار کننده دورهای آموزش زبان انگلیسی می باشد. شما می توانید از این دوره ها ثبت کرده و مهارت های زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش زبان انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه