دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2 در زبان نگار

دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار، آموزش زبان کودکان را به دور از روش های خشک و سنتی و بدون ایجاد زبان زدگی و تخریب های انگیزشی فراهم کرده است. موسسه زبان نگار با استفاده از روش های آموزشی سرگرم کننده و مطابق با علایق این رده سنی، باعث رشد چشمگیر و پایدار مهارت های زبان انگلیسی به خصوص شنیداری و گفتاری می شود. دوره های زبان انگلیسی کودکان در این موسسه به گونه ای برنامه ریزی شده است که کودکان را برای آزمون تافل آماده می کند. دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2 یکی از دوره های آموزش زبان انگلیسی کودکان می باشد که در این مطلب به بررسی جزئیات آن خواهیم پرداخت.

 

مشاهده همه دوره های زبان انگلیسی کودکان

 

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2 ویژه چه کسانی است؟

این دوره ویژه کودکانی است که علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی می باشند. متد استفاده شده در دوره های زبان انگلیسی کودکان زبان نگار به صورت مکالمه محور و غیر مستقیم می باشد. منابع آموزشی استفاده شده نیز بر اساس همین روش می باشد و اساتید به تدریس مکالمه محور به کودکان مسلط هستند. زبان آموزان میبایست در کلاس های درس به مکالمه توجه بیشتری داشته باشند.

 

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2

 

طول دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2 چیست ؟

دوره های آموزشی زبان کودکان به صورت ترمیک برگزار میشود. جهت همکاری با والدین در طول سال تحصیلی کلاسها به صورت دو روز در هفته برگزار میشود. همچنین در طول تابستان جهت استفاده بهینه از اوقات فراقت بچه ها کلاسها ۳ روز در هفته تشکیل میشود.

 

کتاب تدریسی برای دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2 چیست؟

کتاب تدریسی این دوره English Time 1,2,3 می باشد. این دوره طی ۶ ترم آموزشی برگزار می شود. این کتاب ها باعث تقویت مکالمه انگلیسی، تقویت مهارت خواندن انگلیسی، تقویت قدرت شنیداری در انگلیسی، گرامرزبان انگلیسی و … می شوند. این مجموعه بصورت گام به گام والبته پیوسته ویکنواخت، فرصت های زیادی را برای تمرین هر موضوع از زبان جدید را برای کودکان فراهم می کند. کتاب English Time 1 ویژه سطح های PE.1,PE.2 می باشد و کتاب English Time 2 ویژه سطوح PE.3,PE.4 و همچنین کتاب English Time 3 ویژه سطح های PE.5,PE.6 می باشد.

 

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2

 

پیش نیاز دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2 چیست ؟

شما قبل از شرکت در این دوره باید دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1را گذرانیده باشید.

 

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2 ویژه چه رده سنی می باشد؟

این دوره ویژه کودکان بالای ۷ سال می باشد.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران

 

هزینه دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2 چقدر است؟

شهریه هر ترم که شامل ۱۲ جلسه ۹۰ دقیقه ایی ۱۶۰.۰۰۰ تومان می باشد.

 

بعد از اتمام دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2 چه توانایی خواهید داشت ؟

در این دوره کودکان از طریق تصاویر تعاملی، داستان‌های فریبنده و طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها لغات جدیدی از زبان انگلیسی را آموزش می بینند.

هر تصویر جذاب حاوی چیزهای پنهان برای کودکان شما است، بنابراین کودکان با استفاده از روش های هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده با لغات جدید و دستور زبان آشنا می شود.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A2 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه