دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1 | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1 در زبان نگار

دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار، آموزش زبان کودکان را به دور از روش های خشک و سنتی  و بدون ایجاد زبان زدگی و تخریب های انگیزشی فراهم کرده است. موسسه زبان نگار با استفاده از روش های آموزشی سرگرم کننده و مطابق با علایق این رده سنی، باعث رشد چشمگیر و پایدار مهارت های زبان انگلیسی به خصوص شنیداری و گفتاری می شود. دوره های زبان انگلیسی کودکان در این موسسه به گونه ای برنامه ریزی شده است که کودکان را برای آزمون تافل آماده می کند. دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1 یکی از دوره های آموزش زبان انگلیسی کودکان می باشد که در این مطلب به بررسی جزئیات آن خواهیم پرداخت.

 

مشاهده همه دوره های زبان انگلیسی کودکان

 

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1 ویژه چه کسانی است؟

این دوره ویژه کودکانی است که علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی می باشند. متد استفاده شده در دوره های زبان انگلیسی کودکان زبان نگار به صورت مکالمه محور و غیر مستقیم می باشد. منابع آموزشی استفاده شده نیز بر اساس همین روش می باشد و اساتید به تدریس مکالمه محور به کودکان مسلط هستند. زبان آموزان میبایست در کلاس های درس به مکالمه توجه بیشتری داشته باشند.

 

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1

 

طول دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1 چیست ؟

دوره های آموزشی زبان کودکان به صورت ترمیک برگزار میشود. جهت همکاری با والدین در طول سال تحصیلی کلاسها به صورت دو روز در هفته برگزار میشود. همچنین در طول تابستان جهت استفاده بهینه از اوقات فراقت بچه ها کلاسها ۳ روز در هفته تشکیل میشود.

 

کتاب تدریسی برای دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1 چیست؟

کتاب تدریسی این دوره ۲  و Mr Bug’s 1 می باشد. این دوره طی ۳ ترم آموزشی تشکیل می شود. کتاب های Mr Bug در دو سطح ۱ و ۲ مطابق با سيستم آمريکايي با روشي شاد و سرگرم کننده به آموزشِ مهارت خواندن در زبان انگليسي در دوره مقدماتي مي پردازد. در هر درس، بچه ها از طريق داستان هاي جالب با واژه هايي جديدي در زبان انگليسي آشنا شده و به تمرين phonics و واژگان از طريق خواندن شعر، آهنگ، فعاليت هاي شنيداري و نوشتاري مي پردازند. کتاب Mr Bug’s 1 در زبان نگار ویژه سطح B1  و کتاب Mr Bug’s 2 ویژه سطح B2 , B3 می باشد.

 

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1

دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1

 

پیش نیاز دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1 چیست ؟

این دوره پیش نیاز ندارد و سطح پایه آموزش زبان انگلیسی کودکان می باشد.

 

دوره زبان انگلیسی مقدماتی سطح A1 ویژه چه رده سنی می باشد؟

این دوره ویژه کودکان بالای ۷ سال می باشد.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

 

هزینه دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1 چقدر است؟

شهریه هر ترم که شامل ۱۲ جلسه ۹۰ دقیقه ایی ۱۵۰.۰۰۰ تومان می باشد.

 

بعد از اتمام دوره زبان انگلیسی مقدماتی سطح A1 چه توانایی خواهید داشت ؟

در این دوره کودکان با ۲۶ حرف زبان انگلیسی آشنا می شوند. همچنین با آواها و صداهای حروف انگلیسی آشنا شده و می توانند به درستی از آن ها استفاده کنند. در این دوره کودکان ترکیب حروف صدادار، ترکیب مصوتها، و مصوت‌های بلند را آموزش می بینند.

کتاب Mr Bug’s 1 شامل ۹ یونیت می باشد که کودکان در هر یونیت با ۳ حرف زبان انگلیسی از طریق داستان، شعر، فعالیت های لیسنینگ و رایتینگ آشنا می شوند. کتاب Mr Bug’s 2 دارای ۱۲ یونیت می باشد که کودکان از طریق انجام فعالیت های لیسنینگ و رایتینگ و روش های جذاب دیگر با ترکیب حروف انگلیسی با یکدیگر و همچنین مصوت های بلند آشنا می شوند.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره زبان انگلیسی کودکان مقدماتی سطح A1 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه