دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2

دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2

دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2 در زبان نگار

دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار، آموزش زبان کودکان را به دور از روش های خشک و سنتی و بدون ایجاد زبان زدگی و تخریب های انگیزشی فراهم کرده است. موسسه زبان نگار با استفاده از روش های آموزشی سرگرم کننده و مطابق با علایق این رده سنی، باعث رشد چشمگیر و پایدار مهارت های زبان انگلیسی به خصوص شنیداری و گفتاری می شود. دوره های زبان انگلیسی کودکان در این موسسه به گونه ای برنامه ریزی شده است که کودکان را برای آزمون تافل آماده می کند. دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2 یکی از دوره های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان می باشد که در این مطلب به بررسی جزئیات آن خواهیم پرداخت. همچنین کودکان در این سطح می توانند در آزمون سطح دوم تافل پرایمری شرکت کرده و مهارت های خود را ارزیابی کنند.

 

مشاهده همه دوره های زبان انگلیسی کودکان

 

دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2 ویژه چه کسانی است؟

این دوره ویژه کودکانی است که علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی می باشند. متد استفاده شده در دوره های زبان انگلیسی کودکان زبان نگار به صورت مکالمه محور و غیر مستقیم می باشد. منابع آموزشی استفاده شده نیز بر اساس همین روش می باشد و اساتید به تدریس مکالمه محور به کودکان مسلط هستند. زبان آموزان میبایست در کلاس های درس به مکالمه توجه بیشتری داشته باشند.

 

دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2

دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2

 

طول دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2 چیست ؟

دوره های آموزشی زبان کودکان به صورت ترمیک برگزار میشود. جهت همکاری با والدین در طول سال تحصیلی کلاسها به صورت دو روز در هفته برگزار میشود. همچنین در طول تابستان جهت استفاده بهینه از اوقات فراقت بچه ها کلاسها ۳ روز در هفته تشکیل میشود.

 

کتاب تدریسی برای دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2 چیست؟

کتاب تدریسی این دوره ۳,۴ Family and Friends می باشد. این دوره طی ۱۰ ترم آموزشی برگزار می شود. این کتاب ها باعث تقویت مکالمه انگلیسی، تقویت مهارت خواندن انگلیسی، تقویت قدرت شنیداری در انگلیسی، گرامرزبان انگلیسی و … می شوند. این مجموعه بصورت گام به گام والبته پیوسته ویکنواخت، فرصت های زیادی را برای تمرین هر موضوع از زبان جدید را برای کودکان فراهم می کند.

کتاب Family and Friends 3 ویژه سطح pi1 تا pi5 و کتاب Family and Friends 4 ویژه سطح pi6 تا pi10 می باشد. بعد از اتمام کتاب Family and Friends 4 کودکان می توانند در آزمون TOEFL Primary Step 2 شرکت نمایند. همچنین دوره پبشرفته اسپیکینگ نیز برای تقویت مهارت های زبان آموزان بعد از این دوره برگزار می شود که باعث هر چه مسلط تر شدن کودکان به زبان انگلیسی می شود.

 

دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2

دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2

 

پیش نیاز دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2 چیست ؟

شما قبل از شرکت در این دوره باید دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B1 را گذرانیده باشید.

 

دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B1 ویژه چه رده سنی می باشد؟

این دوره ویژه کودکان بالای ۷ سال می باشد.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران

 

هزینه دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2 چقدر است؟

شهریه هر ترم که شامل ۱۲ جلسه ۹۰ دقیقه ایی ۱۸۰.۰۰۰ تومان می باشد.

 

بعد از اتمام دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2 چه توانایی خواهید داشت ؟

در این دوره کودکان از طریق تصاویر تعاملی، داستان‌های فریبنده و طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها لغات جدیدی از زبان انگلیسی را آموزش می بینند. همچنین با مباحث گرامری مانند حال ساده، گذشته ساده، افعال با قاعده و …. آشنا می شوند. آشنایی با حروف ترکیبی مانند ck، rr، au و …. از مباحث دیگری است که کودکان در این دوره آموزش خواهند دید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره زبان انگلیسی کودکان متوسطه سطح B2 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه