دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C2

دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C2

درباره دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C2

دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C2 سطح نهایی برای آموزش زبان اسپانیایی می باشد. از جمله اهداف دوره ی پیشرفته آموزشگاه مرکز تافل زبان نگار استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان و همچنین آموزش اصولی و پیشرفته زبان اسپانیایی به آن ها می باشد.

 

کتاب تدریسی برای سطح پیشرفته زبان اسپانیایی

کتاب‌های Prisma معروف‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش زبان اسپانیایی هستند که از سال ۲۰۱۳ نسخه به روز شده آنها با نام Nuevo Prisma تألیف و منتشر شده است.

در سری جدید کتاب‌های Prisma علاوه بر به روز شدن محتواهای عمومی کتاب، متون جدید و فعالیت‌های کلاسی جدیدی نیز افزوده شده است. همچنین سعی شده است از تصاویر به روز شده‌ای متناسب با این محتوا نیز استفاده شود. فایل‌های صوتی مربوط به کتاب نیز در نسخه های جدید کاملا تغییر کرده اند.

کتاب Nuevo Prisma C2 که مربوط به آموزش زبان اسپانیایی در سطح پیشرفته (C2) است، علاوه بر کتاب، حاوی یک کتاب کار دانش آموز و یک لوح فشرده است که فایل‌های چند رسانه‌ای مطالب نیز در آن گنجانده شده است. کتاب Nuevo Prisma C2 توسط انتشارات  Editorial Edinumen تهیه و منتشر گردیده است.

دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C2

دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C2

 

طول دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C2

هر کتاب ۲ ترم آموزشی به طول می انجامد  و  هر دوره ۲۴ جلسه می باشد. دوره های آموزشی به صورت عادی، فشرده و یا فوق فشرده ارائه می شوند. دو روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) و آخر هفته (دو جلسه ۹۰ دقیقه ای پشت سر هم در یک روز) برگزار می گردد.

دوره عادی : جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۹۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 دوره فشرده: جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 جلسات در آخر هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در یک روز) برگزار می گردد.

درموارد خاص کلاسهای ایام هفته به دو روز تقلیل می یابد.

طول دوره ترمیک ۴ ماه ، دوره نیمه فشرده ۳ ماه و دوره فشرده ۲ ماه می باشد.

 

پیش نیاز دوره پیشرفته زبان اسپانیایی:

 دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C1 پیش نیاز این دوره می باشد .

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A1

 

رده سنی :

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

بعد از اتمام دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C2 چه توانایی خواهید داشت؟

 

در فهم زبان گفتاری هیچ مشکلی ندارید چه در گفتار مستقیم با رسانه ها و چه در مکالمه تند و سریع ، ولی همه اینها به شرطی است که فرصت آشنا شدن با لهجه مخاطب را نداشته باشید.

میتوانید بدون مشکل هرگونه متنی را بخوانید .حتی اگر از لحاظ فرم و محتوی پیچیده و انتزاعی باشند، مثل: جزوه یا مقاله تخصصی یا اثر ادبی.

بعد از پایان دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C2 به راحتی میتوانید در هر مکالمه یا مباحثه ای شرکت کنید و با اصطلاحات زبانی و ساختارهای مصطلح مشکلی ندارید . با بیانی روان به توضیح تفاوتهای ظریف معنایی میپردازید.

میتوانید با اتخاذ سبکی متناسب با محتوای کلام مطلبی را توصیف یا استدلال را روشن و روان بیان کنید.تعریفی منطقی ارائه کنید و شنونده را تا دریافت نکات اساسی و مهم راهنما باشید.

میتوانید متنی روشن وروان بنگارید که سبکی متناسب با موفقیت داشته باشد. می توانید نامه ، گزارش یا مقاله ای پیچیده بنویسید که در آن ، ساخت واضح متن خواننده را در درک و بخاطر سپاری نکات پر اهمیت یاری میکند.میتوانید متنی حرفه ای یا ادبی را خلاصه با نقد نوشتاری کنید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C2 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه