دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C1

دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C1

درباره دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C1

دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C1 سطح نهایی برای آموزش زبان اسپانیایی می باشد. از جمله اهداف دوره ی پیشرفته آموزشگاه مرکز تافل زبان نگار استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان و همچنین آموزش اصولی و پیشرفته زبان اسپانیایی به آن ها می باشد.

 

کتاب تدریسی برای سطح پیشرفته زبان اسپانیایی

کتاب‌های Prisma معروف‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش زبان اسپانیایی هستند که از سال ۲۰۱۳ نسخه به روز شده آنها با نام Nuevo Prisma تألیف و منتشر شده است.

در سری جدید کتاب‌های Prisma علاوه بر به روز شدن محتواهای عمومی کتاب، متون جدید و فعالیت‌های کلاسی جدیدی نیز افزوده شده است. همچنین سعی شده است از تصاویر به روز شده‌ای متناسب با این محتوا نیز استفاده شود. فایل‌های صوتی مربوط به کتاب نیز در نسخه های جدید کاملا تغییر کرده اند.

کتاب Nuevo Prisma C1 که مربوط به آموزش زبان اسپانیایی در سطح پیشرفته (C1) است، علاوه بر کتاب، حاوی یک کتاب کار دانش آموز و یک لوح فشرده است که فایل‌های چند رسانه‌ای مطالب نیز در آن گنجانده شده است. کتاب Nuevo Prisma C1 توسط انتشارات  Editorial Edinumen تهیه و منتشر گردیده است.

دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C1

دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C1

 

طول دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C1

هر کتاب ۲ ترم آموزشی به طول می انجامد  و  هر دوره ۲۴ جلسه می باشد. دوره های آموزشی به صورت عادی، فشرده و یا فوق فشرده ارائه می شوند. دو روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) و آخر هفته (دو جلسه ۹۰ دقیقه ای پشت سر هم در یک روز) برگزار می گردد.

دوره عادی : جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۹۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 دوره فشرده: جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 جلسات در آخر هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در یک روز) برگزار می گردد.

درموارد خاص کلاسهای ایام هفته به دو روز تقلیل می یابد.

طول دوره ترمیک ۴ ماه ، دوره نیمه فشرده ۳ ماه و دوره فشرده ۲ ماه می باشد.

 

پیش نیاز دوره پیشرفته زبان اسپانیایی:

 دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B2 پیش نیاز این دوره می باشد .

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A1

 

رده سنی :

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

بعد از اتمام دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C1 چه توانایی خواهید داشت؟

میتوانید گفتاری بلند را بفهممید ، حتی اگر ساختار ها و بیان آنها واضح و موکد نباشد. میتوانید سریال ها و فیلم های تلویزیونی را به آسانی بفهممید.

میتوانید متون مربوط به یک واقعه و یا متون ادبی بلند و پیچیده را بفهممید و تفاوت سبک را در آنها تمیز دهید. میتوانید مقالات تخصصی را که نظام گسترده و فنی دارند، حتی اگر در زمینه مطالعات شما نباشد، بفهممید.

میتوانید بیانی روان، بدون نیاز به فکر کردن و جستجوی کلمات داشته باشید. میتوانید در روابط اجتماعی و حرفه ای بیانی در خور و روان داشته باشید. میتوانید نظرات و عقایدتان را بدقت توضیح دهید و به گفتار خود به نسبت گفتار مخاطبینتان انسجام دهید.

بعد از پایان دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C1 میتوانید موضوعات پیچیده را به دقت و به وضوح شرح دهید و مواردی را که به این موضوعات مربوط است در ان بگنجانید و سخن خود را با بسط برخی نکات خاص پایان دهید.

میتوانید با بیانی خوش ساختار واضح از خود ارائه دهید و نظر شخصیتان را بسط دهید. در موارد پیچیده میتوانید نامه.مقاله یا گزارشی تهیه نمایید و نکته هایی که بنظر مهم میرسد را مشخص کنید. با توجه به مخاطبین متفاوت میتوانید سبک های مختلفی برای نگارش اتخاذ کنید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره زبان اسپانیایی پیشرفته سطح C1 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه