دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A2

دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A2

درباره دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A2

دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A2 سطح پایه و ابتدایی برای آموزش زبان اسپانیایی می باشد.  از جمله اهداف دوره ی مقدماتی آموزشگاه مرکز تافل زبان نگار استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان  و همچنین آموزش اصولی و پیشرفته زبان اسپانیایی به آن ها می باشد.

 

کتاب تدریسی برای سطح مقدماتی زبان اسپانیایی

کتاب‌های Prisma معروف‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش زبان اسپانیایی هستند که از سال ۲۰۱۳ نسخه به روز شده آنها با نام Nuevo Prisma تألیف و منتشر شده است.

در سری جدید کتاب‌های Prisma علاوه بر به روز شدن محتواهای عمومی کتاب، متون جدید و فعالیت‌های کلاسی جدیدی نیز افزوده شده است. همچنین سعی شده است از تصاویر به روز شده‌ای متناسب با این محتوا نیز استفاده شود. فایل‌های صوتی مربوط به کتاب نیز در نسخه های جدید کاملا تغییر کرده اند.

کتاب Nuevo Prisma A2 که مربوط به آموزش زبان اسپانیایی در سطح مبتدی (A2) است، علاوه بر کتاب، حاوی یک کتاب کار دانش آموز و یک لوح فشرده است که فایل‌های چند رسانه‌ای مطالب نیز در آن گنجانده شده است. کتاب Nuevo Prisma A2 توسط انتشارات  Editorial Edinumen تهیه و منتشر گردیده است.

 

طول دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A2

هر کتاب ۲ ترم آموزشی به طول می انجامد  و  هر دوره ۲۴ جلسه می باشد. دوره های آموزشی به صورت عادی، فشرده و یا فوق فشرده ارائه می شوند.  دو روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) و آخر هفته (دو جلسه ۹۰ دقیقه ای پشت سر هم در یک روز) برگزار می گردد.

دوره عادی : جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۹۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 دوره فشرده: جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 جلسات در آخر هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در یک روز) برگزار می گردد.

درموارد خاص کلاسهای ایام هفته به دو روز تقلیل می یابد.

طول دوره ترمیک ۴ ماه ، دوره نیمه فشرده ۳ ماه و دوره فشرده ۲ ماه می باشد.

 

دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A2

دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A2

 

پیش نیاز دوره مقدماتی زبان اسپانیایی:

 دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح  A1 پیش نیاز این دوره می باشد .

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A1

 

رده سنی :

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

بعد از اتمام دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح  A2 چه توانایی خواهید داشت؟

زبان آموز می تواند بعد از اتمام این سطح کلماتی با استفاده زیاد در ارتباط با موضوعات مشخص (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده ،خرید،کار و محیط اطراف) را به خوبی درک نماید و در موقعیت های ساده و معمول منظور خود را بیان نماید.

زبان آموزان بعد از پایان دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A2 به طور کامل با ساختار زبان اسپانیایی و دستور قواعد آن آشنا شده و به صورت عملی می‌توانند از آن بهره‌برداری کنند.

همچنین می توانند در آزمون DELE سطح A2 شرکت کرده و با اتمام این دوره زبان‌آموزان آماده تحصیل در برخی رشته‌های دانشگاهی دانشگاه‌های اسپانیا خواهند بود.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A2 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه