دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B2

دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B2

درباره دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B2

دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B2 سطح میانی برای آموزش زبان اسپانیایی می باشد. از جمله اهداف دوره ی متوسطه آموزشگاه مرکز تافل زبان نگار استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان و همچنین آموزش اصولی و پیشرفته زبان اسپانیایی به آن ها می باشد.

 

کتاب تدریسی برای سطح متوسطه زبان اسپانیایی

کتاب‌های Prisma معروف‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش زبان اسپانیایی هستند که از سال ۲۰۱۳ نسخه به روز شده آنها با نام Nuevo Prisma تألیف و منتشر شده است.

در سری جدید کتاب‌های Prisma علاوه بر به روز شدن محتواهای عمومی کتاب، متون جدید و فعالیت‌های کلاسی جدیدی نیز افزوده شده است. همچنین سعی شده است از تصاویر به روز شده‌ای متناسب با این محتوا نیز استفاده شود. فایل‌های صوتی مربوط به کتاب نیز در نسخه های جدید کاملا تغییر کرده اند.

کتاب Nuevo Prisma B2 که مربوط به آموزش زبان اسپانیایی در سطح میانی (B2) است، علاوه بر کتاب، حاوی یک کتاب کار دانش آموز و یک لوح فشرده است که فایل‌های چند رسانه‌ای مطالب نیز در آن گنجانده شده است. کتاب Nuevo Prisma B2 توسط انتشارات  Editorial Edinumen تهیه و منتشر گردیده است.

 

دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B2

دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B2

 

طول دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B2

هر کتاب ۲ ترم آموزشی به طول می انجامد و هر دوره ۲۴ جلسه می باشد. دوره های آموزشی به صورت عادی، فشرده و یا فوق فشرده ارائه می شوند. دو روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) و آخر هفته (دو جلسه ۹۰ دقیقه ای پشت سر هم در یک روز) برگزار می گردد.

دوره عادی : جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۹۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 دوره فشرده: جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 جلسات در آخر هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در یک روز) برگزار می گردد.

درموارد خاص کلاسهای ایام هفته به دو روز تقلیل می یابد.

طول دوره ترمیک ۴ ماه ، دوره نیمه فشرده ۳ ماه و دوره فشرده ۲ ماه می باشد.

 

پیش نیاز دوره متوسطه زبان اسپانیایی:

 دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B1 پیش نیاز این دوره می باشد .

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A1

 

رده سنی :

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

بعد از اتمام دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B2 چه توانایی خواهید داشت؟

می توانید کنفرانس ها و سخنرانی های بلند را بفهممید و حتی به شرط آشنا بودن نسبی به موضوع بحث، استدلال های پیچیده را دنبال نمایید. می توانید اخبار و اطلاعات برنامه های تلویزیون را درک کنید فیلم هایی که در آنها به زبان استاندارد حرف میزنند را بفهمید.

میتوانید مقالات و گزارشاتی را که شامل مسایل معاصر باشد، و در آن نویسنده با روشی خاص و یا از دیدگاهی ویژه به مسئله پرداخته را مطالعه کنید.

بطور نسبی میتوانید به راحتی و بدون فکر کردن، به زبان مادری مخاطب با او مکالمه ای عادی و روان را پیگیری کنید.میتوانید در مکالمات روزمره و ساده وارد شوید و نظر بدهید و از نظراتتان دفاع کنید.

بعد از پایان دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B2 میتوانید در مورد تعداد زیادی از موضوعات که مورد علاقه تان هستند به وضوح و دقت نظر دهید و یک موضوع خبری را بسط دهید و از جهات مختلف مزایا و مشکلات ممکن را توضیح دهید.

میتوانید در مورد تعداد زیادی از موضوعات مورد علاقه تان مقالاتی به وضوح و دقت بنویسید. همچنین جهت ارائه یک سری اطلاعات مقاله یا گزارشی بنویسید یا در مقابل نظری ارائه شده دیدگاه موافق یا مخالف خود را بیان کنید. میتوانید در نامه هایی که مینویسید نظر شخصیتان را نسبت به اتفاقات و تجربیات بیان کنید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره زبان اسپانیایی متوسطه سطح B2 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه