دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B2

دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B2

در موسسه زبان نگار از کتاب های starten wir و Studio d استفاده می شود. این کتاب از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

 

درباره ی دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B2:

دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B2 ویژه سفر و مکالمه می باشد. از جمله اهداف دوره های متوسطه آموزشگاه مرکز تافل زبان نگار استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان  و همچنین آموزش اصولی و پیشرفته زبان آلمانی به آن ها می باشد.

 

دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B2

دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B2

سطح B2 زبان آلمانی :

 

فشردهنیمه فشردهنیمه فشرده (آخر هفته)
تعداد ترم۴ ترم۴ ترم۴ ترم
جلسات هر ترم۱۲ جلسه۱۲ جلسه۱۲ جلسه
جلسات در هفته۶ جلسه۴ جلسه۴ جلسه
مدت هر جلسه۹۰ دقیقه۹۰ دقیقه۹۰ دقیقه
روزهای برگزاری۳ روز (زوج یا فرد)۲ روز (زوج یا فرد)۲ روز (پنجشنبه و جمعه)
طول هر ترم۲ هفته۳ هفته۳ هفته

 

همین الان ثبت نام کنید !

 

ثبت نام انلاین

 

کتاب تدریسی برای سطح متوسطه زبان آلمانی:

 کتاب آموزشی زبان آلمانی !Sicher باعث آمادگی شما برای فعالیت در زندگی روزمره، کار، تحصیل و آموزش می شود.  این کتاب باعث تقویت مهارت های جامع برای زبان آموزان زبان آلمانی می شود.

مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher، موضوعات متنوع و جالبی دارد.  همچنین تمرین های متنوع و اصولی ارائه می کند که به آموزش زبان آموزان کمک زیادی می کند. به همین دلیل مجموعه کتاب های !Sicher پایه و اساسی ایده آل برای آموزش انعطاف پذیر است. این کتاب را نویسندگان بزرگ و صاحب نامی همچون «میشلا پرلمن-بالم» (Michaela Perlmann-Balme) و «سوزان شوآلب» (Susanne Schwalb) تالیف کرده اند.

 

طول دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B2 :

دوره متوسطه زبان آلمانی به مدت دو ترم آموزشی به طول می انجامد. دوره های آموزشی به صورت عادی، فشرده و یا فوق فشرده ارائه می شوند.  دو روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) و آخر هفته (دو جلسه ۹۰ دقیقه ای پشت سر هم در یک روز) برگزار می گردد و هر ترم به مدت ده هفته برگزار می شود.

دوره عادی : جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۹۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 دوره فشرده: جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 جلسات در آخر هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در یک روز) برگزار می گردد.

درموارد خاص کلاسهای ایام هفته به دو روز تقلیل می یابد.

 بعد از اتمام کتاب در صورت تمایل زبان آموزان کلاس speaking و یا کتاب های انتشارات هوبر کار خواهد شد. در صورت عدم تمایل زبان آموزان سطح بعدی آغاز خواهد شد.

 

پیش نیاز دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B2 :

دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B1 ، پیش نیاز این دوره می باشد.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B1

 

رده سنی :

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی خواهید داشت ؟

محتوای موضوعات مهم همراه با جزئیات به عنوان مثال در یک گفت و گوی رادیویی یا تلویزیونی را متوجه شوید و اطلاعات مهم را درک کنید.

محتوای متن های پیچیده و تخصصی, چه کوچک ( مانند یک آگهی ) چه بزرگ و طولانی را متوجه شوید و در مورد آن نظر ارائه کنید و یا خلاصه نویسی کنید.

بعد از اتمام دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B2 می توانید در مورد موضوعات تخصصی و پیچیده با رعایت کامل قوائد دستوری پیشرفته بنویسید.

متن های دارای اشکال دیگران را تصحیح کنید.

در مورد موضوعات تخصصی و پیچیده با رعایت کامل قوائد دستوری صحبت کنید و نظرات شخصی خود را نیز بیان کنید.

در گفت و گوهایی با موضوعات پیچیده به صورت فعال حضور داشته باشید و نقطه نظرات خود را به خوبی بیان کنید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای ثبت نام دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B2 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه