خودآموز رایتینگ تافل

خودآموز رایتینگ تافل

معرفی خودآموز رایتینگ تافل : پایان غلط نویسی نرم افزارها؛ راه اندازی خودآموز “writing” در طرح جامع تافل آنلاین . یکی از مشکلات ایرانیان در آزمونها و البته در برقراری ارتباط با انگلیسی زبانها، نوشتن جملات به انگلیسی میباشد.

این بخش که یکی از مهمترین موارد آزمون تافل نیز هست،  باتوجه به عدم آشنایی به استثناها، اصطلاحات و بروز نبودن زبان آموزان باعث شده ایرانیان در تبدیل جملات و اصطلاحات به انگلیسی با مشکلات جدی مواجه شوند.

البته در یک دوره زمانی کوتاه نرم افزارهای ترجمه بسیار مورد توجه قرار گرفت اما اشتباهات نوشتاری آنقدر جدی بود که زبان آموزان را به تلاش برای یادگیری و تسلط به این مهارت واداشت.

 

مرتبط بخوانید : ۱۵ روش کاربردی برای تقویت زبان در منزل

خودآموز رایتینگ تافل : خدمات زبان نگار

زبان نگار بعنوان یک موسسه پیشرو در ارائه خدمات آموزش، در این حوزه نیز راهکارهای حرفه ای را به علاقمندان آموزش زبان و داوطلبان تافل ارائه نموده است.

Evaluation Online Tools Criterion یک برنامه آموزشی آنلاین است که به جرات میتوان آنرا بهترین برنامه برای آموزش، تمرین و تصحیح بخش”writing” آزمونهای TOEFL و GRE نامید. این برنامه هم به صورت خودآموز (Self-study) و هم به صورت (Instructor Based)  قابل اجرا میباشد، نکته مهم این برنامه وجود موتور تصحیح E-rater (برنامه ای که بخش نوشتار آزمون های اصلی TOEFL وGRE را تصحیح می کند.) و آموزش بسیار ساده و کاربردی این محصول است.

 

مرتبط بخوانید: راحت ترین روش یادگیری تافل

 

برنامه خودآموز آنلاین “writing” علاوه بر آموزش بخش نوشتاری آزمون تافل و جی ار ای؛ آموزش ، نمونه سوال، تصحیح همگی توسط ETS  انجام میشود.  تصحیح و انالیز تمامی writing  های تا انتهای دوره اشتراک صورت میگیرد و به دلیل وجود موتور تصحیح ETS در ازمونها، در برخی از کشورهای اسیایی حتی متقاضیان آزمون IETLS نیز از این دوره استفاده می کنند. در این برنامه آموزشی  نمونه سوال  TOEFL-GRE نیز ارائه میگردد. و پس از تصحیح و آنالیز پاسخنامه توسط e- rater و مشخص کردن نقاط ضعف زبان آموز تعیین شده و راهکارهایی برای رفع نقاط ضعف به داوطلبان ارائه میگردد. این آزمون منطبق بر آخرین تغییرات تافل است. نحوه صحیح نوشتن ESSAY و پاراگراف بندی نیز از دیگر ویژگیهای این برنامه است.

 

خودآموز رایتینگ تافل

خودآموز رایتینگ تافل در زبان نگار

 

چطور می توانم خودآموز رایتینگ تافل را تهیه کنم؟

 

کلیه متقاضیان آزمونهای بین المللی  TOEFL – GRE- IELTS، اساتید دانشگاه جهت مقاله نویسی، زبان آموزان سطوح Pre-Intermediate به بالا، دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و اساتید زبان انگلیسی جهت آشنا شدن با جدیدترین متدهای اموزش Writing  میتوانند از این برنامه آموزشی بهره بگیرند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه