خرید ووچر تافل | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

خرید ووچر تافل

خرید ووچر تافل

برای خرید ووچر تافل از موسسه زبان نگار کلیک کنید

 

 

 در این مطلب از سایت زبان با نحوه خرید ووچر تافل و سایر روش های پرداخت هزینه آزمون تافل همراه شما هستیم.

 

 همانطور که می دانید آزمون تافل در این موارد کاربرد دارد:

زمانی که می‌خواهید وارد دانشگاه ایالات‌متحده شوید.

زمانی که برای کار در یک شرکت آمریکایی درخواست می‌دهید؛

زمانی که به یک ویزای کار در کنسولگری آمریکا نیاز دارید.

زمانی که درخواست شهروندی آمریکا می‌کنید.

برای گذراندن آزمون تافل باید بدانید که کدام مرکز آزمون تافل را برگزار می کند، تاریخی را برای ثبت‌نام انتخاب کرده و خرید ووچر تافل را انجام دهید. تاریخ آزمون را می توان در وب سایت رسمی  ETS مشاهده کرد.

قبل از شرکت در آزمون تافل باید در سایت ETS ثبت‌نام کنید. هزینه ثبت‌نام برای گذراندن این تست در ایران ۲۵۵ دلار است. شما باید حداقل هفت روز قبل از تاریخ امتحان خرید ووچر تافل را انجام دهید. با این حال، اگر شما سه روز قبل از آزمون هزینه امتحان را بپردازید، باید ۳۵ دلار بیشتر پرداخت کنید.اگر حساب بانکی در ایالات متحده دارید می‌توانید هزینه آزمون را از طریق کارت اعتباری پرداخت کنید. آما آسانترین روش خرید ووچر تافل در مراکز زبان می باشد. خرید ووچر تافل دارای مزیت کاهش هزینه انجام تست می باشد.

 

خرید ووچر تافل

خرید ووچر تافل

اگر نمی‌دانید چگونه باید در آزمون تافل شرکت کنید، مقاله زیر را بخوانید. در این مقاله می‌توانید اطلاعات مفیدی پیدا کنید که در طی کردن فرآیند ثبت نام آزمون تافل به شما کمک خواهد کرد.

 

مرتبط بخوانید: ثبت نام آزمون تافل در موسسه زبان نگار

 

سیاست‌های پرداخت هزینه آزمون تافل

لطفا اطمینان حاصل کنید که تمام پرداخت‌ها برای تست‌ها و سرویس‌ها:

 • در زمانی که از مرکز خدمات درخواست می‌شود به طور کامل پرداخت می‌شوند.
 • مقدار پرداخت شده به صورت صحیح نوشته شده باشد.
 • دارای امضای معتبر باشد.

 

هزینه آزمون‌ها و یا خدمات ETS  باید قبل از ثبت نام به طور کامل پرداخت شود. اگر هزینه آزمون تافل را پرداخت نکنید، فرم ثبت‌نام و یا درخواست تان برای سرویس موردنظر برگردانده خواهد شد.

 

انواع روش های پرداخت هزینه آزمون تافل

روش‌های پرداخت در معرض تغییر هستند. ۴ روش پرداخت هزینه آزمون تافل به شرح زیر می باشد:

 1. کارت اعتباری / کارت الکترونیکی: امریکن اکسپرس، ویزا، مستر کارت،Discover و یا JCB
 2. چک‌های الکترونیکی (e-checks) : باید در یک بانک ایالات‌متحده یا مناطق آن ایجاد شده باشد. چک های الکترونیکی می‌تواند برای ثبت نام آنلاین یا تلفنی مورد استفاده قرار گیرند.
 3. در برخی مناطق، شما می‌توانید خرید ووچر تافل را با پول محلی انجام داده و در آزمون تافل ثبت نام کنید. با خرید ووچر تافل کد عددی منحصر به فردی در اختیار شما قرار می گیرد. از ووچر تافل می‌توان به جای کارت‌های اعتباری و به عنوان پیش‌پرداخت، به هنگام ثبت نام استفاده کرد. اگر نمی‌خواهید در یک مرکز آزمون TOEFL iBT ثبت‌نام کنید، می‌توانید پس از خرید ووچر تافل به صورت آنلاین از هر کامپیوتری در سایت ETS ثبت نام کنید.
 4. چک کاغذی – در موقعیت های زیر مورد پذیرش قرار می‌گیرند:

چک‌های نقدی کاغذی به دلار آمریکا باید در یک بانک در ایالات‌متحده کشیده شود و قابل پرداخت به ETS-TOEFL iBT باشد.

چک‌های یورو در یک بانک در همان کشور اروپایی به عنوان واحد پول کشیده شوند.

چک‌های دلار کانادایی باید در یک بانک در کانادا با نرخ دلار آمریکا به اضافه GST / HST / QST کشیده شوند.

 

خرید ووچر تافل

خرید ووچر تافل

 

انواع روش های پذیرفته نشده برای پرداخت هزینه تافل

 • پول نقد
 • چک‌های تاریخ گذشته
 • رسید چک بانکی
 • کوپن‌های یونسکو

 بد نیست بدانید که فقط پول های رایج پوند بریتانیا، دلار کانادا، یورو و ین ژاپن برای پرداخت هزینه آزمون تافل پذیرفته شده هستند.

 

دستورالعمل‌های خرید ووچر تافل

ووچر تافل ، کدهای ثبت نام منحصر به فردی هستند که به جای کارت اعتباری برای پرداخت هزینه تست TOEFL iBT  به صورت آنلاین یا با تلفن استفاده می‌شوند. ووچرهای ثبت‌نام فقط برای تست  TOEFL iBT  معتبر هستند.

خرید ووچر تافل را می توان را با واحد پول محلی در مراکز آزمون TOEFL iBT  انجام داد. ووچر تافل را نمی توان بدون کد ووچر خریداری کرد و قابل انتقال به افراد دیگر نیستند. همچنین ووچر تافل باید تا تاریخ انقضایشان مورد استفاده قرار گیرد.

برای ثبت‌نام آنلاین آزمون تافل با استفاده از کد ووچر خود، این مراحل را دنبال کنید:

 • به آدرس www.ets.org/toefl/voucher بروید.
 • یک حساب کاربری ایجاد کنید و دستورالعمل‌های ثبت نام را دنبال کنید.
 • زمانی که صفحه “Select Payment Method” ظاهر می‌شود، “Voucher” را انتخاب کرده و سپس کد ووچر خریداری شده را وارد کنید. تاییدیه ثبت‌نام  در انتهای فرایند برای شما ایمیل می‌شود.

 

مرتبط بخوانید: بهترین برگزار کننده آزمون تافل کجاست؟

 

سیاست های بازپرداخت هزینه آزمون تافل

برای دریافت بازپرداخت باید ثبت‌نام خود را قبل آز آخرین مهلت (سه روز قبل از تاریخ تست لغو کنید، روز آزمون یا روز درخواست شما مورد قبول نیست!)

مبلغ بازپرداخت دلار آمریکا نیمی از هزینه اصلی آزمون می باشد. مبلغ باقی مانده برای پوشش هزینه‌های فرآیند ثبت نام شما و یک صندلی برای در مرکز آزمون بازگردانده نمی شود.

پول نقد بازپرداخت نمی شود. همچنین اگر روند ثبت نام پی‌گیری نشده باشد و یا شما در ارائه مدارک شناسایی مورد نیاز در آزمون موفق نشده باشید، هزینه ثبت نام عودت داده نمی شود.

اگر هزینه آزمون را با کارت اعتباری یا چک الکترونیک پرداخت کرده باشید، بازپرداخت آن به کارت اعتباری / یا حساب بانکی اصلی واریز خواهد شد.

اگر پرداخت با یک چک شخصی تنظیم‌شده در یک بانک داخلی ایالات‌متحده صورت گرفته باشد، هشت هفته برای بازپرداخت زمان لازم است.

اگر پرداخت به صورت پول های رایج غیر آمریکایی در بانک های خارج از ایالات‌متحده پرداخت شده باشد، به ۱۲ هفته برای بازپرداخت زمان نیاز است.

بازپرداخت برای خدمات دیگر در دسترس نیست.

 

خرید ووچر تافل

خرید ووچر تافل

 

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای خرید ووچر تافل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه