ثبت نام آزمون تافل |آزمون تافل | راهنمای جامع تصویری ثبت نام تافل

ثبت نام آزمون تافل در مرکز تافل زبان نگار

ثبت نام آزمون تافل در مرکز تافل زبان نگار

اگر نمی دانید که چگونه باید ثبت نام آزمون تافل را انجام دهید، این مطلب را بخوانید. ممکن است ثبت نام تافل در ابتدا پیچیده به نظر برسد، اما اگر این راهنما را بخوانید متوجه خواهید شد که ثبت نام آزمون تافل در واقع یک روند سریع و آسان است. در این راهنما مراحل ثبت نام آزمون تافل برای شما توضیح داده می شود. در این راهنما شما می توانید اطلاعات مفید زیادی در مورد نحوه ثبت نام آزمون تافل، ایجاد حساب کاربری در ETS و … پیدا کنید.تافل (آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان بیگانه) یک آزمون بین المللی برای تست مهارت های زبان انگلیسی می باشد. این آزمون شامل چهار بخش است: گوش دادن، نوشتن، خواندن و صحبت کردن.

تافل برای اهداف زیر مورد نیاز است:
هنگامی که قصد تحصیل در دانشگاه کشورهای انگلیسی زبان را دارید.
زمانی که می خواهید جهت کار در شرکت های خارجی درخواست ارسال کنید.
زمانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور دارید.

 

مرتبط بخوانید : خرید ووچر اصلی آزمون تافل 

 

ثبت نام آزمون تافل

برای ثبت نام آزمون تافل شما باید از مرکز آزمون، تاریخ ثبت نام و نحوه پرداخت هزینه آزمون اطلاع داشته باشید. تاریخ آزمون را می توان در وب سایت رسمی www.ets.org /toefl مشاهده کرد. شما حداقل هفت روز قبل از آزمون باید هزینه آزمون تافل را پرداخت کنید. اگر ۳ روز قبل از تاریخ مقرر، ثبت نام آزمون تافل را انجام دهید، شما مجبور به پرداخت ۳۵ دلار اضافی می باشید!

شما می توانید به راحتی ثبت نام آزمون تافل را از طریق خرید ووچر از موسسه زبان نگار انجام دهید. پس از خرید ووچر از مرکز آزمون زبان نگار، می توانید در سایت ETS ثبت نام نموده روی گزینه ووچر کلیک نمایید و کد ووچر خود را وارد کنید. لازم به ذکر است کد ووچر شما پس از تکمیل فرآیند خرید از طریق وب سایت مجموعه به شما ایمیل خواهد شد.

برای ثبت نام آزمون تافل باید در سایت ETS یک حساب کاربری ایجاد کنید. مراحل ایجاد حساب کاربری در وب سایت را همراه با تصویر برای شما توضیح خواهیم داد.

 

مرحله ۱: ایجاد حساب کاربری تافل

اولین مرحله برای ثبت نام آزمون تافل ایجاد حساب کاربری است. شما از این حساب کاربری برای ثبت نام آزمون تافل، مشاهده نمرات و ارسال نمرات به دانشگاه ها استفاده خواهید کرد. ایجاد حساب کاربری آسان است و اغلب شامل ورود برخی از اطلاعات اساسی مانند نام، ایمیل و آدرس است. مهمترین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید ورود نام و تاریخ تولد است. هر دوی این ها باید با کارت شناسایی شما مطابقت داشته باشد. پس از اینکه پروفایل خود را ایجاد کردید، نمی توانید به عقب برگردید و آنها را تغییر دهید.

وارد سایت www.ets.org /toefl شوید و روی گزینه Register کلیک نماید. صفحه ای مانند شکل زیر نمایش داده می شود.

 

مرتبط بخوانید: آزمون GER چیست؟!

 

ثبت نام آزمون تافل

ثبت نام آزمون تافل

 

مرحله دوم : ورود به حساب کاربری برای ثبت نام آزمون تافل

شما در این مرحله باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و روی گزینه  sign in کلیک کنید. در صورتی که در سایت ETS حساب کاربری ندارید می توانید بر کلیک بر روی Create an Account یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید.

 

ثبت نام آزمون تافل

ثبت نام آزمون تافل

 

اکنون شما به حساب کاربری خود دسترسی دارید. در قسمت My Tests بر روی لینک Register /Find Test Centers,Dates کلیک کنید.

 

مرتبط بخوانید : چطور در آزمون آیلتس موفق شویم؟

 

ثبت نام آزمون تافل

 

در این مرحله باید کشور و تاریخ و مرکز آزمون را انتخاب کنید.

 

ثبت نام آزمون تافل

 

اطلاعات ثبت نام آزمون تافل برای شما نمایش داده می شود. بر روی تاریخ مورد نظر خود کلیک کنید.

 

ثبت نام آزمون تافل

 

در مرحله بعدی باید بر روی گزینه Show Test Times and Register کلیک کنید.

 

ثبت نام آزمون تافل

 

 

در این مرحله باید بر روی گزینه Register کلیک نمایید.

ثبت نام آزمون تافل

 

در این مرحله باید شرایط و ضوابط را بخوانید. برای تایید بر روی گزینه Next کلیک کنید تا پروسه ثبت نام آزمون تافل را ادامه دهید.

 

ثبت نام آزمون تافل

 

 

در این مرحله باید اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

 

ثبت نام آزمون تافل

 

 

اطلاعات وارد شده برای ثبت نام آزمون به شما نمایش داده خواهد شد. در صورت تایید بر روی گزینه Proceed to Check out کلیک نمایید و مراحل ثبت نام آزمون تافل را ادامه دهید.

 

ثبت نام آزمون تافل

 

مرحله سوم : وارد کردن کد ووچر برای ثبت نام آزمون تافل

در این مرحله باید روش پرداخت هزینه آزمون تافل را انتخاب کنید. شما باید کد Voucher را وارد کرده و بر روی Apply کلیک کنید.

 

ثبت نام آزمون تافل

 

مرتبط بخوانید: سوالات مهم و متداول در خصوص آزمون تافل

 

در مرحله نهایی اطلاعات سفارش برای شما نمایش داده خواهد شد. شما ثبت نام آزمون تافل را با موفقیت انجام دادید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آزمون تافل و ثبت نام آزمون تافل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

۱دیدگاه

ارسال دیدگاه