کلاس GRE

زبان نگار

مجری رسمی برگزاری آزمون تافل و جی آرای در ایران

زیر نظر سازمان سنجش کشور

پرداخت آنلاین

 

شهریه تومان

 

تعداد جلسات

 

نام دوره ترم

ثبت نام آنلاین ۱۴۴۰۰۰۰۲۴GRE1

 

ثبت نام آنلاین۱۴۴۰۰۰۰۲۴ 

GRE2

 

معرفی ازمون GRI

آزمون GRE که اختصار عبارت Graduate Record Examination می باشد، توسط ETS  ایجاد شده است. آزمون GRE توسط هزاران دانشگاه و مدارس کسب‌ و کار برای تصمیم‌گیری در مورد پذیرش و هزینه تحصیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از فارغ‌التحصیلان نیازمند نمرات آزمون GRE برای تکمیل رزومه خود هستند.

 آزمونGRE ، یک آزمون پذیرش در سطح فارغ‌التحصیلی است که توسط بسیاری از دانشگاه ها و مدارس کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آزمون یک معیار مشترک برای دانشگاه ها فراهم می‌کند تا همه ی متقاضیان را که از سراسر دنیا می‌آیند و قطعا طیف مختلفی از تجربه علمی و حرفه‌ای دارند را به آسانی مقایسه کند.

ثبت نام جی آر ای

ثبت نام جی آر ای

نمره آزمون GRE بخش مهمی از اپلای تحصیلات تکمیلی شماست، اما قطعا تنها بخش آن نیست. دانشگاه ها بسیاری از عوامل دیگر از جمله مدرک تحصیلی، کار و سوابق تحقیقاتی، بیانیه شخصی و مصاحبه را در نظر می‌گیرند. برخی نیز نمرات آزمون GRE را مورد توجه قرار دهند.

 • این آزمون از سه قسمت تشکیل شده است :
 • Verbal: خش Verbal استدلال شفاهی و دامنه لغات را تست می‌کند.
 • Quantitative: در بخش Quantitative مفاهیم پایه در ریاضیات، جبر و هندسه مورد سوال قرار می گیرد.
 • Analytical Writing: بخش Analytical Writing مهارت‌های نوشتاری و تحلیلی شما را به چالش می کشد.

 

مرتبط بخوانید: خرید ووچر جی آر ای (GRE)

 

دوره های آمادگی آزمون GRE:

 • دوره عمومی
 • دوره تخصصی

معرفی دوره عمومی :

موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل و جی آر ای در ایران می باشد. این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون تافل و جی آر ای آماده می کند. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل و جی آر ای مورد نظر، سطح فعلی و نتیجه مشاوره، برنامه ریزی تخصصی انجام می شود. منابع و سیستم آموزشی زبان نگار از ابتدای این دوره در راستای تقویت زبان انگلیسی بطور کلی و همچنین پیش نیاز دوره ی تخصصی جی آر ای می باشد.

 

ثبت نام جی آر ای

ثبت نام جی آر ای

 

دوره زبان عمومی ویژه چه کسانی است ؟

این دوره از دوره های تخصصی جی آر ای برای افراد مبتدی برنامه ریزی شده است. گذراندن این دوره برای افرادی که سالها از یادگیری زبان فاصله گرفته اند اجباری است. سایر افرادی که قبلا کلاس زبان رفته اند باید تعیین سطح شوند.

طول دوره عمومی چقدر است؟و پیش نیاز دوره زبان عمومی چیست ؟

دوره عمومی بطور معمول بصورت ۵ سطح (  View Point 1- Touchstone 1-4) برگزار می شود. طول این دوره با توجه به فشردگی کلاس ها متغیر می باشد و به صورت گروهی برگزار می شود.

مرتبط بخوانید: تعلیم زبان آموزان برای جی آر ای GRE در ایران

دوره زبان عمومی ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

معرفی دوره های تخصصی:

موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل و جی آر ای در ایران می باشد. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون ها تضمین می کند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره GRE مورد نظرش  و سطح فعلی اش، مشاوره و برنامه ریزی انجام می شود.

شرایط دوره ها:

 • شامل دو دوره GRE1 -GRE2
 • نیمه گروهی ۶ الی ۱۰ نفر
 • تعداد جلسات هر دوره ۱۲ جلسه ۱۸۰ دقیقه ای
 • برگزاری به صورت فشرده
 • طول هر دوره یک ماه و نیم

دوره تخصصی GRE ویژه چه کسانی است ؟

این دوره ها برای تدریس تکنیک های تخصصی GRE برنامه ریزی شده است. توانایی هایی که در طی پروسه آزمون به آن نیاز است.

 

ثبت نام جی آر ای

ثبت نام جی آر ای

 

پیش نیاز دوره تخصصی GRE چیست ؟

افراد با سطح Upper Intermediate  وارد دوره تخصصی می شوند برای هرفرد باتوجه به نمره مورد نیازش دوره عمومی در نظر گرفته می شود.

طول دوره تخصصی  GREچقدر است؟

این دوره در۲ کلاس آموزشی تشکیل می شود که دو مهارت Verbal و Analytical Writing در آن به شکل کاملا حرفه ای و تخصصی و کاربردی اموزش داده میشود.

در کلاس  (GRE1) :مهارت لغات (Verbal) آزمون GRE، به همراه منابع کمک آموزشی جامع مهارت محور و به منظور تقویت دامنه لغات تخصصی ارائه می شود.

مرتبط بخوانید: کلاس فشردهGRE

در کلاس  (GRE 2) مهارت نوشتاری (Analytical Writing) آزمون GRE به همراه منابع کمک آموزشی جامع مهارت محور و به منظور تقویت دامنه لغات تخصصی ارائه می شود.

دوره GRE ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد که نیاز به نتیجه آزمون بین المللیGRE  دارند.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای ثبت نام جی آر ای را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

 

بیشتر بدانید:

 

تعلیم GRE : مسیرهایی که کوتاه میشوند؛ تعلیم زبان آموزان برای جی آر ای GRE در ایران

کمتر دانشجو و متقاضی تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های معتبر جهان را میتوان یافت که داوطلب آزمون GRE نباشد. این آزمون با هدف سنجش توانایی‌ها و معلومات فارغ التحصیلان برگزار میگردد و معمولاً برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز است. اغلب دانشگاه‌های آمریکایی و کانادایی معمولاً داشتن نمره بالا در این آزمون را یکی از شرایط پذیرش به مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا قرار می‌دهند.

 

مرتبط بخوانید : خرید ووچر جی آر ئی

 

تست GRE آزمونی است که تمام افرادی که می‌خواهند در مقاطع ارشد و دکترا در ایالات متحده آمریکا به تحصیل ادامه بدهند باید آن را بگذارند و نمره آن را به دانشگاه مقصد گزارش کنند. افرادی که قصد ادامه تحصیل در رشته حقوق و پزشکی را دارند از این قاعده مستثنا هستند و باید به ترتیب آزمون‌های LSAT و MCAT را بگذرانند.

 

موسسه زبان نگار مرکزی رسمی و برگزار کننده آزمون GRE ، پس ازموفقیت های روز افزون و تلاش و همت اعضاء این مجموعه در زمینه تافل، توانسته است مجوز برگزاری آزمون های GRE را نیز دریافت کند، و زبان آموزان را از سطح مبتدی تا GRE تعلیم دهد. کلاس های GRE در زبان نگار با بکارگیری آخرین متد ها و روش های موجود توانسته زبان آموزان را در سریعترین زمان ممکن به اهداف خود برسانند.

 

تعلیم GRE

تعلیم GRE

 

درواقع زبان نگار با بکارگیری متدهای جدید تست زنی، آموزش مدیریت زمانی و آشنایی با روشهای تست زنی این بخش، آموزش ریاضی و آشنایی به صورت انگلیسی سوالات و روشهای نگارش یک متن تحلیلی برای موفقیت داوطلبان GRE برنامه ریزی نموده است.

یکی از اولین سؤالات افرادی که برای اپلای دارند معمولاً این است که آزمون GRE چه چیزی هست؟ETS  بعنوان برگزارکننده این آزمون آنرا به این شکل آن را تعریف می‌کند:

The smartest way to graduate and business school

یعنی هوشمندانه‌ترین راه برای ورود به مقطع تحصیلات تکمیلی و مدارس کسب و کار.

 

پس بر خلاف تمام آن چیزهایی که ممکن است شنیده شده اهمیت تست GRE فوق‌العاده زیاد است. درواقع تست GRE از آزمون‌هایIELTS  و TOEFL بسیارمهم تراست. چون تست‌های IELTS و TOEFL تست‌های زبان هستند و کافی است شما کف نمره مورد نظر را کسب کنید تا پرونده آن‌ها بسته شود. آزمونی که در آن هرچقدر نمره بالاتری بگیرید بیشتر از سایرین خود را متمایزمی‌کنید آزمون GRE است. درواقع اهمیت تست GRE برای گرفتن پذیرش و پس از آن کمک هزینه تحصیلی (fund) بسیار بیشتر از آزمون‌های IELTS و TOEFL است و نیاز به نمره بالا دارد. بر اساس رشته تحصیلی نمره مورد نیاز دربخش‌های مختلف آزمون ممکن است تغییر کند.

 

مرتبط بخوانید: آزمون GRE چیست؟!

 

حالا زبان نگار تمام این اما و اگرها و نگرانی ها را برای داوطلبان حذف نموده است و فاصله داوطلب از خواستن تا پذیرفته شدن فقط یک کلیک است.

این کلیک داوطلب را برای آزمون آماده میسازد، آموزشهای لازم را ارائه مینماید و در خرید ووچر و حضور در آزمون همراه داوطلب خواهد بود. هم چنین در صورت نیاز می توانید برای توضیحات تکمیلی در خصوص تعلیم GRE با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه