بهترین کلاس زبان کودکان در تهران : زبان نگار | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

بهترین کلاس زبان کودکان در تهران : زبان نگار

بهترین کلاس زبان کودکان در تهران : زبان نگار

آموزش زبان انگلیسی به کودکان به یکی از ضروریات دنیای امروز تبدیل شده است. آموزش به کودکان نیازمند استفاده از روش ها و ترفندهای ویژه ای است تا منجر به موفقیت در این امر شود. با بکارگیری فعالیت های مهیج و سرگرم کننده ومتناسب با سن  کودکان به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند می شوند. انتخاب بهترین کلاس زبان کودکان در تهران به شما کمک می کند که گام مهمی در جهت آموزش زبان به فرزندانتان بردارید و باعث می شوید آن ها به صورت اصولی زبان را آموزش ببینند و دچار دلزدگی از زبان نشوند. در این مطلب قصد داریم بهترین کلاس را به شما معرفی کنیم تا کمکی به شما کرده باشیم. با ما همراه باشید.

کلاس زبان کودکان در تهران

کلاس زبان کودکان در تهران

 

بهترین کلاس زبان کودکان در تهران کجاست؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار برگزار کننده دوره های ویژه کودکان می باشد که به صورت اصولی و با استفاده از روش های جذاب و نوین زبان را به کودکان شما یاد می دهد. دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار، آموزش زبان کودکان را به دور از روش های خشک و سنتی و بدون ایجاد زبان زدگی و تخریب های انگیزشی فراهم کرده است. موسسه زبان نگار با استفاده از روش های آموزشی سرگرم کننده و مطابق با علایق این رده سنی، باعث رشد چشمگیر و پایدار مهارت های زبان انگلیسی به خصوص شنیداری و گفتاری می شود. همچنین از ویژگی های بارز این مجموعه می توان به این مورد اشاره کرد که کودکان را برای آزمون تافل کودکان آماده می کند که این باعث می شود کودکان بتوانند مهارت های خود را محک بزنند و همچنین بتوانند مدرک معتبر زبان دریافت کنند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش تافل کودکان در موسسه زبان نگار

 

بهترین کلاس زبان کودکان در تهران چه مواردی را آموزش می دهد ؟

موسسه زبان نگار دوره های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان را در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می کند. این دوره ها به نحوی برگزار می شوند که کودکان را برای آزمون تافل آماده می کنند. متد استفاده شده در کلاس زبان انگلیسی کودکان زبان نگار به صورت مکالمه محور و غیر مستقیم می باشد. منابع آموزشی استفاده شده نیز بر اساس همین روش می باشد و اساتید به تدریس مکالمه محور به کودکان مسلط هستند. زبان آموزان میبایست در کلاس های درس به مکالمه توجه بیشتری داشته باشند.

 در زبان نگار همواره سعی بر آن شده تا اساتید نه تنها در زبان و تدریس مهارت داشته باشند، بلکه تخصص لازم برای آموزش به کودکان و نوجوانان را داشته باشند و به روحیات و روش های یادگیری منحصر به فرد این رده سنی آشنا باشند. کلاس هایی بسیار پرانرژی و لذت بخش و روش های تدریس همراه با سرودها، عکس ها، فیلم ها و بازی های آموزشی همه و همه باعث رشد علاقه و سطح آموزشی زبان آموزان این رده سنی می شوند. 

 

کلاس زبان کودکان در تهران

کلاس زبان کودکان در تهران

 

بهترین کلاس زبان کودکان در تهران از چه منابع آموزشی استفاده می کند؟

در دوره های آموزش زبان انگلیسی به کودکان زبان نگار، زبان آموزان در ابتدا از سری کتب Mr. Bug’s جهت یادگیری حروف الفبا، ترکیب صداها و املاء مقدماتی استفاده می شوند. کتاب های Mr Bug  در دو سطح ۱ و ۲ مطابق با سيستم آمريکايي با روشي شاد و سرگرم کننده به آموزشِ مهارت خواندن در زبان انگليسي در دوره مقدماتي مي پردازد. در هر درس، بچه ها از طريق داستان هاي جالب با واژه هايي جديدی در زبان انگليسي آشنا شده و به تمرين phonics و واژگان از طريق خواندن شعر، آهنگ، فعاليت های شنيداری و نوشتاری می پردازند.

سپس در سری کتب English Time  با جمله سازی مقدماتی تا متوسطه آشنا می شوند. این کتاب ها باعث تقویت مکالمه انگلیسی، تقویت مهارت خواندن انگلیسی، تقویت قدرت شنیداری در انگلیسی، گرامرزبان انگلیسی و … می شوند. این مجموعه بصورت گام به گام والبته پیوسته ویکنواخت، فرصت های زیادی را برای تمرین هر موضوع از زبان جدید را برای کودکان فراهم می کند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

 

همچنین در سطوح پیشرفته کودکان با استفاده از سری کتب Family and Friends به قدرت تکلم کامل به زبان انگلیسی می‌رسند. لذت بخش بودن روند یادگیری زبان دوم برای کودکان و نوجوانان باعث می شود که تجربه خوبی از یادگیری زبان دوم در ذهن آن ها باقی بماند و همین امر موجب ترغیب یادگیری زبان های دیگر در سنین جوانی می شود.

در زبان نگار جزوه های کمک آموزشی طراحی شده، که هر یک از آن ها در مقاطع زمانی مختلف به زبان آموزان با هدف پیشرفت در مهارت مکالمه و جمله سازی داده می شود. به طوری کلی آموزش زبان کودکان و نوجوانان چنانچه در نظر عوام امری ساده و پیش پا افتاده است اما در واقع یکی از تخصصی ترین و دشوارترین گروه های آموزشی جهت تدریس است زیرا نیاز به اساتید روانشناس مجرب و آشنا با روحیه کودکان و نوجوانان روش های آموزشی مختص آن هاست.

 

کلاس زبان کودکان در تهران

کلاس زبان کودکان در تهران

 

مزایای بهترین کلاس زبان کودکان در تهران چیست؟

وِیژگی منحصر به فرد موسسه زبان نگار برگزاری دوره های تافل کودکان و نوجوانان می باشد. مرکز تافل زبان نگار برای اولین بار در ایران جهت امادگی کودکان و نوجوانان برای تافل دوره های تخصصی را در نظر گرفته است که متقاضیان عزیز شرکت در آزمون با آمادگی بیشتری در آزمونها شرکت کنند.

آنچه مد نظر زبان نگار است این است که در این کلاسها با نمونه سوالات تافل کودکان آشنا شوید این دوره ها کاملا تخصصی بوده و افراد می بایستی دوره های مقدماتی را گذرانده باشند.

با توجه به جدید بودن آموزش تافل کودکان در ایران و نیاز به برگزاری دوره های آمادگی آزمونهای تافل junior-primary مرکز تافل زبان نگار با هماهنگی با دفتر ETS GLOBAL جزواتی را برای مراکز زبان و متقاضیان آزمون اماده کرده است.

بازخورد دریافت­ شده در گزارش نمره تافل Primary برای کمک به پیشبرد راه طراحی شده است. به کمکِ اطلاعات ارائه شده در هر گزارش، به درک واضحی از توانایی­های فرزندتان و زمینه­ های نیازمند بهبود دست خواهید یافت.

دوره های آموزشی تافل کودکان زبان نگار

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در بهترین کلاس زبان کودکان در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه