بهترین کلاس زبان عربی در تهران کجاست؟

بهترین کلاس زبان عربی در تهران کجاست؟

زبان عربی معمولا در میان شش زبان اصلی جهان قرار دارد و به عنوان زبان قرآن، کتاب مقدس اسلام، به طور گسترده در سراسر جهان اسلام مورد استفاده قرار می‌گیرد. این زبان متعلق به گروه سامی زبان‌ها است که زبان یهودی و زبان اصلی اتیوپی را نیز شامل می‌شود. آموزش این زبان در بهترین کلاس زبان عربی به شما کمک می کند تا به راحتی این زبان را فرا بگیرید.

زبان عربي از يک‌سو زبان کتاب جاودان خداوندي و ميراث پربهاي اسلامي از حديث و تاريخ تفسير و ديگر دانش‌ها بوده و از سوي ديگر زبان خانواده بزرگ مسلمانان است که به‌عنوان زبان فرهنگي و وجه مشترک ميان آنان به کار گرفته مي‌شود.

 

کلاس زبان عربی

کلاس زبان عربی

 

علاوه بر اين ارتباط با جمعيت انبوهي که با وجود تفاوت‌هاي ديني و اقليمي از خاورميانه تا شمال افريقا و از کرانه‌هاي مديترانه تا جنوب شرق آسيا با اين زبان گفتگو مي‌کنند و با گسترش ابزارهاي ارتباط جمعي همچون شبکه‌هاي ماهواره‌اي، پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني، نشريات پرتيراژ و گوناگون، کتاب‌ها و مقالات متنوع، روز به روز بر آن افزوده مي‌گردد، اهميت فراگيري و استفاده از اين زبان را دو چندان مي‌کند. گویش‌های عربی بسیاری وجود دارد.

  • عربی کلاسیک : زبان قرآن و در اصل گویش مکه که اکنون عربستان‌سعودی است.
  • یک فرم مناسب از این که به عنوان عربی استاندارد شناخته می‌شود در کتاب‌ها، روزنامه‌ها، تلویزیون و رادیو، در مساجد و در مکالمه بین عرب‌های تحصیل‌کرده از کشورهای مختلف استفاده می‌شود. (برای مثال در کنفرانس‌های بین‌المللی)
  • گویش‌های محلی به طور قابل‌توجهی متفاوت است، و یک مراکشی ممکن است مشکل درک زبان یک عراقی را داشته باشد، حتی اگر آن‌ها به یک زبان صحبت کنند.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس آلمانی در تهران کجاست ؟

 

عربی تنها زبانی نیست که در کشورهای عربی صحبت می‌شود. دو زبان دیگر نیز در اقلیت صحبت می شود. انواع متعددی از زبان آمازیغی توسط بربرها در شمال آفریقا مورد استفاده قرار گرفتند، در حالی که زبان کردی در بخش‌هایی از عراق و سوریه صحبت می‌شود.

وب سایت زبان شناسان Ethnologue، زبان عربی را به عنوان رتبه چهارم از نظر تعداد افرادی که از آن به عنوان اولین زبان خود استفاده می‌کنند قرار می‌دهد. سایر رتبه‌بندی‌ها، عربی را در هر جایی بین سومی و هفتمی قرار داده‌اند.

یکی از مشکلات این است که جمع‌آوری داده‌های دقیق تقریبا غیرممکن است. همچنین بحث‌هایی در میان زبان شناسان در مورد چگونگی تعریف “گویندگان” زبان و گوینده های “عربی” وجود دارد. برای مثال، بسیاری از اعراب در عربی استاندارد مدرن مهارت ندارند.

 

کلاس زبان عربی

کلاس زبان عربی

 

آموزش الفبای عربی در کلاس زبان عربی

زبان عربی همانند زبان فارسی از راست به چپ نوشته می‌شود. ۱۸ حرف مجزا وجود دارد که بسته به اینکه آیا قبل از یا بعد از آن‌ها به یک حرف دیگر متصل شده‌اند، متفاوت هستند. حروف “بزرگ” نیز در زبان عربی وجود ندارد.

الفبای کامل ۲۸ حرفی با قرار دادن ترکیبات مختلف از نقطه‌ها بالا یا زیر برخی از این حروف ایجاد می‌شود. 

سه مصوت بلند نیز در کلمات مکتوب گنجانده می‌شوند اما سه مصوت کوتاه معمولا حذف می‌شوند. گرچه می توان آن‌ها را با علامت‌های بالا و زیر حروفی نشان داد.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس زبان فرانسه در تهران کجاست؟!

 

زبان نگار بهترین کلاس عربی در تهران

آن‌چه رويکرد زبان نگار را در آموزش زبان عربی از ديگر مراکز آموزشی متمايز می کند، تلاش برای آموزشی فراگير و در بردارنده همه اجزای مهارتی آن با حفظ اصل کارآمدی و برخوردار از شيوه‌های امروزی است. مجموعه کتب صدی الحیاة، یکی از بهترین روش های آموزش زبان عربی فصیح است. توجه به مهارتهای گوناگون زبان ـ همچون شنيدن ، سخن گفتن، خواندن و نوشتن. استفاده از مواد آموزشی زبان امروزی عربی و بهره مندی از جاذبيت های ظاهری از جمله مهم ترين ويژگيهای اين مجموعه است. به گونه ای که در عرصه آموزش زبان عربی يک گام متفاوت به شمار می آيد.

 

در اين مجموعه کوشش شده است که فراگيرنده زبان عربی معاصر را با تأکيد بر مکالمه و سخن گفتن به زبان فصيح و رسمی فراگيرد و در عين حال توانايی خواندن متون و درک آنها و استفاده از کتابها و منابع عربی را کسب کرده , قادر به نوشتن متون و نامه های عمومی و ساده نيز باشد . در زبان نگار تمامی لهجه های خلیجی، مصــری، شامی و عراقی پس از اتمام دوره ها به صورت تخصصی توسط اساتید Native تدریس میشوند.

 

کلاس زبان عربی

کلاس زبان عربی

 

چارت آموزشی  در کلاس زبان عربی  زبان نگار به ۴ سطح الاساسیة ، ابتدائی ، متوسطة ، متقدمة تقسیم می شوند که زبان آموزانی که قصد تسلط کامل به زبان عربی را دارند ، تا انتهای مرحله متوسطة می توانند کاملا به زبان عربی مسلط باشند ، مرحله متقدمة مخصوص زبان آموزانی است که قصد دارند زبان عربی را به صورت آکادمیک فرا بگیرند .

پس از مرحله متوسطة زبان آموز قادر به صحبت با لهجه فصیح است که بعد از آن دوره، کلاس های اصل و لهجه با اساتید Native و عرب زبان برگزار می شود . لهجه هایی که در کلاس زبان عربی زبان نگار تدریس می شوند به ۴ دسته خلیجی ، مصری ، شامی ، عراقی هستند که لهجه های سوری ، لبنانی ، یمنی و … از زیر مجموعه لهجه های بالا هستند. در محیطی کاملا متفاوت و با اساتید عرب زبان و Native زبان عربی را در کمترین زمان بیاموزید .

 

زبان عربی در آموزشگاه زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در بهترین کلاس زبان عربی در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه