بهترین کلاس زبان سوئدی در تهران کجاست؟

بهترین کلاس زبان سوئدی در تهران کجاست؟

اگر قصد آموزش زبان سوئدی را دارید، برای موفقیت در یادگیری این زبان نیاز به شرکت در کلاس های آموزش زبان دارید تا بتوانید به طور مستمر و ثمربخش هدف خود را دنبال کنید. در این مطلب بهترین کلاس زبان سوئدی را به شما معرفی خواهیم کرد تا گامی در جهت رسیدن به اهدافتان بردارید.

ممکن است شما دلایل زیادی برای آموزش زبان سوئدی داشته باشید اما آنچه که مهم است این است که شما هدف خود از یادگیری این زبان را مشخص کنید تا بتوانید در مسیر آموزش به درستی گام بردارید و انگیزه خود را از دست ندهید. شرکت در بهترین کلاس زبان سوئدی شما را در این مسیر یاری خواهد کرد.

 

بهترین کلاس زبان سوئدی

بهترین کلاس زبان سوئدی

 

مزایای آموزش زبان سوئدی

زبان سوئدی یکی از آسانترین زبان ها برای یادگیری است. اگر دوست دارید به راحتی یک زبان جدید یاد بگیرید، زبان سوئدی انتخاب خوبی خواهد بود. همچنین بیشتر از ۱۰ میلیون از مردم فنلاند و سوئد به این زبان صحبت می کنند. زیبایی آموزش زبان سوئدی این است که دری به سوی زبان اسکانديناوى برا شما باز خواهد کرد که سطح بالایی از درک دو طرفه بین زبان سوئدی با زبان های دانمارکی و نروژی فراهم می کند. ارتباط نزدیکی بین سوئدی، دانمارکی و نروژی وجود دارد.

سوئد یکی از بهترین مکان های جهان برای زندگی است. مراقبت های سلامت و تحصیلات رایگان، حقوق بالا و … از امکانات بی نظیر این منطقه است. اگر قصد مهاجرت دارید، سوئد می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. شرکت در بهترین کلاس زبان سوئدی و آموزش این زبان می تواند تمام این مزیت ها را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان روسی در موسسه زبان نگار

 

مزیت شرکت در بهترین کلاس زبان سوئدی

شرکت در بهترین کلاس زبان سوئدی موجب می شود شما در تعامل با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین کلاس زبان سوئدی باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش خود ادامه خواهید داد و موفقیت در آموزش زبان سوئدی را کسب خواهید کرد.

 

بهترین کلاس زبان سوئدی

بهترین کلاس زبان سوئدی

 

بهترین کلاس زبان سوئدی تمام مهارت های زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن را پوشش داده و به شما کمک می کند تا این مهارت ها را در خودتان تقویت کنید. همچنین با شرکت در کلاس، این زبان را به صورت کاربردی و موثر یاد خواهید گرفت به نحوی که قادر باشید هنگام سفر و یا مهاجرت به راحتی با افراد بومی ارتباط برقرار کنید و سفر بدون مشکلی داشته باشید.

با شرکت در بهترین کلاس زبان سوئدی نقاط ضعف شما شناسایی می شود و با کمک راهنمایی ها و متدهایی که اساتید به شما ارائه خواهند کرد می توانید آن ها را بهبود ببخشید.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان چینی

 

زبان نگار برگزار کننده بهترین کلاس آموزش زبان سوئدی در تهران

بهترین کلاس آموزش زبان سوئدی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای RIVSTARTA1+A2 ،Form i focus ،Bra början1 ،MȧL1,2,3 ،+۴۶ در ۱۵ سطح برگزار میگردد.

دوره های آموزش زبان سوئدی به ۳ دوره مبتدی ، متوسط و پیشرفته تقسیم می شود. پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان در ۵ ترم اول وباگذراندن کتاب های RIVSTARTA1+A2،Form i focus ، Bra början1 دوره های مکالمه عامیانه و آمادگی آزمون SFI رامی گذرانند.

سپس زبان آموزان دوره های ترمیک تا ترم۱۰ را با کتاب MȧL2می گذرانند تا به سطح متوسط برسند و آمادگی لازم جهت ازمون C1 را بدست آورند. با گذراندن کتاب MȧL3 زبان آموزان با ادبیات ادبی آشنا شده وطوری آماده می شوند که می توانند وارد دانشگاه در رشته های فنی شوند. دراین دوره زبان اموز از نظر هر چار مهارت به سطح Advance رسیده است.

درنهایت در جهت امادگی برای ازمون Tisus به همراه کتاب MȧL3 اصطلاحات پزشکی با متقاضی کار می شود تا زبان اموز جهت رشته های پزشکی آماده ورود به دانشگاه شود. درپايان هردوره آزمونی استاندارد برای سنجش آموخته های زبان آموزان گرامی برگزار می شود. همچنین دوره های تخصصی زیر نیز در بهترین کلاس آموزش سوئدی آموزش داده می شود:

 

بهترین کلاس زبان سوئدی

بهترین کلاس زبان سوئدی

 

دوره ویژه آمادگی آزمون سفارت SFI

این دوره فشره مخصوص شرکت کنندگان امتحان SFI می باشد . کسانیکه در این امتحان شرکت می کنند متقاضی رفتن به کشور سوئد جهت مهاجرت یا پیوستن به اعضای خانواده می باشند .

 

مرتبط بخوانید: زبان سوئدی

 

دوره ویژه آمادگی آزمون سفارت C1

این دوره فشره مخصوص افرادی می باشد که علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاه می باشند. متقاضیان می توانند در رشته های فنی در دانشگاه شرکت کنند.

 

دوره ویژه آمادگی آزمون سفارت Tisus

این دوره فشره مخصوص افرادی می باشد که علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاه در رشته های پزشکی می باشند.

دوره های آموزش در موسسه زبان نگار به صورت خصوصی، گروهی و حضور در منزل و با هزینه های مناسب برگزار می شود. شما با هر شرایطی که دارید می توانید در بهترین کلاس زبان سوئدی شرکت کنید و از این آموزش ها بهره مند شوید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در بهترین کلاس زبان سوئدی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه