بهترین کلاس ترکی : ترکی استانبولی را روان صحبت کنید! | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

بهترین کلاس ترکی : ترکی استانبولی را روان صحبت کنید!

بهترین کلاس ترکی : ترکی استانبولی را روان صحبت کنید!

بهترین کلاس ترکی : در قرن بیست و یکم، چندزبانه بودن امری طبیعی است. تخمین زده می‌شود که بیش از نیمی از جمعیت جهان دو زبانه هستند و این رقم در حال رشد است. پس شما در کجای این دنیای در حال تغییر قرار دارید؟ آیا خود را به عنوان بخشی از جمعیت پویای مردم جهان و یا در جزیره‌ای کوچک می‌بینید؟ سوال اصلی باید این باشد: چرا زبان دیگری یاد نمی‌گیرید؟

اگر شما در مورد جهان خارج از برنامه روزمره خود کنجکاو هستید، زبان ترکی  استانبولی را یاد بگیرید. آموزش این زبان می‌تواند زندگی شما را با افزایش فرصت‌هایی برای شغل، زندگی، سفر، دوستی، ماجراجویی و … ارتقا دهد. هر چه قادر باشید به زبان بیشتری صحبت کنید، دنیای شما بزرگ‌تر می‌شود.

هیچ دلیلی برای دلسرد شدن وجود ندارد، یا اینکه به خودتان بگویید که استعداد این کار را ندارید. این ایده که تنها کودکان می‌توانند دو زبانه باشند ، صرفا یک افسانه است. شما می‌توانید زبان دیگری را بدون توجه به سن و تحصیلاتتان یاد بگیرید؛ شاید شما هرگز نتوانید مانند یک گوینده بومی باشید، اما شما قادر خواهید بود که ارتباط برقرار کنید و این همان چیزی است که زبان‌ها به دنبال آن هستند. صحبت کردن به یک زبان برای برقراری ارتباطات است و باید از کمال گرایی در این امر اجتناب شود.

 

بهترین کلاس ترکی

بهترین کلاس ترکی

 

آموزش زبان ترکی در بهترین کلاس ترکی

یک زبان فراتر از یک مشت کلمات و قوانینی برای قرار دادن این کلمات در کنار هم است. آموزش زبان ترکی به شما امکان دسترسی به بیش از ۷۰ میلیون نفر را در سراسر اروپای شرقی و غرب آسیا می‌دهد. بیشتر مردم در ترکیه زندگی می‌کنند اما جمعیت قابل‌توجهی از گویشوران ترکیه‌ای در یونان، آلمان و اغلب کشورهای هم‌مرز با ترکیه وجود دارد.

زبان ترکی استانبولی رایج‌ترین زبان ترکی است که شامل خانواده زبانی آذربایجانی، ازبکی و قزاق نیز می‌باشد. اساسا اشتراکی بین انگلیسی و ترکی از نظر واژگان و دستور زبان وجود ندارد. یادگیری این زبان دشوارتر از زبان فرانسوی یا آلمانی است، که از زبان انگلیسی ریشه می‌گیرند. با این حال، زبان ترکی استانبولی از همان الفبای لاتین انگلیسی استفاده می‌کند به جز چند حرف که مخصوص زبان ترکی است.

شما در موسسه زبان های خارجی زبان نگار می توانید با استفاده از اساتید مجرب زبان ترکی استانبولی را آموزش ببینید. کلاس های این مجموعه مطابق با نیازهای زبان آموزان است. شما با شرکت در بهترین کلاس ترکی می توانید خود را برای آزمون های رسمی زبان ترکی آماده کنید و مدرک معتبر دریافت کنید.

 

مرتبط بخوانید: چند نکته و ترفند برای یادگیری ترکی استانبولی

 

مزایای آموزش زبان ترکی در بهترین کلاس ترکی

آموزش زبان ترکی در بهترین کلاس ترکی استانبولی، مزایایی مختلفی در ابعاد مختلف زندگی شما خواهد داشت. این مزایا شامل موارد زیر هستند:

برای  تجارت: دو زبانه بودن فقط برای پر کردن رزومه شما نیست،  بلکه می‌تواند شغل شما را تغییر دهد. دانستن زبان ترکی می‌تواند برای هر کسی که با شرکت‌های ترکیه‌ای کار می کند و یا  برای کار در این کشور برنامه‌ریزی می کند، بسیار سودمند باشد. اقتصاد صنعتی‌شده ترکیه پس از بحران مالی ۲۰۰۸ رونق پیدا کرده و بخش خصوصی به سرعت در حال رشد است. از آنجا که تعداد کمی از افراد غیربومی ترکیه به زبان ترکی صحبت می‌کنند، یادگیری زبان ترکی می‌تواند به شما یک مهارت نادر بدهد و شما را به یک متخصص تبدیل کند.

 

بهترین کلاس ترکی

بهترین کلاس ترکی

 

مسافرت:  سواحل پر زرق و برق ترکیه و شهرهای خارجی، گزینه مناسبی برای یک سفر است. سواحل آفتابی، دریاهای آرام، بناهای باستانی، بازارهای پر رونق و معماری نفس‌گیر، سالانه ده‌ها میلیون گردشگر جذب می‌کنند. اما کشور ترکیه بسیار بزرگ‌تر و غنی‌تر از آنچه که از طریق بسته‌های توریستی و کشتی‌های مسافرتی در دسترس است. وقتی می‌توانید به زبان ترکی صحبت کنید، در این کشور راه‌هایی برای شما باز می‌شود که برخی از خارجیان حتی قادر به حدس زدن هم نیستند. و چون ترکی استانبولی با سایر زبان‌های ترکی دیگر هم قابل‌فهم است، صحبت کردن به ترکی استانبولی این امکان را می‌دهد که با مردم سواحل شرقی مدیترانه تا غرب چین ارتباط برقرار کنید.

 

زندگی در خارج از کشور : زمانی که شما به اندازه کافی به زبان ترکی مسلط شدید که بدون کتاب راهنما سفر کنید، ایده اقامت طولانی‌تر در ترکیه می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد. شهر استانبول پر جمعیت ترین شهر ترکیه است و فرصت‌هایی برای دانشجویانی فراهم می‌کند که به دنبال تحصیل در خارج از کشور هستند و همچنین افراد متخصص به دنبال فرصت‌های جدید در یک اقتصاد پویا و رو به رشد هستند، فراهم می کند. این کشور برای بازنشستگانی که در جستجوی هزینه پایین زندگی و آب و هوای مناسب هستند، می تواند یک مقصد وسوسه‌انگیز باشد.

 

مرتبط بخوانید: نکته های مهم و کاربردی در آموزش زبان ترکی

 

تربیت مغز: حتی اگر شما تصمیم بگیرید که زبان ترکی را به عنوان یک سرگرمی یاد بگیرید، دانستن چندین زبان، مغز شما را حتی در سن پیری سالم و چابک حفظ خواهد کرد. علت آن این است که دانستن زبان جدید باعث ایجاد شبکه دیگری از اتصالات بین نورون‌ها می‌شود. اتصال عصبی بالاتر، حافظه و مهارت‌های حل مساله تان را بهتر خواهد کرد.

فرهنگ ترکیه:  ترکیه یک سرزمین میان قاره‌ای در اروپا و آسیا است که بخشی از آن ناشی از سنت‌های غربی و دیگری در سنت های شرقی است. به عنوان یک فرهنگ، ترکیه ترکیبی جذاب از فرهنگ‌ها از دو قاره است. اگر می خواهید با این فرهنگ غنی آشنا شوید، زبان ترکی استانیولی یاد بگیرید. دانستن زبان همچنین به شما امکان دسترسی به ادبیات و سینمای ترکیه را می‌دهد و اگر ریشه‌های ترک داشته باشید، یادگیری زبان به شما کمک خواهد کرد تا میراث خود را حفظ کنید.

 

 

بهترین کلاس ترکی

بهترین کلاس ترکی

 

زبان نگار برگزار کننده بهترین کلاس ترکی

دوره مکالمه آموزشی ترکی استانبولی در آکادمی زبان نگار با دپارتمانی متفاوت و مجرب ، متشکل از اساتید ترک و ایرانی  برگزار می شود.

در سال های اخیر با افزایش روابط اقتصادی و تجاری بین دو کشور ، همچنین افزایش تمایل دانشجویان به ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکیه ، به ضرورت یادگیری این زبان افزوده است و این زبان در کشور های مختلف دنیا ، از جمله بسیاری از کشور های منطقه از طریق تولیدات فرهنگی و سینمایی تشر یافته است . برای زندگی کردن ( حتی به صورت موقت ) در کشوری دیگر علاوه بر دانستن زبان انگلیسی ، دانستن زبان رسمی آن کشور ، به خصوص در مورد کشوری همچون ترکیه که به زبان خود بسیار علاقمند و متعصب است ، ضرورت می یابد .

آموزشگاه زبان نگار با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به زبان آموزان گرامی می باشد . همچنین در این موسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد Serbest Konuşma – کلاس های VIP – آزمون Yös – آزمون TYS – اعزام مترجم – آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در بهترین کلاس ترکی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه