بهترین کلاس تافل در تهران کجاست؟

بهترین کلاس تافل در تهران کجاست؟

آزمون تافل برای ارزیابی مهارت انگلیسی افراد در نوشتن، خواندن، گوش دادن و توانایی‌های گفتاری افراد طراحی شده‌است. این آزمون ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسد، اما در اصل اینطور نیست. طبیعی است که کمی عصبی یا دست‌پاچه شده باشید، اما باید بگوییم که این یک تست واقعا مفید است. آمادگی برای آزمون تافل ، بخش اصلی موفقیت در این آزمون است. در این مطلب از سایت زبان نگار بهترین کلاس تافل در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید برای آزمون تافل آماده شوید.

آزمون تافل در مورد استفاده از انگلیسی واقعی در یک محیط زندگی واقعی است. این آزمون در مورد دستور زبان پیچیده و واژگان دشوار نیست که شما هرگز در زندگی واقعی از آن استفاده نمی‌کنید.

بنابراین زمانی که در بهترین کلاس تافل در تهران شرکت می کنید، شما هم چنین خود را برای استفاده از انگلیسی در زندگی واقعی مانند محیط دانشگاه یا کار آماده می‌کنید.

 

بهترین کلاس تافل در تهران

بهترین کلاس تافل در تهران

 

دانشگاه‌های کشورهای انگلیسی‌زبان سالانه صدها هزار درخواست اپلای را از دانشجویان سراسر جهان دریافت می‌کنند.  آیا می‌خواهید رزومه تان را عالی کنید؟ داوطلبانی که نمرات بالایی در آزمون زبان انگلیسی تافل کسب می‌کنند، به عنوان افرادی با آمادگی بیشتر برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان در مقایسه با همتایان خود در نظر گرفته می‌شوند. درخواست آن‌ها با احتمال بالاتر نسبت به دانشجویان با نمرات پایین آزمون تافل پذیرفته می‌شود. شما با شرکت در بهترین کلاس تافل در تهران می توانید احتمال بیشتری برای پذیرش اپلای در خارج از کشور داشته باشید.

شما باید آزمون را با امتیاز خوبی سپری کنید تا بتوانید به رویاهای خود دست پیدا کنید. با ثبت نام در بهترین کلاس تافل در تهران ، شما می‌توانید با موفقیت خود را برای تست تافل آماده کنید، با اعتماد به نفس در آزمون شرکت کنید و به عنوان یک متخصص این آزمون را سپری کنید.

شما مجبور نیستید که به تنهایی مسیر موفقیت را طی کنید. شما می‌توانید با حضور در بهترین کلاس تافل در تهران از راهنمایی ها و تعلیمات بهترین اساتید بهره مند شوید.

 

مرتبط بخوانید: راهنمای جامع انتخاب بهترین کلاس تافل !

 

مزایای شرکت در بهترین کلاس تافل در تهران

از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین کلاس تافل در تهران در تدریس باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

شرکت در بهترین کلاس تافل در تهران موجب می شود شما در تعامل با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش خود ادامه خواهید داد و موفقیت در آزمون را کسب خواهید کرد.

با شرکت در بهترین کلاس تافل در تهران نقاط ضعف شما شناسایی می شود و با کمک راهنمایی ها و متدهایی که اساتید به شما ارائه خواهند کرد می توانید آن ها را بهبود ببخشید.

همانطور که می دانید آزمون تافل دارای چهار بخش Speaking ، Writing، Reading، Listening می باشد و شما باید در تمام این بخش ها ماهر باشید تا بتوانید آزمون را با موفقیت بگذرانید. بهترین کلاس تافل در تهران تمام این مهارت ها را پوشش داده و به شما کمک می کند تا این مهارت ها را در خودتان تقویت کنید.

 

بهترین کلاس تافل در تهران

بهترین کلاس تافل در تهران

 

زبان نگار، بهترین کلاس تافل در تهران

زبان نگار، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره هاي آموزشي کلیه زبان های زنده دنیا براي گروه هاي سني مختلف، توليد و انتشار مواد آموزشي، برگزاري آزمون هاي بين المللي، طراحي و اجراي دوره هاي تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشي به سازمان ها و مراكز خصوصي و دولتي مبتني بر استانداردهاي روز دنيا و متناسب با نيازهاي جامعه تعريف مي نمايد.

آموزشگاه زبان نگار با ۱۶ سال سابقه فعالیت در مرکز تهران سعی بر آن کرده تا با فراهم کردن متد و روش مناسب و اساتید با تجربه و کادری مجرب محیطی کاملا متناسب برای آموزش تافل در کوتاه ترین زمان موثرترین راه را فراهم کند. تعامل موثر بین مدیر آموزش و دبیران در این مجموعه همواره موجب شده تا از یک طرف مشکلات احتمالی به طور موثر حل شده و از سوی دیگر از روش جدید و بالقوه برای سیستم آموزشی استفاده شود و تمامی این تلاش ها باعث فراهم ساختن تجربه آموزشی بی نظیر و فراموش نشدنی برای زبان آموزان بوده است .

 

مرتبط بخوانید: دوره های آنلاين آموزش تافل

 

چرا زبان نگار بهترین کلاس تافل در تهران است ؟

دوره های آمادگی آزمون تافل iBT زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیکهای معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند ، پیشنهاد موسسه به زبان آموزانی که قصد دادن ازمون تافل را دارند این است که با دادن آزمون آزمايشي اصلی زبان نگار با امادگی بیشتری در کلاسها شرکت کنند و باتوجه به کارنامه تحلیلی شان روی نقاط ضعف شان کار کنند.

ازمونهای میان ترم به صورت شفاهی توسط مدیر یا اعضا تیم اموزش و ازمونهای نهایی به صورت کتبی (تستی- تشریحی- تحلیلی) هستند.

درصورت عدم کسب حداقل نمره قبولی درازمونها از طرف تیم اموزش کلاسهای کمکی – تقویتی هدفمند با برنامه ریزی دقیق برگزار میشود.

 

آمادگی آزمون تافل در زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در بهترین کلاس تافل در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه