بهترین کلاس اسپانیایی در تهران کجاست؟ | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

بهترین کلاس اسپانیایی در تهران کجاست؟

بهترین کلاس اسپانیایی در تهران کجاست؟

زبان اسپانیایی با داشتن ۳۲۹ میلیون گوینده بومی، به عنوان دومین زبان در سطح جهان می باشد. بسیاری از واژگان زبان اسپانیایی و انگلیسی به علت هم ریشه بودن مشترک هستند، چرا که هر دو زبان بسیاری از لغات خود را از زبان لاتین و عربی گرفته اند. الفبای اسپانیایی برای یادگیری بسیار آسان است چرا که تنها با یک حرف از الفبای انگلیسی متفاوت است. همچنین دستور زبان و ساختار جمله های اسپانیایی با انگلیسی متفاوت است، اما نسبت به آن ساده تر است. چنانچه قصد دارید زبان اسپانیایی را یاد بگیرید ما بهترین کلاس اسپانیایی را به شما معرفی خواهیم کرد. همراه ما باشید.

 

بهترین کلاس اسپانیایی

بهترین کلاس اسپانیایی

 

مزایای آموزش در بهترین کلاس اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی مزایای مختلفی برای شما خواهد داشت. از جمله اینکه زبان اسپانیایی به عنوان سومین زبان رایج در دنیا، می تواند برای کسب و کار شما در اسپانیا یا آمریکای لاتین بسیار سودمند باشد. بسیاری از آمریکایی ها آموزش زبان اسپانیایی را برای تعامل با کارکنان و همکارانشان در ایالات متحده مفید می دانند.

همچنین زبان اسپانیایی برای مهاجرت و زندگی در خارج از کشور نیز کاربرد دارد. آموزش زبان اسپانیایی برای زندگی در کشور های اسپانیایی لازم است. مکان هایی مانند مکزیک، کاستاریکا و پرو فرصت هایی را برای افراد جویای تحصیل در خارج از کشور، افراد متخصص جویای کار و … با قیمت های مناسب ارائه می دهند.

علاوه بر این ها حتی اگر شما قصد آموزش زبان اسپانیایی فقط به عنوان یک سرگرمی دارید، دانستن چندین زبان مغز شما را حتی در پیری سالم و باهوش حفظ خواهد کرد.

 

مرتبط بخوانید: دوره ها و کلاس های زبان نگار

 

مزیت های شرکت در بهترین کلاس اسپانیایی

کلاس های آموزش زبان با استاد و زبان آموزان دیگر، سنتی ترین رویکرد برای یادگیری زبان است. بسیاری از افرادی که تمایل دارند تا در زبان اسپانیایی روان شوند، شرکت در بهترین کلاس اسپانیایی تعادل خوبی بین دستور زبان و مهارت های شنیداری و گفتاری برای آن ها ایجاد می کند.

با شرکت در کلاس هایی با تعداد زیاد، سرعت یادگیری شما کاهش پیدا می کند، به همین دلیل هر چه تعداد افراد شرکت کننده در کلاس کمتر باشد بهتر است و بهترین نوع کلاس برای آموزش زبان اسپانیایی کلاس خصوصی می باشد.

دوره خصوصی امکانی را فراهم می کند تا یادگیری را به صورت کامل تجربه کنید و فرصت های بیشتری برای تمرین صحبت کردن ایجاد می کند. در مقایسه با یک کلاس درس که مدرس باید توجه خود را در میان ده ها زبان آموز تقسیم کند، با آموزش خصوصی معمولا نتایج سریعتری را به دست می آورید. با این حال، هزینه تدریس خصوصی بیشتر از کلاس های عمومی می باشد!

 

بهترین کلاس اسپانیایی

بهترین کلاس اسپانیایی

 

شرکت در بهترین کلاس اسپانیایی به طرز شگفت آوری باعث پیشرفت روند آموزشی شما خواهد شد. از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین کلاس اسپانیایی در تدریس باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

شرکت در بهترین کلاس اسپانیایی موجب می شود شما در تعامل با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش خود ادامه خواهید داد و موفقیت در آزمون را کسب خواهید کرد.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان اسپانیایی مقدماتی سطح A1

 

با شرکت در بهترین کلاس اسپانیایی نقاط ضعف شما شناسایی می شود و با کمک راهنمایی ها و متدهایی که اساتید به شما ارائه خواهند کرد می توانید آن ها را بهبود ببخشید.

بهترین کلاس اسپانیایی تمام مهارت های زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن را پوشش داده و به شما کمک می کند تا این مهارت ها را در خودتان تقویت کنید. همچنین با شرکت در کلاس، زبان اسپانیایی را به صورت کاربردی و موثر یاد خواهید گرفت به نحوی که قادر باشید هنگام سفر و یا مهاجرت به راحتی با افراد بومی ارتباط برقرار کنید و سفر بدون مشکلی داشته باشید.

 

بهترین کلاس اسپانیایی

بهترین کلاس اسپانیایی

 

زبان نگار برگزار کننده بهترین کلاس اسپانیایی

از جمله اهداف مرکز تافل زبان نگار برای آموزش زبان اسپانیایی استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان و همچنین آموزش اصولی و پیشرفته زبان اسپانیایی به آن ها می باشد.

بهترین کلاس اسپانیایی بر اساس کتاب‌های  Prisma  برگزار می شود. کتاب های Prisma معروف‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش زبان اسپانیایی هستند که از سال ۲۰۱۳ نسخه به روز شده آنها با نام Nuevo Prisma  تألیف و منتشر شده است.

در سری جدید کتاب‌های Prisma علاوه بر به روز شدن محتواهای عمومی کتاب، متون جدید و فعالیت‌های کلاسی جدیدی نیز افزوده شده است. همچنین سعی شده است از تصاویر به روز شده‌ای متناسب با این محتوا نیز استفاده شود.فایل‌های صوتی مربوط به کتاب نیز در نسخه های جدید کاملا تغییر کرده اند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان اسپانیایی

 

 دوره های آموزش زبان اسپانیایی در بهترین کلاس اسپانیایی به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود.

دوره های ترمیک عادی ۳ روز درهفته یا آخر هفته برگزار می شوند. دوره های فشرده ویژه صبح ها یا آخر هفته هستند. همچنین امکان برگزاری بهترین کلاس اسپانیایی به صورت خصوصی در موسسه و محل شما نیز وجود دارد.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در بهترین کلاس زبان اسپانیایی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون نظر

ارسال یک نظر