بهترین موسسه برای آموزش خصوصی زبان فرانسه | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

بهترین موسسه برای آموزش خصوصی زبان فرانسه

بهترین موسسه برای آموزش خصوصی زبان فرانسه

زبان فرانسه یکی از زبان های مهم در دنیا می باشد که چهارمین زبان رایج در اتحادیه اروپا و سومین زبان قابل فهم پس از زبان انگلیسی و آلمانی است. فرانسوی زبان رسمی ۲۹ کشور است و دارای تاریخ طولانی و جالب است که از زمان امپراطوری روم آغاز شد. الفبای فعلی فرانسه اقتباس و تحریفی از لاتین اصلی است که در طول زمان امپراتوری صحبت شده است. آموزش زبان فرانسه یا هر زبان دیگری، می تواند یک تجربه بسیار لذت بخش باشد. اما بسته به روش یادگیری شما، این فرایند می تواند بسیار وقت گیر و خسته کننده باشد! انتخاب روش آموزش می تواند نقش ویژه ای در روند آموزش داشته باشد و آموزش خصوصی زبان فرانسه یکی از این روش هاست.

 

دلایل آموزش خصوصی زبان فرانسه

به هنگام انتخاب زبان دوم جهت کار یا رشته دانشگاهی ، انتخاب زبان فرانسه راه ها و گزینه های بسیار وسیعی در آینده در مسیر کار یا درس به روی شما گشوده خواهد شد. در کنار زبان انگلیسی، زبان فرانسه تنها زبانی است که در تمامی کشورهای جهان با ۱۰۰ میلیون نفر دانشجو و دو میلیون نفر معلم که ۲۰% آنها خارج از محدوده کشورهای فرانسوی زبان هستند، تدریس میشود.

 

آموزش خصوصی زبان فرانسه

آموزش خصوصی زبان فرانسه

 

درکشور فرانسه حدود ۶۷ میلیون نفر به این زبان سخن میگویند ، ۲۹کشور از جمله سوئیس ، بلژیک ، کانادا ، لوکزامبورک ……. و همچنین زبان مشترک فرهنگی ۲۳کشورآفریقایی و ۳کشور درجنوب شرقی آسیاست .کینشاسا پس از پاریس دومین کلان شهر فرانسوی زبان دنیاست و پس از آن مونترال و بروکسل در رده های بعدی قرار میگیرند. بین ۶ الی ۱۱ میلیون نفر از امریکاییها به زبان فرانسه صحبت میکنند؛ نیمی از جمعیت الجزایر و ۱۵% از مردم اسرائیل.

از مزایای زبان فرانسه پیدا کردن شغل است. توانایی صحبت کردن به هر دو زبان فرانسوی و انگلیسی مزیتی است که در پیدا کردن شغل با بسیاری از شرکت‌های چند ملیتی که از زبان فرانسوی به عنوان زبان کاری خود استفاده می‌کنند، کاربرد فراوانی دارد. فرانسه، به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان، کارآفرینان، پژوهشگران و محققان خارجی را جذب می‌کند. با آموزش خصوصی زبان فرانسه امکان ایجاد فرصت های شغلی را فراهم  می کند.

 

مرتبط بخوانید:بهترین کلاس زبان فرانسه در تهران کجاست؟!

 

علاوه بر مواردی که اشاره شد آموزش خصوصی زبان فرانسه، فرصت‌هایی برای آموزش عالی در برخی از بهترین دانشگاه‌های فرانسه (دانشگاه سوربن، پیر ماری کوری و غیره) و اغلب براساس شرایط مالی بسیار مناسب فراهم می‌کند. دانشجویان با سطح خوبی از زبان فرانسه ممکن است واجد شرایط درخواست یک کمک‌ هزینه دولتی فرانسوی برای ثبت‌نام در یک دوره کارشناسی‌ارشد در دانشگاه های فرانسه باشند که منجر به اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد در سطح بین‌المللی می شود.

داشتن مدرس خصوصی به شما کمک می کند که بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را تشخیص داده و تمرین های اختصاصی برای تقویت نقاط ضعف خود دریافت کنید. در آموزش خصوصی زبان فرانسه تمام توجه مدرس بر روی شما خواهد بود و این باعث می شود شما قادر باشید تمام مهارت های زبان آلمانی شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت کنید و به طور کامل بر این زمان مسلط شوید.

 

آموزش خصوصی زبان فرانسه

آموزش خصوصی زبان فرانسه

 

بهترین آموزشگاه برای آموزش خصوصی زبان فرانسه

انتخاب یک مدرس حرفه ای به شما کمک قابل توجهی در آموزش زبان فرانسه خواهد کرد. از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس خصوصی، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد.

زبان نگار با بهره گیری از اساتید دانشگاهی کلاس زبان فرانسه برگزار میکند. این دوره ها در زمینه آموزش زبان فرانسه این امکان را برای زبان آموزان فراهم می آورد تا بطور کامل فرانسه را فرا بگیرند.

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان فرانسه : چرا فرانسه یاد میگیریم؟!

 

همچنین دوره های آمادگی آزمون های آموزش زبان فرانسه مختص مهاجرت و یا اخذ ویزای دانشجویی میباشد. جالب است بدانید که مدارک آزمون های DELF , DALF دیپلم زبان فرانسه میباشند که نشان دهنده شناخت عمیق دارنده این مدرک از زبان فرانسه است که مدرکی دایمی محسوب میشود .

در عوض آزمون های دیگر فرانسه همچون TCF , TEF دارای اعتبار یکساله میباشند. در صورت گذشتن تاریخ مدرک افراد میبایست دوباره در آزمون شرکت کنند. مدارک TEF q , TCF q عموما برای داوطلبان مهاجرت به کانادا مورد نیاز است. موسسه زبان نگار با ارایه مشاوره و آموزش های لازم حداکثر خدمت گذاری را به زبان آموزانش ارایه می دهد.

 

آموزش خصوصی زبان فرانسه

آموزش خصوصی زبان فرانسه

 

 از مزایای آموزش خصوصی زبان فرانسه در موسسه زبان نگار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اشراف کامل بر نیاز زبان آموزان و فراهم آوردن محیطی آکادمیک از مزایای مهم این موسسه زبان است.
 • استفاده از بروزترین متد آموزش زبان فرانسه.
 • همکاری با مدرسین بسیار مجرب و با دانش آکادمیک آموزش زبان.
 • تعیین اساتیدی که دارای بیش از ۶ سال سابقه تدریس موفق میباشند.
 • برگزاری کلاس ها به شکل بسیار هدفمند و زودبازده خواهد بود.

 

مرتبط بخوانید: دوره‌های عمومی زبان فرانسه

 

این دوره ها بصورت کاملا متنوع و با کیفیتی مثال زدنی برگزار میکند.

آموزش زبان فرانسه در زبان نگار ویژگی های زیر را دارد:

 • برگزاری دوره از مبتدی تا پیشرفته طی ۱۲ ترم
 • طول هر ترم آموزشی ۱.۵ ماه
 • تعداد جلسات هر ترم آموزشی ۱۲ جلسه
 • مدت زمان هر جلسه آموزشی ۹۰ دقیقه
 • بکارگیری از اساتید با تجربه و تحصیل کرده
 • شهریه هر ترم آموزشی ۲۵۰۰۰۰ تومان

برای متقاضیان آموزش خصوصی زبان فرانسه بهترین استاد خصوصی فرانسه را در اختیارتان خواهیم گذاشت. این موسسه علاوه بر امکان آموزش خصوصی در موسسه، امکان آموزش در منزل و یا موسسه شما را نیز فراهم می کند.

موسسه زبان نگار تنها برگزار کننده آزمون TFI در ایران و یکی از اصلی ترین مراکز برگزار کننده دوره های آموزش زبان فرانسه در ایران میباشد. آزمون TFI که مخفف Test de français international است یک آزمون زبان فرانسه برای کسانی است که زبان مادری آنها فرانسه نباشد. این تست از لحاظ فنی چیزی شبیه به Toefl یا IELTS است برای زبان فرانسه ، زیرا موسسه ETS آنرا تایید و اجرا میکند. 

این آزمون بصورت تستی برگزار میشود و شامل ۱۸۰ تست است که توانایی شما را در دو بخش Listening و Reading میسنجد. در این تست  توانایی نوشتن، صحبت کردن و درک کردن زبان فرانسه در محیط کاری (business) و محیط آکادمیک سنجیده میشود و اکثرا شرکتها و دانشگاه ها این تست را درخواست میکنند. هر کسی با هر سطح فرانسه می تواند در این آزمون شرکت کند. زمان آزمون حدود ۱۵۰ دقیقه است.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش خصوصی زبان فرانسه را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه