بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان

آموزش زبان انگلیسی رایگان : زبان انگلیسی را می توان به روش های مختلفی یاد گرفت. امروزه منابع زیادی در دسترس هستند که می توان از آن ها زبان انگلیسی را آموزش دید. برخی از منابع آنلاین وجود دارد که زبان انگلیسی را به صورت رایگان آموزش می دهند. اگر شما نیز خواستار منابعی برای آموزش رایگان زبان انگلیسی هستید ما را در این مطلب همراهی کنید. قصد داریم چند منبع به شما معرفی کنیم تا از مطالب مفید آن استفاده کنید.

 

سایت زبان نگار برای آموزش زبان انگلیسی رایگان

موسسه زبان های خارجی زبان نگار مرکزی است که در جهت آموزش زبان به افراد جامعه تلاش می کند. این مرکز تلاش می کند تا به صورت آنلاین مطالب مفیدی را در اختیار کاربران قرار دهد. در بخش وبلاگ سایت موسسه زبان نگار مطالب مفیدی در رابطه با زبان انگلیسی به اشتراک گذاشته می شود. این مقالات کاربردی می باشند و هر زبان آموزی می تواند از آن استفاده کند. علاوه بر زبان انگلیسی مقالات دیگری در رابطه با زبان های آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی و … می باشد. پیشنهاد می کنیم با کلیک بر روی لینک سری به این بخش بزنید تا انواع مطالب را مشاهده کنید.

 

وبلاگ

 

آموزش زبان انگلیسی رایگان

آموزش زبان انگلیسی رایگان

 

کانال تلگرامی زبان نگار منبعی برای آموزش زبان انگلیسی رایگان

شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی دارند و بسیاری از افراد بخشی از وقت خود را به صورت روزانه در این شبکه ها می گذرانند. از این فضا می توان در جهت یادگیری و آموزش زبان استفاده کرد. به همین دلیل زبان نگار فعالیت های آموزشی خود را محدود به وب سایت نکرده است. بلکه از شبکه های اجتماعی نیز برای ارائه آموزش زبان انگلیسی رایگان استفاده کرد. از فضاهایی که موسسه زبان های خارجی زبان نگار در آن فعالیت می کند، تلگرام می باشد. از طریق کانال تلگرامی زبان نگار می توانید آموزش های جذاب و مختلف را به صورت رایگان مشاهده کنید. شما می توانید در این کانال عضو شوید و به صورت روزانه جدیدترین و جذاب ترین موارد مربوط به زبان انگلیسی را دریافت کنید. فیلترشکن خود را روشن کرده و بر روی لینک زیر کلیک کنید تا عضو کانال تلگرام زبان نگار شوید.

کانال تلگرام زبان نگار

 صفحه اینستاگرام موسسه زبان های خارجی زبان نگار

اینستاگرام در سال های اخیر به یکی از پرطرافدارترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که انواع اطلاعات در آن به اشتراک گذاشته می شود. موسسه زبان نگار از این شبکه اجتماعی برای آموزش زبان انگلیسی رایگان استفاده کرده است. اگر می خواهید در بین اوقات روزانه که از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می کنید اطلاعات مفیدی در رابطه با زبان انگلیسی دریافت کنید می توانید در صفحه اینستاگرامی این موسسه عضو شوید. زبان نگار با منتشر کردن پست های جذاب اطلاعات ارزشمندی در اختیار فالوورها قرار می دهد. اگر شما نیز به دنبال منبعی برای آموزش زبان انگلیسی رایگان هستید به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید. بر روی آدرس زیر کلیک کنید.

آدرس اینستاگرام موسسه زبان نگار

 

آموزش زبان انگلیسی رایگان

آموزش زبان انگلیسی رایگان

 

آپارات زبان نگار برای آموزش زبان انگلیسی رایگان

همانطور که میدانید آپارات سرویس به اشتراک گذاری ویدیو می باشد. موسسه زبان های خارجی زبان نگار بخش از فعالیت خود در جهت آموزش زبان انگلیسی رایگان را در این بستر ارائه می کند.  این مجموعه با چندین ویدیو آموزشی فوق العاده اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار می دهد. برای آموزش می توانید عضو کانال آپاراتی زبان نگار شوید تا به صورت رایگان زبان انگلیسی را آموزش ببینید. علاوه بر سایر انگلیسی ویدیوهایی برای سایر زبان های خارجی نیز قرار گرفته شده است. برای مشاهده این ویدیو ها بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

کانال آپارات مجتمع آموزشی زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش زبان انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه