بهترین روش یادگیری ترکی استانبولی

بهترین روش یادگیری ترکی استانبولی

اگر قصد ادامه تحصیل، مهاجرت و پیدا کردن شغل در کشور ترکیه را داشته باشید، به یادگیری ترکی استانبولی نیاز خواهید داشت. با افزایش روابط اقتصادی و تجاری بین دو کشور و همچنین وجود فرصت های تحصیلی در دانشگاه های ترکیه، افراد زیادی به دنبال یادگیری این زبان هستند. برای موفقیت بیشتر شما نیاز دارید زبان ترکی را علاوه بر زبان انگلیسی یاد بگیرید چرا که مردم ترکیه به زبان خود بسیار علاقمند و متعصب هستند. در این مطلب قصد داریم بهترین روش یادگیری ترکی استانبولی را به شما معرفی کنیم.

 

روش یادگیری ترکی استانبولی چه مواردی هستند؟

برای آموزش زبان ترکی استانبولی روش های مختلفی وجود دارد و هر یک از این روش ها معایب و مزایای خود را دارد. دوره های حضوری یکی از این روش هاست که می توانید با شرکت در این دوره ها تمام مهارت های مورد نیاز خود را تقویت نمایید و به آن ها مسلط شوید. علاوه بر روش های حضوری به علت در دسترس بودن اینترنت در دنیای امروزه امکان آموزش غیرحضوری نیز وجود دارد که می توانید بر اساس شرایط خود از این روش بهره مند شوید.

 

روش یادگیری ترکی استانبولی

روش یادگیری ترکی استانبولی

 

بهترین روش یادگیری ترکی استانبولی چیست ؟

علاوه بر مواردی که اشاره شد روش دیگری نیز برای آموزش زبان ترکی وجود دارد و آن آموزش خصوصی می باشد. آموزش خصوصی بهترین روش یادگیری ترکی استانبولی است که مزایای مختلفی را برای شما دارد.

از جمله این مزایا می توان به این موارد اشاره کرد که داشتن مدرس خصوصی به شما کمک می کند که بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را تشخیص داده و تمرین های اختصاصی برای تقویت نقاط ضعف خود دریافت کنید. در آموزش خصوصی زبان ترکی تمام توجه مدرس بر روی شما خواهد بود و این باعث می شود شما قادر باشید تمام مهارت های زبان آلمانی شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت کنید و به طور کامل بر این زمان مسلط شوید.

 

مرتبط بخوانید: آموزش ترکی استانبولی : چند ترفند و نکته ضروری

 

بهترین روش یادگیری ترکی استانبولی در کجا ارائه می شود؟

زبان نگار با بهره گیری از اساتید دانشگاهی کلاس زبان ترکی استانبولی برگزار میکند. این دوره ها که در زمینه آموزش زبان ترکی هستند، این امکان را برای زبان آموزان فراهم می آورد تا بطور کامل ترکی را فرا بگیرند.

انتخاب یک مدرس حرفه ای به شما کمک قابل توجهی در آموزش زبان ترکی خواهد کرد. از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس خصوصی، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد.

 

روش یادگیری ترکی استانبولی

روش یادگیری ترکی استانبولی

 

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با بهره مندی از اساتید مجرب ایرانی و ترک زبان خدمات متنوعی را ارائه می دهد. در این موسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد، کلاس های Serbest Konuşma، آزمونVIP ، آزمونYös، آزمون  TYS، اعزام مترجم و آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

آموزشگاه زبان نگار مفتخر است زبان ترکی استانبولی را در راستای روش های نوین آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک زبان پر طرفدار آموزش دهد. با توجه به این برنامه آموزشی تمامی شرایط لازم برای یادگیری ترکی استانبولی را در اختیار زبان آموزان گرامی قرار داده ایم. هدف آموزشگاه زبان نگار برای آموزش زبان ترکی استانبولی تنها آموزش گرامر، مکالمه و کلمات ترکی استانبولی نیست بلکه شما را با فرهنگ مردمان کشور ترکیه آشنا می کنیم.

اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید و یا برای ادامه تحصیل قرار است چند سالی را در دانشگاه های ترکیه درس بخوانید و مدت زمان کمی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می کنیم از آموزش خصوصی زبان ترکی زبان نگار استفاده کنید.

این موسسه تمام مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن، گوش کردن، درک مطلب و مهارت های مربوط به قابلیت ترجمه را آموزش می دهد و به شما کمک می کند در زبان ترکی تسلط کامل داشته باشید.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان در کارگر شمالی

 

در بهترین روش یادگیری ترکی استانبولی از چه منابعی استفاده می شود؟

موسسه زبان نگار برای آموزش خصوصی زبان ترکی از جدیدترین متدها و ابزارها استفاده می کند. این مجموعه با کمک کتاب درسی زبان ترکی هفت اقلیم مهارت های لازم را به زبان آموزان آموزش می دهد.

کتاب Yedi iklim به روزترین و معتبرترین متد تدریس مکالمه ترکی استانبولی است. از ویژگی های بارز این کتاب تاکید بر مکالمات روزمره و کاربردی، اصطلاحات مفید، بیان گرامر به زبان ساده و وجود فایل های صوتی متنوع است. 

کتاب Yedi iklim در مقایسه با کتاب Hitit که دارای مطالب گرامری زیاد، لغات سخت و مکالمات شنیداری کمی ست، گزینه بسیار مناسب تری جهت یادگیری زبان ترکی استانبولی برای علاقه مندان به یادگیری این زبان است. مدرسان ما با متدی ویژه که توسط کادر مجرب طراحی گردیده است سعی در آن دارند تا زبان آموزان عزیز را به سطح A1 زبان ترکی استانبولی برای انجام مکالمات روزمره برسانند. علاوه بر این، کلاس های بحث آزاد با موضوعیت تجارت و درک مطلب جهت تماشای برنامه های تلویزیونی در این آموزشگاه دایر می گردد.

 

مشاهده همه دوره های زبان ترکی 

مشاهده همه دوره های زبان ترکی

 

کلیه دوره های موسسه زبان های خارجی زبان نگار، برای کلیه سطوح و سنین، به صورت آموزش خصوصی زبان ترکی نیز امکان پذیر است و تعداد جلسات در هفته و نحوه برگزاری آن ها بر اساس توافق دو جانبه آموزشگاه زبان نگار و زبان آموز صورت می پذیرد.

علاقه مندان با فراگیری و تسلط به کتاب اول YEDİ İKLİM قادر خواهند بود به راحتی مکالمه روان، حتی با افراد ترک زبان داشته باشند. لازم به ذکر است که کتاب YEDİ İKLİM  برای آموزش به افراد خارجی که در ترکیه زندگی می کنند و درآن محیط حضور دارند طراحی و تنظیم گردیده است. لذا آموزش این کتب می بایست با برنامه ریزی خاصی انجام پذیرد.

 

مشاهده همه دوره های زبان ترکی 

 

آموزشگاه زبان نگار همگام و همسو با بخش فرهنگی سفارت ترکیه، از مجموعه کتاب های Yedi  iklim جهت تدریس زبان ترکی استانبولی استفاده می کند. این مجموعه در سه سطح A، Bو C طراحی شده است و هر سطح شامل آموزش دو جلد کتاب میباشد. 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای روش یادگیری ترکی استانبولی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه