بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در مرکز تافل زبان نگار

 

ETS AUTHORIZED TEST CENTER

 

بابیش از ۱۸ سال سابقه تدریس انگلیسی در تهران و مجری رسمی برگزاری آزمون تافل و جی ار ای در ایران

 

نحوه برگزاری کلاسها:

 

درمرکز زبان نگار کلاسها به صورت فشرده سه روز در هفته سه ساعته – فشرده دو روز در هفته سه ساعته – ترمیک سه روز در هفته  – آخر هفته ها برگزارمیشود. 

 

سطوح زبان انگلیسی:

سطوح زبان انگلیسی A1 -A2- B1- B2- C1- C2   می باشد.

در مرکز زبان نگار هر سطح از زبان انگلیسی شامل ۴ترم است.

 

زمان بندی کلاسها:

فشرده ۳روز در هفته -هر سطح در دو ماه به اتمام میرسد

فشرده ۲روز در هفته- هر سطح در ۳ماه به اتمام میرسد.

ترمیک ۳روز در هفته- هر سطح در ۴ماه به اتمام مبرسد.

آخرهفته ۵شنبه و جمعه – هر سطح در ۳ماه به اتمام میرسد.

آخر هفته جمعه یا ۵شنبه- هر سطح در ۴ماه به اتمام میرسد.

 

کلاسهای مکالمه بحث آزاد:

بعد از گذراندن هر سطح، در زبان نگار زبان آموزان در کلاسهای مکالمه شرکت می کنند که نتیجه کار بسیار موفقیت امیز بوده است و شخص با تسلط ۱۰۰ در صدی روی سطح اش ، به سطح بالاتر می رود.

 

زمان بندی کلاسهای مکالمه بحث آزاد:

سه روز درهفته – هر ترم مکالمه یکماهه به اتمام میرسد.

دو روز در هفته – هر ترم مکالمه ۴۰ روزه به اتمام میرسد.

یک روز در هفته – هر ترم مکالمه در دوماه به اتمام میرسد.

 

ثبت نام انلاین :

جهت ثبت نام انلاین روی لینک زیر کلیک کنید.

 ثبت نام انلاین دوره های انگلیسی

تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی می تواند موقعیت های شغلی و تحصیلی و تجاری زیادی را برای شما ایجاد کند. با دانستن مکالمه شما قادر خواهید بود در موقعیت های مختلف به خوبی ارتباط برقرار کنید و به موفقیت دست پیدا کنید. در این مطلب بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به بهترین نحو مکالمه زبان انگلیسی را فرا بگیرید.

 

معرفی بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با سابقه ۲۰ ساله در آموزش زبان انگلیسی ، بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران زبان انگلیسی در تهران را برگزار می کند. موسسه زبان نگار به شیوه ی زبان مادری کلاس های مکالمه را برگزار می کند که باعث می شود زبان آموزان بتوانند به راحتی بر مکالمه تسلط پیدا کنند. آموزشگاه زبان نگار  به عنوان برگزار کننده این سیستم آموزشی افتخار دارد تا نوید دهنده ی یادگیری فن مکالمه انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره های آموزشی خود تا به امروز نداشته و شاید از فراگیری این زبان منصرف شده باشند.

  

بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

 

چرا باید در بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران شرکت کنیم؟

برنامه ریزی صورت گرفته در مرکز زبان نگار به شما کمک خواهد کرد در با شرکت در کلاسها به زودی در بحث مکالمه پیشرفت محسوسی داشته باشید و چنانچه آزمون های بین المللی در پیش رو دارید با پیشینه ای که از زبان بدست آروده اید صرفا با شرکت در جلسات تخصصی تافل و ایلتس به نتیجه لازم برسید .

بنابراین بهتر است قبل از ثبت نام کلاس مکالمه، هدف و انگیزه خود را از این کار مشخص کنید. این موضوع هم به شما و هم به مدرس کمک فراوانی خواهد کرد. 

 

شرکت در بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران برای سفر:

این دوره در کلاسهای مرکز زبان نگار در ۴ماه به صورت فشرده و در دوره های ترمیک در ۸ ماه برگزار میشود.

بسیاری از افراد برای سفر به کشورهای انگلیسی‌ زبان دچار استرس می شوند، به خصوص اگر بدون تور سفر کنند. سفارش غذا، رزرو کردن هتل، سوال کردن مسیر و رسیدگی به مشکلاتی مانند بیماری، موقعیت‌های مفیدی هستند که در طول سفر ایجاد خواهد شد. شرکت در بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران می تواند شما را برای سفر آماده کند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش مکالمه زبان انگلیسی : ۱۳ روش کاربردی!

 

بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران برای محیط کاری:

با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در مرکز زبان نگار و پشتیبانی آموزشی هر زبان آموز ما توانسته ایم برای افرادی که با هدف یادگیری زبان انگلیسی قصد ارتقا شغلی دارند شرایط بسیار خوبی را فراهم کنیم که این افراد در کوتاهترین زمان به مکالمه پیشرفته مسلط شوند و تمامی مکاتبات اداری شان را انجام دهند.

گاهی شرکت در بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران برای روان صحبت کردن در محیط کار، به خصوص در زمینه‌های پزشکی و تحقیقاتی بسیار مفید می باشد. زبان اصلی مورد استفاده در شرکت‌های چند ملیتی یا حتی در شرکت‌های کوچک، اغلب انگلیسی است.

بحث کردن و برنامه‌ریزی پروژه‌ها، ارائه اطلاعات و استفاده از واژگان خاص کار، جنبه‌های مهمی برای این زبان آموزان است.

 

بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

 

 

انگلیسی به عنوان فرصتی برای اجتماعی شدن:

معرفی دستاورد علمی تان به سراسر دنیا با تسلط به زبان انگلیسی اتفاق می افتد .ما در کنارتان هستیم.

بسیاری از افراد از بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران به عنوان بهانه ای عالی برای ارتباط با افراد انگلیسی زبان و تقویت مغز خود استفاده می‌کنند.شما می توانید با دوستانی در سراسر دنیا، به لطف اینترنت و چت تصویری در ارتباط باشید و از آن به عنوان فرصتی برای اجتماعی شدن ایجاد کنید.

 

مرتبط بخوانید :آموزش مکالمه انگلیسی : ۱۵ راحل حل فوق العاده

 

 

بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

 

مرتبط بخوانید: ۱۰ راه حل واقعا کاربردی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

 

 ویژگی های کلاس های بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران چیست؟

یک کلاس مکالمه خوب باید ویژگی های مختلفی داشته باشد که بتواند نیازهای زبان آموزان را برطرف کنند و بتواند مهارت های آن ها را تقویت کند. در ادامه به چند ویژگی اشاره خواهیم کرد که کلاس های بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران دارا می باشد:

 

انتخاب موضوعات متنوع و کاربردی برای بحث در کلاس

یک کلاس مکالمه خوب موضوعاتی را برای بحث انتخاب می کند. موضوعات باعث می شوند تا بتوانیم مکالمه زبان را آسان‌تر تمرین کنیم. آن‌ها مجموعه‌ای از دایره لغات و دستور زبان و تمرکز برای گفتگو را فراهم می‌کنند. اما هر شخص به چیزهای مختلفی علاقه دارد. افراد بزرگسال علایق و تجربیات متفاوتی نسبت به جوانان دارند. زمانی که یک کلاس زبان غیر درسی را اجرا می‌کنید، ترکیب علایق و سنین می‌تواند برنامه‌ریزی کلاس را دشوار کند.

نمیتوان موضوعی را انتخاب کرد که برای همه افراد کلاس مورد پسند قرار گیرد. این بسیار استرس زا و حتی غیرممکن است.

در جلسه اول بهترین کلاس مکالمه از همه زبان‌آموزان خواسته می شود که موضوعاتی را که دوست دارند درباره آن صحبت کنند را بیان کنند. برای هر زبان‌آموز یادداشتی تهیه می شود، یا به آن‌ها کمک می شود که فرم معرفی را پر کنند.

موضوعاتی انتخاب می شوند که مورد علاقه اکثریت است و از آن برای بحث در کلاس مکالمه استفاده می شود.

احتمالا اگر زبان آموزان بزرگسال باشند موضوعات کامپیوتر یا تکنولوژی را دوست نداشته باشند، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که موضوع گوشی های هوشمند برای بحث انتخاب شود!

 

بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

 

از موضوعات بحث‌برانگیز دوری می شود، مگر اینکه گروه را خوب شناسایی کرده باشند. سیاست و مذهب دو حوزه هستند که می‌توانند منجر به بحث داغ شوند، اما ممکن است برخی از  افراد احساس ناراحتی ‌کنند. اما با برخی از گروه‌ها، این موضوعات می‌توانند بهترین بحث‌ها را ایجاد کنند!

موضوعاتی را انتخاب می شود که در دنیای واقعی مورد استفاده باشند و زبان آموزان به احتمال زیاد کلمات جدیدی را به خاطر داشته باشند که در خارج از کلاس از آن استفاده کنند. نقش بازی کردن می‌تواند خوب باشد، به خصوص با دانش آموزان خجالتی، اما بسیاری از آن‌ها احساس می‌کنند که چنین تمریناتی برنامه ریزی شده است و کاربردی نیست.

نقش هایی را انتخاب کنید که زبان آموزان بتوانند خلاق باشند. موقعیت هایی مانند بیمار / پزشک، مشتری رستوران / پیشخدمت و غیره انتخاب کنید تا از مکالمات محدود و ساختگی اجتناب کنید.

 

تنظیم مدت‌ زمان کلاس مکالمه

صحبت کردن به زبان انگلیسی دشوار است و دانش آموزان در کلاس‌های طولانی خسته خواهند شد. همچنین اگر یک کلاس خیلی کوتاه باشد، آن‌ها به اندازه کافی آماده نخواهند شد که شروع به صحبت کردن کنند. زمان مناسب برای کلاس مکالمه  ۹۰ دقیقه است.

 

ایجاد کلاس مکالمه جذاب و سرگرم کننده

استفاده از بازی‌ کلمات، معماها، فیلم‌های کوتاه یا آهنگ‌ها و فعالیت‌هایی که می‌توانند در آن‌ها استراحت کنند، کمک می‌کند تا کلاس مکالمه جذاب تر شود. از طنز نیز می توانید برای جذاب شدن کلاس ها استفاده کنید.

یادگیری زبان جدید درست مانند تغییر عادت است، اگر زبان آموزان و مربی از روند کلاس مکالمه لذت نبرند، هیچ توسعه و پیشرفتی وجود نخواهد داشت.

 

مرتبط بخوانید:راهنمای جامع انتخاب بهترین کلاس مکالمه

 

دوره های بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران به چه صورت برگزار می شود؟

در زبان نگار  دوره آموزش مکالمه انگلیسی به شیوه ی متفاوت به دو نوع گروهی (فشرده و ترمیک  )و خصوصی تقسیم  میشود که فرد متقاضی با توجه به خصوصیات هر دوره، میتواند انتخاب خود را انجام دهد.

افرادی که قبلا آزمون تافل یا ایلتس یا هرآزمون بین المللی دیگری را داده اند و تمایل دارند فقط در بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران بنشینند و روی مهارتهای دیگر تسلط دارند. این متقاضیان در کلاسهای بحث آزاد در کلاسی متنوع شرکت میکنند که علاوه برحفظ سطح زبانی ، پیشرفت محسوسی نیز می کنند.

ا این دوره ها دارای ویژگی منحصربه فردی هستند که شخص را با سیستم مکالمه محور پیش میبرد و با کارگروهی و تمرین های گروهی بدون کتاب هر ۴ مهارت را کار میکند.

 

در بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران چه فعالیت هایی توصیه می شود؟

اساتید مجرب موسسه زبان نگار فعالیت ها و پیشنهاد های مختلفی را به زبان آموزان توصیه می کنند که در بالا بردن توانایی مکالمه آن ها موثر است. از جمله این فعالیت ها می توان به مورد زیر اشاره کرد:

تماشای فیلم و اخبار و کارتون های زبان اصلی در بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران

این موضوع میتواند برای شما بسیار مفید باشد. زمانی که شما در محیطی قرار ندارید که همگان از زبان انگلیسی برای رفع نیاز های خود استفاده کنند باید خود را در محیطی مشابه قرار دهید تا یادگیری زبان به صورت غریزی نیز برای شما اتفاق بیافتد. تماشای فیلم وکارتون های زبان اصلی میتواند در ساخت این محیط های مشابه بسیار مفید باشد.

مرتبط بخوانید:بهترین آموزشگاه زبان در کارگر شمالی

 

 دفترخاطرات و یا وبلاگ به زبان انگلیسی داشته باشید.

این موضوع به شما کمک میکند تا بتوانید تمامی آنچه در ذهن دارید را به راحتی به زبان و آنرا از زبان به متن منتقل کنید. بنابر این با این شیوه یاد می گیرید که انواع کلمات انگلیسی که در ذهن شما قرار گرفته است را چگونه به نوشتاری بسیار دقیق و زیبا و همچین به گفتاری ماندگار و روان تبدیل کنید.

به رادیو های زبان انگلیسی گوش بدهید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در بهترین آموزشگاه مکالمه انگلیسی در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون نظر

ارسال یک نظر