ثبت نام در کلاس های زبان نگارحضوری و مجازی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

ثبت نام در کلاس های زبان نگارحضوری و مجازی

ثبت نام در کلاس های زبان نگارحضوری و مجازی

در مرکز بین المللی زبان نگار دوره ها به شرح زیر است:

حضوری و آنلاین :

 • دوره تخصصی تافل
 • دوره تخصصی آیلتس
 • دوره تخصصی PTE
 • دوره تخصصی GRE
 • دوره مکالمه زبان انگلیسی
 • دوره مکالمه و امادگی ازمون آلمانی
 • دوره مکالمه و آمادگی آزمون فرانسه
 • دوره مکالمه و آمادگی آزمون ترکی
 • دوره مکالمه روسی – ایتالیایی – عربی – اسپانیایی

برای کسب اطلاعات کلاسهای آنلاین مجازی کلیک کنید.

شرایط کلاس های حضوری به شرح زیر است:

دوره تافل در بهترین آموزشگاه زبان :

جدیدترین روش آموزش تافل

آزمون تافل برای پذیرش تحصیلی مورد نیاز شخص خواهد بود و مرکز زبان نگار یکی از مجریان برگزاری آن در ایران می باشد. 

دوره های آمادگی آزمون تافل iBT زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیک های معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند.

دوره آمادگی برای آزمون تافل iBT در زبان نگار به شرح زیر است:

دوره TOEFL ROOKIE مختص افراد خواهان نمره ۵۰ تا ۸۰ برای مشاهده شرایط دوره و ثبت نام کلیک کنید. 

دوره TOEFL PRO مختص افراد خواهان نمره ۸۰تا۱۰۰برای مشاهده شرایط دوره و ثبت نام کلیک کنید. 

دوره TOEFL EXPERT مختص افراد خواهان نمره ۱۰۰ به بالا برای مشاهده شرایط دوره و ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه فرد مبتدی باشد ابتدا در کلاسهای PRE TOEFL1,2 مرکز شرکت می کند وبا فراگیری تمامی اصول زبان وارد دوره های تخصصی تافل میشود.

برای ثبت نام آنلاین کلیک کنید .

 

دوره آیلتس در بهترین آموزشگاه زبان :

جدیدترین روش آموزش آیلتس در مرکز زبان نگار

دوره های تخصصی در سه مرحله تشکیل میشود که هر زبان آموز بسته به سطح و نمره مدنظر از دوره ها استفاده می کند این دوره به شرح زیر است:

  pre IELTS -IELTS 1 – IELTS 2  برای ثبت نام آنلاین و رزرو کلیک کنید.

 

برنامه افراد درسطح مبتدی (Beginner – Elementary):

افراد مبتدی قبل از شروع دوره PRE IELTS بایستی با کتابهای تاچ استون ۱و۲و۳ خود را به سطح PRE INTERMEDIATE برسانند.

افرادی که تمایل دارند در مدتی کمتر از یکسال به نمره مورد نظرشان برسند و مبتدی هستند می توانند از کلاسهای فوق فشرده استفاده کنند. برای افرادی که برنامه طولانی مدتی دارند پیشنهاد میشود با ارامش خاطر از کلاسهای ترمیک و فشرده موسسه استفاده کنند. با این کلاسها زبان آموز در یکسال ونیم الی دوسال اماده آزمون میشود.

برنامه افراد در سطح متوسط (Pre-Intermediate – Intermediate):

 افراد در سطح Pre- Intermediate  با کلاسهای Pre-IELTS وارد دوره های امادگی آزمون می شوند. چنانچه افراد خواستار نمره حداکثر ۶.۵ هستند، پس از دوره ی Pre-IELTS، وارد دوره ی تخصصی IELTS 1 میشوند.

افراد در سطح Intermediate، مستقیما وارد دوره ی تخصصی IELTS 1 میشوند و پس از این دوره  توانایی کسب نمره ۶.۵ را دارند. چنانچه افراد خواستار نمره بالاتر از ۶.۵ هستند، پس از دوره ی IELTS 1، وارد دوره ی تخصصی IELTS 2 میشوند.

 

برنامه افراد در سطح پیشرفته (Upper-Intermediate – Advance):

این افراد فقط  دوره های تخصصی IELTS 2 را می گذرانند.

 

دوره مکالمه انگلیسی بزرگسالان:

برای مشاهده چارت آموزشی کلیک کنید.

دپارتمان زبان انگلیسی، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره هاي آموزشي براي گروه هاي سني مختلف به صورت ترمیک و فشرده ، برگزاري آزمون بين المللي تافل ، طراحي و اجراي دوره هاي تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشي به سازمان ها و مراكز خصوصي و دولتي مبتني بر استانداردهاي روز دنيا و متناسب با نيازهاي جامعه تعريف مي نمايد.

کلاسها با هدف آموزش مکالمه آموزش را شروع می کند .در طی دوره ها هر چهار مهارت در راستای مکالمه آموزش داده میشود .

باشرکت در کلاسهای فشرده در طی ۸ماه از مبتدی تا اینترمدیت پیش می روید .فشرده ها ۳روز در هفته و هرجلسه ۱۸۰ دقیقه می باشد.برای ثبت نام آنلاین کلیک کنید.

باشرکت در کلاسهای ترمیک در طی ۱۶ماه از مبتدی به اینترمدیت میرسید. ترمیک ها سه روز در هفته هر جلسه ۹۰ دقیقه می باشد.

برای ثبت نام انلاین کلاس حضوری کلیک کنید.

 

 

دوره T.T.C در بهترین آموزشگاه زبان :

دوره TTC یا Teacher Training Course دوره هایی هستند که افرادی را که از سطح خوبی از زبان انگلیسی برخوردارند را برای تدریس زبان انگلیسی آماده می کند. دوره های TTC  در زبان نگار در سه سطح T.T.C.1، T.T.C.2، T.T.C.3 برگزار می شود.

شرکت کنندگان دوره T.T.C.1 میبایستی حداقل در سطح B1، CEFR  باشند. این دوره بر نحوه صحیح کلاس داری کودکان و نوجوانان تمرکز دارد.

تمرکز دوره T.T.C.2 بر روی تدریس به بزرگسالان و روش های اداره این کلاس است. شرکت کنندگان این دوره میبایست حداقل در سطح B1، جدول CEFR باشند.

دوره T.T.C.3 برای اولین بار توسط زبان نگار برگزار میشود و مخصوص تدریس کلاس های TOEFL iBT است.

 

دوره آمادگی آزمون PTE در بهترین آموزشگاه زبان :

آزمون PTE که مخفف  Pearson Test of English است جایگزین مناسبی برای آزمون آیلتس خواهد بود اگر که شما قصد مهاجرت به اقیانوسیه و مخصوصا کشورهای نیوزلند یا استرالیا را داشته باشید. مدرک آزمون PTE  مورد تایید دانشگاه ها ، مراکز آموزشی و البته دولت های نیوزلند و استرالیا جهت مهاجرت است.

درمرکز زبان نگار کلاسهای PTE به صورت فوق فشرده برگزار میشود.

دوره PTE  به صورت کلاس گروهی در ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای تدریس می گردد و هزینه این دوره ۱۴۰۰۰۰۰ ریال (یک میلیون و چهارصد هزار تومان) میباشد.

 

 

دوره GRE در بهترین آموزشگاه زبان :

آزمون  GRE مخفف عبارت Graduate Records Examination می‌باشد. هدف این آزمون سنجش توانایی‌ها و معلومات  فارغ التحصیلان می‌باشد. این آزمون معمولاً برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر ازکارشناسی مورد نیاز است.

کلاس ها و کارگاههای تخصصی GRE به شرح زیر در مرکز تافل زبان نگار برگزار میشود:

بکارگیری متدهای جدید تست زنی

آموزش مدیریت زمانی و آشنایی با روش های تست زنی این بخش

آموزش ریاضی و آشنایی به صورت انگلیسی سوالات

روش های نگارش یک متن تحلیلی

 

کلاس آموزش زبان آلمانی در بهترین آموزشگاه زبان

برای کارهای روزمره، علاقه شخصی ، پیشرفت شغلی ، مهاجرت ، تحصیل و یا به هر دلیل دیگری که می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید ، بهترین آموزشگاه زبان همراه خوبی برای شما خواهد بود. سابقه ای درخشان و تعامل موثر با آکادمی های بین المللی ، تجربه ای ۲۰ ساله و اساتید متخصص تنها بخشی از توانمندی های آموزشگاه زبان نگار در عرصه زبان آلمانی است . اهداف و محتوای آموزشی موسسه زبان نگار برای آموزش زبان آلمانی به شرح زیر می باشد:

 

 • مهارت گفتاري همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهاي آلماني زبان
 • آمادگی آزمون گوته
 • فهم و درك متن های شنيداری و نوشتاری كه به زبان آلماني معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند.
 • مهارت نوشتن E-Mail ، نامه هاي غيررسمي و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش
 • دستور زبان آلمانی
 • آشنایی با شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی کشورهای آلمانی زبان

برای ثبت نام آنلاین کلیک کنید

 

کلاس آموزش زبان روسی در بهترین آموزشگاه زبان

موسسه زبان نگار کلاس های آموزش زبان روسی را  بصورت نیمه خصوصی و خصوصی و با استفاده از سری کتابهای راه روسیه ۱و۲ در ۱۵ سطح برگزار می کند. پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان در ۷ ترم اول دوره های Upper-Intermediate  رامی گذرانند. سپس زبان آموزان می توانند با اتمام کتاب اول در این مدت متقاضی می تواند جهت آمادگی مکالمات تجاری و کاری تخصصی دوره ای فشرده را با اساتید مجرب زبان نگار شروع کنند و یا در ادامه دوره های ترمیک تا ترم ۱۵ رابگذرانند تا به سطح Advance برسند وبتوانند با تسلطی که به هرچهارمهارت پیداکرده اند درجهت ادامه تحصیل در روسیه یا کار در روسیه اقدام کنند. در بهترین آموزشگاه زبان درپايان هر دوره آزمونی استاندارد برای سنجش آموخته های زبان آموزان گرامی برگزار می شود.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان روسی در موسسه زبان نگار

بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان

 

کلاس آموزش زبان فرانسه در بهترین آموزشگاه زبان

 

دوره های زبان فرانسه در بهترین آموزشگاه زبان به گونه ای برنامه ریزی شده اند تا شما در سریع ترین زمان ممکن به زبان فرانسه مکالمه کنید و این یعنی توانایی شما در استفاده از آموخته هایتان ، یعنی خواهید توانست آنچه فرا گرفته اید را بکار گرفته و زندگی خود را متحول کنید.

زبان نگار در انتخاب منابع آموزشی در زبان فرانسه دقت بسیاری نموده است. شرایط ایده آل یادگیری زبان فرانسوی در موسسه زبان نگار، این موسسه را همواره در صدر لیست بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران معرفی نموده است.سرفصل های آموزشیدوره زبان فرانسوی  مطابق یک استاندارد جهانی مطابق سطوح CEFR تنظیم شده است. یکی از جدید ترین و بهترین متدهای آموزش زبان فرانسه، متد آموزشی Le Nouveau Taxi متعلق به انتشارات Hachette فرانسه می باشد که برای رده سنی نوجوانان و بزرگسالان تولید شده است. از مزیت های کتاب های Le Nouveau Taxi  که آن را از سایر متدها متمایز کرده و محبوبیت خاصی نزد علاقمندان به یادگیری زبان فرانسه ایجاد کرده است می توان به سادگی و روان بودن آموزش ها و به کارگیری موضوعات رایج زندگی روزمره، کیفیت بالای کتابها و فایل های صوتی، استفاده از اصطلاحات و عبارات جدید و به روز رایج در فرانسه اشاره نمود. همچنین در آموزش این متد، نقش اصلی را زبان آموز ایفا می کند و اكثر فعاليت‌های كلاسی، گروهی خواهد بود در نتيجه مكالمه ی زبان آموزان روز به روز تقويت می شود.

برای مشاهده و ثبت نام دوره های فرانسه  کلیک کنید.

 

 

بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان

کلاس آموزش زبان اسپانیایی در بهترین آموزشگاه زبان

 

کتاب‌های Prisma معروف‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش زبان اسپانیایی هستند که از سال ۲۰۱۳ نسخه به روز شده آنها با نام Nuevo Prisma تألیف و منتشر شده است.

در سری جدید کتاب‌های Prisma علاوه بر به روز شدن محتواهای عمومی کتاب، متون جدید و فعالیت‌های کلاسی جدیدی نیز افزوده شده است. همچنین سعی شده است از تصاویر به روز شده‌ای متناسب با این محتوا نیز استفاده شود. فایل‌های صوتی مربوط به کتاب نیز در نسخه های جدید کاملا تغییر کرده اند.

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در بهترین آموزشگاه زبان به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود.

 

 

کلاس آموزش زبان ایتالیایی

مرکز تخصصی زبانهای خارجی زبان نگار مفتخر است با برگزاری دوره های مختلف آموزشی زبان ایتالیایی توسط اساتید مجرب و تحصیل کرده در ایتالیا،پاسخگوی تمامی نیازهای آموزشی زبان آموزان و علاقمندان به این زبان باشد.تمامی منابع آموزشی در این مرکز مورد تایید سفارت ایتالیا می باشد.

کلاسهای زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای Espresso1,2,3 در ۱۲سطح برگزار میگردد.پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان از نظر هر چهار مهارت در سطح Advance هستند. درپايان هر دوره آزمونی استاندارد برای سنجش زبان آموزان گرامی برگزار می شود .

 

مرتبط بخوانید: ترفند های آموزش زبان ایتالیایی که باید بدانید!

بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان

کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی

دوره مکالمه آموزشی ترکی استانبولی در آکادمی زبان نگار با دپارتمانی متفاوت و مجرب ، متشکل از اساتید ترک و ایرانی تشکیل می شود.

آموزشگاه زبان نگار با کادری مجرب آماده ارائه دهنده خدمات آمادگی آزمون سفارتTÖMER  ، کلاس های بحث آزاد، Serbest Konuşma کلاس هایVIP،  آزمونYös،  آزمون TYS، اعزام مترجم، آموزش ترکی از طریق فیلم و … به زبان آموزان گرامی برای آموزش زبان ترکی می باشد.

 

برای ثبت نام آنلاین کلیک کنید

 

کلاس آموزش زبان سوئدی

کلاسهای زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای RIVSTARTA1+A2 ،Form i focus ،Bra början1 ،MȧL1,2,3 ،+۴۶ در ۱۵ سطح برگزار میگردد. دوره های آموزش زبان سوئدی به ۳ دوره مبتدی ، متوسط و پیشرفته تقسیم می شود.

پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان در ۵ ترم اول و با گذراندن کتاب های RIVSTARTA1+A2،Form i focus ، Bra början1 دوره های مکالمه عامیانه و آمادگی آزمون SFI رامی گذرانند.سپس زبان آموزان دوره های ترمیک تا ترم ۱۰ را با کتاب MȧL2 می گذرانند تا به سطح متوسط برسند و آمادگی لازم جهت ازمون C1 را بدست آورند.

با گذراندن کتاب MȧL3 زبان آموزان با ادبیات ادبی آشنا شده وطوری آماده می شوند که می توانند وارد دانشگاه در رشته های فنی شوند. دراین دوره زبان اموز از نظر هر چار مهارت به سطح Advance رسیده است. درنهایت در جهت امادگی برای ازمون Tisus به همراه کتاب MȧL3 اصطلاحات پزشکی با متقاضی کار می شود تا زبان اموز جهت رشته های پزشکی آماده ورود به دانشگاه شود. در بهترین آموزشگاه زبان درپايان هردوره آزمونی استاندارد برای سنجش آموخته های زبان آموزان گرامی برگزار می شود.

 

کلاس آموزش زبان چینی

کلاس های زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای تدریس شده دردانشگاههای کشورچین در ۱۲ سطح برگزار میگردد. اساتید موسسه دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دارای مدارک معتبر از دانشگاههای کشورچین می باشند. پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان در ۶ ترم اول دوره های Upper-Intermediate رامی گذرانند. سپس زبان آموزان می توانند در ادامه دوره های ترمیک تا ترم ۱۲ رابگذرانند تا به سطح Advance برسند. کتابهای داستان از مبتدی تا پیشرفته به همراه سی دی های فیلم و کارتن که دراختیار زبان آموزان قرار می گیرد به انها کمک می کند که هر چه سریعتربه آمادگی لازم برسند. درپايان هردوره در بهترین آموزشگاه زبان آزمونی استاندارد برای سنجش آموخته های زبان آموزان گرامی برگزار می شود.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان چینی

 

کلاس آموزش زبان عربی

چارت آموزشی زبان عربی در زبان نگار به ۴ سطح الاساسیة ، ابتدائی ، متوسطة ، متقدمة تقسیم می شوند که زبان آموزانی که قصد تسلط کامل به زبان عربی را دارند ، تا انتهای مرحله متوسطة می توانند کاملا به زبان عربی مسلط باشند ، مرحله متقدمة مخصوص زبان آموزانی است که قصد دارند زبان عربی را به صورت آکادمیک فرا بگیرند. پس از مرحله متوسطة زبان آموز قادر به صحبت با لهجه فصیح است که بعد از آن دوره، کلاس های اصل و لهجه با اساتید Native و عرب زبان برگزار می شود. لهجه هایی که در بهترین آموزشگاه زبان تدریس می شوند به ۴ دسته خلیجی ، مصری ، شامی ، عراقی هستند که لهجه های سوری ، لبنانی ، یمنی و … از زیر مجموعه لهجه های بالا هستند. در محیطی کاملا متفاوت و با اساتید عرب زبان و Native زبان عربی را در کمترین زمان بیاموزید .

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس ها و دوره های بهترین آموزشگاه زبان را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه