بهترین آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه

بهترین آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه

بسیاری از افراد به دلایل شغلی، تحصیلی، مهاجرت و … تمایل به آموزش زبان های خصوصی دارند. روش های مختلفی برای آموزش زبان وجود دارد که می توان به دوره های حضوری، آنلاین و … اشاره کرد. روش کاربردی دیگری که برای آموزش زبان های خارجی وجود دارد، آموزش خصوصی است. برخی از افراد بنا به شرایط خود تمایل دارند آموزش را در محل زندگی خود دریافت نمایند. داشتن مدرس خصوصی مزایای مختلفی دارد که به شما کمک می کند که بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را تشخیص داده و تمرین های اختصاصی برای تقویت نقاط ضعف خود دریافت کنید. در آموزش خصوصی زبان های خارجی تمام توجه مدرس بر روی شما خواهد بود و این باعث می شود شما قادر باشید تمام مهارت های زبان آلمانی شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت کنید و به طور کامل بر این زمان مسلط شوید. در این مطلب قصد داریم آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه را به شما معرفی نماییم که بهترین اساتید را در اختیار شما قرار می دهد.

 

 آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه

آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه

 

آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه برای آموزش زبان انگلیسی

زبان انگلیسی پرکاربرد ترین زبان در دنیاست و افراد زیادی تمایل به یادگیری این زبان دارند. موسسه زبان های خارجی زبان نگار با داشتن سابقه طولانی در برگزاری دوره های آموزشی زبان های خارجی مختلف امکان آموزش خصوصی زبان انگلیسی را برای شما فراهم کرده است.

زبان‌نگار با فراهم کردن اساتید با تجربه و روش نوین شما از یادگیری سنتی زبان انگلیسی که اکثر ما در دوران دبیرستان تجربه آن را داشتیم رها می‌کند. روش‌های قدیمی و خسته‌کننده که دستور زبان انگلیسی را به صورت فرمول‌وار آموزش می دهند تحت هیچ شرایطی کاربردی نبوده و تنها باعث زبان‌زدگی افراد می‌شد. اما در زبان‌نگار روش‌های آموزش قبلی را برای همیشه فراموش کنید زیرا در متد آموزشی نوین این آموزشگاه شما قادر خواهید بود به راحتی تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی علی‌الخصوص گرامر را فرا بگیرید. به طور کلی در زبان‌نگار می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان به بهترین نتیجه دلخواه خودتان برسید.

 

مرتبط بخوانید:بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران

 

آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه زبان نگار از کتب Touchstone استفاده می کند که از جدیدترین متدهای موجود در دنیا می باشند که با تکیه به روش مکالمه محور و لهجه آمریکایی سعی بر آن دارد تا در آموزش زبان انگلیسی انقلابی کند. در این روش زبان آموزان اکثر نکات گرامری را به همراه مکالمه و به دور از روش ها و متد های قدیمی و سنتی فرا می گیرند. کتب Touchstone  به قدری در مکالمه افراد موثر هستند که زبان آموزان پس از به اتمام رسیدن کتاب اول قادر به مکالمه به زبان انگلیسی می باشند.

دوره های خصوصی این موسسه بنا به درخواست متقاضی بارعایت حداقل ۲روز در هفته انجام می گیرد. اتمام هر کتاب در حداقل ۲۸جلسه ۹۰ دقیقه ای صورت می گیرد.

 

 آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه

آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه

 

آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه برای آموزش زبان آلمانی

زبان آلمانی به دلیل فرصت های تحصیلی و شغلی که در کشور آلمان وجود حائز اهمیت است. کشور آلمان چهارمین اقتصاد جهان و یکی از مهاجرپذیرترین کشورها است که می تواند دلیلی برای آموزش زبان آلمانی باشد. انتخاب یک مدرس حرفه ای به شما کمک قابل توجهی در آموزش خصوصی زبان آلمانی خواهد کرد. از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس خصوصی، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد.

به جرات میتوان گفت موسسه آموزش زبان نگار یکی از بهترین آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه است که با بهره گیری از اساتید مجرب توانسته بهترین نتایج را در یادگیری این زبان برای متقاضیان آموزش این زبان رقم بزند. فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را برای یادگیری افزایش خواهد داد، در این حالت روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان آلمانی از پایه در بهترین موسسه تهران

 

آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد. شما در زبان نگار می توانید تا هر سطحی که می خواهید در یک ترم برسید. اساتید آموزش خصوصی زبان آلمانی در زبان نگار در تدریس باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

از جمله اهداف آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه زبان نگار از آموزش زبان آلمانی موارد زیر هستند:

  1. مهارت گفتاري همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهاي آلماني زبان
  2. فهم و درك متنهاي شنيداري و نوشتاري كه به زبان آلماني معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند
  3. مهارت نوشتن E-Mail ، نامه هاي غيررسمي و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش
  4. دستور زبان آلماني
  5. آشنایي با شاخصه‌هاي فرهنگي و اجتماعي کشورهای آلمانی زبان

علاوه بر مواردی که اشاره شد این موسسه از جدیدترین منابع آموزشی موجود استفاده می کند تا در بهترین نحو ممکن بتواند زبان آموزان را با این زبان آشنا کرده و مسلط سازد.

 

 آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه

آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه

 

آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه برای آموزش زبان ترکی

ترکی استانبولی یکی از ۱۵ زبان اول جهان است و آموزش این زبان فرصت های شغلی و تحصیلی مختلفی را برای شما فراهم می کند. موسسه زبان های خارجی زبان نگار با بهره مندی از اساتید مجرب ایرانی و ترک زبان خدمات متنوعی را ارائه می دهد. در این موسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد، کلاس های Serbest Konuşma، آزمون  VIP ، آزمونYös، آزمون  TYS، اعزام مترجم و آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

این آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه مفتخر است زبان ترکی استانبولی را در راستای روش های نوین آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک زبان پر طرفدار آموزش دهد. با توجه به این برنامه آموزشی تمامی شرایط لازم برای یادگیری ترکی استانبولی را در اختیار زبان آموزان گرامی قرار داده ایم. هدف آموزشگاه زبان نگار برای آموزش زبان ترکی استانبولی تنها آموزش گرامر، مکالمه و کلمات ترکی استانبولی نیست بلکه شما را با فرهنگ مردمان کشور ترکیه آشنا می کنیم.

 

مرتبط بخوانید: آموزش ترکی استانبولی : چند ترفند و نکته ضروری

 

اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید و یا برای ادامه تحصیل قرار است چند سالی را در دانشگاه های ترکیه درس بخوانید و مدت زمان کمی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می کنیم از آموزش خصوصی زبان ترکی زبان نگار استفاده کنید.

موسسه زبان نگار برای آموزش خصوصی زبان ترکی از جدیدترین متدها و ابزارها استفاده می کند. این مجموعه با کمک کتاب درسی زبان ترکی هفت اقلیم مهارت های لازم را به زبان آموزان آموزش می دهد.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای استفاده از دوره های آموزشگاه خصوصی خارج از موسسه را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه