بهترین راهکار برای آموزش پیشرفته تافل

بهترین راهکار برای آموزش پیشرفته تافل

آموزش پیشرفته تافل برای آمادگی و موفقیت در این آزمون امری اساسی است. روش های مختلفی برای موفقیت در تافل وجود دارد و انتخاب بهترین راهکار بسته به شرایط شما می تواند متفاوت باشد. در این مطلب از سایت زبان نگار ، قصد داریم انواع روش هایی که شما می توانید از آن ها برای آموزش پیشرفته تافل استفاده کنید را معرفی کنیم. شما با توجه به شرایط خود می توانید بهترین راهکار را انتخاب کنید.

 

دوره های حضوری آموزش پیشرفته تافل

اگر ساکن تهران باشید و وقت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را داشته باشید؛ دوره های حضوری آموزش تافل موسسه زبان های خارجی زبان نگار می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. دوره های حضوری این مجموعه به گونه ای است که زبان آموزان را به طور کامل برای بخش های مختلف آزمون آماده می کند. مهم نیست که شما در چه سطحی از زبان انگلیسی قرار دارید، حتی اگر در سطح بسیار مبتدی باشید می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در این کلاس ها شرکت کنید. زبان نگار از پایه تا پیشرفته همراه شما خواهد بود و در هر شرایط حامی شما است تا به موفقیت برسید و نمره مورد نظر خود را کسب کنید.

 

آموزش پیشرفته تافل

آموزش پیشرفته تافل

 

دوره های آموزش پیشرفته تافل این موسسه در سطح های TOEFL ROOKIE، TOEFL PRO، TOEFL MASTER و کارگاه های ویژه TOEFL MASTER برگزار می شود.

دوره های TOEFL ROOKIE ویژه افراد مبتدی می باشد. طول این دوره درکلاس های فشرده دو ماه است .

افرادی که متقاضی نمره تافل تا صد هستند می بایستی دوره های TOEFL ROOKIE و TOEFL PRO را بگذرانند. سپس وارد دوره های TOEFL MASTER شوند.

افرادی که درسطح INTERMEDIATE هستند و نمره بالای ۱۰۰ می خواهند می بایستی دوره های TOEFL EXPERT  را حتما بگذرانند.

جهت آموزش پیشرفته تافل و برای تقویت دومهارت SPEAKING /WRITING کارگاه های مجزا هم درنظر گرفته شده است .

کارگاه های TOEFL MASTER با هدف تمرین و تست زنی با حضور استاد درنظر گرفته شده که آزمون آزمایشی با تخفیف هم شامل متقاضیان این دوره ها خواهد شد.

همچنین افرادی که قبلا زبان آموزش دیده اند، حتما می بایستی تعیین سطح شوند تا بر اساس سطح آن ها و هدفی که دارند دوره مناسبشان را بتوانند انتخاب کنند.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس تافل در تهران کجاست؟

 

آموزش پیشرفته تافل با دوره های آنلاین

دوره آمادگی آنلاین تافل که با اختصار TOPC بیان می شود، ویژه کسانی است که به هر دلیلی نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند. با کمک این دوره صرف نظر از زمان و مکان شما، آموزش پیشرفته تافل ممکن می شود. شما در هر جای کشورمان که باشید می توانید از مزایای دوره های آنلاین آموزش تافل بهره مند شوید.

این محصول توسط ETS (برگزار کننده آزمون تافل) طراحی شده است و محصول پیشنهادی آموزشی جهت شرکت در آزمون تافل از طرف ETS می باشد. آموزش پیشرفته تافل به صورت آنلاین در دو حالت Self  Study و Instructor based، در دسترس زبان آموزان است. این دوره اموزشی دارای ویژگی های منحصر بفردی است. ارزیابی و تصحیح، تدریس مفصل و با جزئیات کامل، انتخاب learning path با توجه به شرایط منحصر بفرد هر زبان آموز، تنها بخشی از قابلیت های این برنامه E-Learning می باشد. زبان آموزان میبایست حداقل در سطحB.1جدول CEFR باشند تا بتوانند از این برنامه استفاده کنند.

شما برای تهیه این دوره بی نظیر آموزش پیشرفته تافل می توانید با مجموعه زبان نگار در ارتباط باشید.

 

آموزش پیشرفته تافل

آموزش پیشرفته تافل

 

آموزش پیشرفته رایتیتنگ تافل با نرم افزاری منحصر به فرد

آموزش با یک نرم افزار می تواند هیجان انگیز باشد به خصوص اگر شما علاقه مند به تکنولوژی نیز باشید. خوشبختانه امکان آموزش پیشرفته تافل با نرم افزار و تکنولوژی نیز فراهم شده است. نرم افزار Criterion Evaluation Online Tools، نرم افزاری است که بدین منظور ایجاد شده است.

Criterion یک نرم افزار آموزشی تحت وب می باشد که توسط ETS برای آموزش آنلاین دوره writing طراحی شده است. این نرم افزار به زبان آموز بازخورد تشخیصی سریع و فرصت های بیشتری برای تمرین رایتینگ ارائه می دهد. زبان آموزان به صورت فردی با نرم افزار کار می کنند. این نرم افزار حالت تعاملی دارد به گونه ای که بازخورد های سریع و دقیق در مورد دستور زبان، املا، نحوه استفاده از کلمات و جمله بندی فراهم میکند و از این طریق شرایطی را ایجاد می کند تا زبان آموزان مهارت های نوشتن خود را بهبود بخشند.

این نرم افزار آموزشی که مبتنی بر وب است را می توان به جرات بهترین برنامه برای آموزش، تمرین و تصحیح بخش writing آزمون های TOEFLوGRE  نامید. این برنامه هم به صورت Self-study  و هم به صورت Instructor based  قابل اجراست، نکته مهم این برنامه وجود موتور تصحیحE-rater   (برنامه ای که بخش نوشتار آزمون های اصلی TOEFL وGRE را تصحیح می کند.) و آموزش بسیار ساده و کاربردی این محصول است.

اگر قصد دارید از این طریق به صورت پیشرفته تافل را آموزش ببینید می توانید برای تهیه این محصول با موسسه زبان نگار در ارتباط باشید.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس آنلاین تافل برای موفقیت شما در آزمون تافل

 

آزمون های آزمایشی اصلی تافل

آشنایی با فرمت آزمون تافل نقش بسیار مهمی در موفقیت این آزمون دارد. در واقع آموزش پیشرفته تافل بدون اطلاع از بخش های آزمون و نوع سوالات آن امکان پذیر نیست. اگر شما ندانید که در روز آزمون با چه چیزی روبرو خواهید شد، چگونه می توانید خود را برای آن آماده کنید.

بهترین راهکار برای این مشکل این است که قبل از شرکت در آزمون اصلی، آزمون آزمایشی اصلی تافل را تمرین کنید. کتاب ها و سایت های مختلفی وجود دارد که نمونه سوالات آزمون تافل را عرضه میکنند. اما سوال اصلی این است که کدام یک از این موارد برای شما بهتر است و شباهت بیشتری با سوالات آزمون اصلی تافل دارد؟

آزمون آزمایشی اصلی تافل که توسط موسسه ETS ارائه می شود، بهترین نوع آزمون آزمایشی است. چرا که آزمون تافل توسط سازمان ETS طراحی شده است؛ بنابراین آزمون های آزمایشی آن بیشترین شباهت را با سوالات آزمون اصلی دارد.

همچنین کسانی که در آزمون های آزمایشی شرکت میکنند، در آزمون اصلی موفق تر از دیگران عمل میکنند. زیرا بدلیل کسب آشنایی و آگاهی و از همه مهمتر کسب تجربه از شرایط و نیازهای آزمون، قبل از شرکت در آزمون اصلی نقاط ضعف و قدرت خود را بدرستی شناسایی کرده و در صورت نیاز با استفاده از مشاورین معتمد و راهنمایی آنان به رفع نقاط ضعف و از آنجا به ارتقاء توانمندی و مهارتهای مورد نیاز و نهایتا به تقویت اعتماد بنفس خود می پردازند.

 

آموزش پیشرفته تافل

آموزش پیشرفته تافل

 

آزمون آزمایشی اصلی تافل درست مانند آزمون اصلی تافل شامل چهار بخش رایتینگ، ریدینگ، اسپیکینگ، لیسنینگ می باشد. این بسته‌های آزمایشی به دو صورت کلی آزمونیTest Modeو تمرینیPractice Modeقابل‌استفاده است. در حالت آزمونی، شرایط دقیقا مثل آزمون اصلی است و داوطلب امکان متوقف کردن زمان و یا دوباره گوش کردن متن‌ها و سؤالات را ندارد. در این حالت آزمون حدود ۴ ساعت طول می‌کشد و بین بخش شنیدن و صحبت کردن استراحت کوتاهی وجود دارد.

در بخش ریدینگ و لیسنینگ، به دلیل این‌که سؤالات به‌صورت چند گزینه‌ای است پاسخ‌های ازمون ازمایشی بلافاصله پس از پایان آزمون مشخص می‌شود و به گفته بسیاری از افرادی که قبل از آزمون تافل اصلی از ازمون ازمایشی استفاده کرده‌اند، نتایج آن بسیار به آزمون اصلی نزدیک است و می‌توان روی آن حساب کرد. هر داوطلب می‌تواند نمره و عملکرد خودش در چهار بخش خواندن، گوش کردن، صحبت کردن و نوشتن را در همان روز از طریق سایت ETS مشاهده کند. این نتایج در پروفایل داوطلب ذخیره می‌شود و می‌توان پاسخ‌های صحیح و نتیجه آزمون‌های داده‌شده را همیشه مشاهده نمود.

برای تهیه محصولات آنلاین مجموعه تافل نگار برای آموزش پیشرفته تافل می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

محصولات زبان نگار برای آموزش تافل

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش پیشرفته تافل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه