آموزش مجازی زبان | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزش مجازی زبان

آموزش مجازی زبان

آموزش مجازی زبان : کاربردهای مختلف زبان انگلیسی باعث شده است تا بسیاری از افراد تلاش کنند تا این زبان را یاد بگیرند. اما به علت وظایف شغلی، تحصیلی و … موفق به یادگیری نشده اند. در روش های سنتی زبان آموز باید در ساعت مشخص و در مکان مشخص حضور پید کند تا بتواند آموزش های لازم را دریافت کند.

اگر به هر دلیلی زبان آموز نتواند در کلاس حضور پیدا کند آن درس را از دست می دهد و به احتمال زیاد انگیزه خود را برای ادامه آموزش از دست خواهد داد.

به لطف گسترش اینترنت امکان برگزاری کلاس های آنلاین برای آموزش زبان انگلیسی فراهم شده است. در آموزش مجازی شما می توانید در زمانی به کلاس های آموزشی دسترسی داشته باشید بدون اینکه مجبور باشید در کلاس حضور پیدا کنید.

 

آموزش مجازی زبان

آموزش مجازی زبان

مزایای آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین چیست ؟

همیشه دغدغه دارید که به کلاس دیر برسید؟ در ترافیک بمانید و وقت مفید خود را از دست بدهید ؟

کافی است در دوره های آنلاین آموزش زبان شرکت کنید تا بتوانید بدون از دست دادن وقت در کلاس های مجازی حضور پیدا کنید.  از لحاظ هزینه نیز دوره های آنلاین ارزان تر از دوره های حضوری می باشند. بنابراین باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود. حتی اگر شما نتوانید در یک جلسه آنلاین شرکت کنید می توانید از فایل آموزشی آن در زمان مناسب استفاده کنید.

شما می توانید با ثبت نام در دوره های آموزشی آنلاین زبان انگلیسی از یک معلم زبان آنلاین استفاده کنید. این معلم همیشه همراه شما خواهد بود و می توانید در تمام زمان هایی که به یک راهنما نیاز دارید از معلم آنلاین کمک بگیرید. همچنین می توانید مدرک معتبر نیز در انتهای دوره دریافت کنید.

 

کلاس آنلاین زبان

 

دوره آموزش مجازی زبان در موسسه زبان های خارجی زبان نگار

موسسه زبان های خارجی زبان نگار از بهترین موسسه های آموزش زبان در تهران می باشد که همواره در جهت عدالت آموزشی تلاش کرده است. به همین دلیل زبان نگار در جهت حفظ رسالت موسسه مبنی بر آموزش زبان به هموطنان عزیز در سراسر کشور تصمیم گرفته است تا همه عزیزان در کشور امکان استفاده از آموزش را داشته باشند و افراد پایتخت نشین هم با توجه به مشغله کاری شان بتوانند دوره های آموزشی خود را به اتمام برسانند.

دوره های آموزش آنلاین کلیه زبانها، با تلاش گروه کارشناسان زبان  و متخصصان IT زبان نگار شکل گرفته است.

سامانه آموزش مجازی زبان انگلیسی زبان نگار از کامل ‌ترین و پیشرفته ‌ترین نرم افزارهای موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

 

آموزش مجازی زبان

آموزش مجازی زبان

 

شرایط دوره آموزش مجازی زبان

دوره هایی که به صورت آنلاین تدریس می ‌شوند، ویژه بزرگسالان می باشد.

دوره های کلاس مکالمه انگلیسی با سری کتابهای  TOUCHSTONE-VIEW POINT آموزش داده می شود.

تعداد نفرات در کلاس های گروهی ترمیک آنلاین ۶الی ۱۴ نفره تعیین شده است.

تعداد جلسات دوره های ترمیک آنلاین بزرگسالان ۱۲ جلسه ۱۲۰ دقیقه ای می باشد.

 

مرتبط بخوانید : کدام آموزشگاه زبان بهتر است؟

 

کلاس های آنلاین ترمیک بزرگسالان سه جلسه در هفته برگزار خواهد شد.

در این دوره تعیین سطح نیز انجام می شود. برای تعیین سطح در دوره های آنلاین زبان انگلیسی، کافی است با گیرید تا تعیین سطح رایگان شما با تعیین وقت انجام شود.

همچنین شما می توانید جهت دریافت گواهی شرکت در دوره ، مدرک و کارنامه خود به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید. برای افراد شهرستانی ارسال مدارک از طریق پست صورت می گیرد.

 در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش مجازی زبان را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه