آموزش سریع چینی در زبان نگار

آموزش سریع چینی در زبان نگار

زبان چینی از پر استفاده ترین زبان ها در سراسر جهان است. این گفته می‌شود که تنها یک زبان چینی وجود ندارد و همه آن‌ها متعلق به خانواده زبان سینو-تبتی هستند. در مجموع حدود ۱.۳ میلیارد نفر به زبان چینی صحبت می‌کنند. اکثریت این جمعیت در جمهوری چین یا تایوان زندگی می‌کنند. آموزش سریع چینی ارتباطات گسترده ای را برای شما فراهم می کند.

 پرکاربرد‌ترین زبان چینی، زبان چینی استاندارد است که به زبان چینی ماندارین (Mandarin) معروف است. این زبان به عنوان زبان رسمی جمهوری چین، زبان بومی ۸۷۳ میلیون نفر است. زبان‌های چینی دیگر اغلب به عنوان گویش شناخته می‌شوند. ماندارین تقریبا توسط تمام افرادی که به زبان چینی صحبت می‌کنند، درک می‌شود. همه زبان های  چینی‌ یک سیستم نوشتاری مشترک دارند که بین ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ سال قدمت دارد.

به همین دلیل، چین طولانی‌ترین سنت ادبی را نسبت به زبان های دیگر دارد. کاراکترهای چینی از سیستم‌های الفبایی دشوارتر هستند. با این حال یاد گرفتن دستور زبان چینی نسبتا آسان است که به فرد اجازه پیشرفت سریع می‌دهد و افراد بیشتری می‌خواهند زبان چینی را یاد بگیرند. شهامت امتحان کردن آن را داشته باشید چرا که چینی زبان آینده است!

 

آموزش زبان چینی به عنوان یک زبان چالش برانگیز برای یادگیری شناخته می‌شود چون هزاران کاراکتر و روشی خاص برای تلفظ دارد. ممکن است به علت سفر به چین، به دنبال آموزش سریع چینی باشید یا مهارت‌های زبانی خود را گسترش دهید. برای آموزش سریع چینی به جای تلاش برای یادگیری کامل زبان، با عبارات و اصطلاحات پایه شروع کنید تا به زبان چینی صحبت کنید. همچنین می‌توانید از فیلم‌های چینی، برنامه های تلویزیونی، رادیو و کتاب های صوتی برای آموزش سریع چینی استفاده کنید. با تمرین با گویشوران بومی در رستوران‌های چینی و یا صحبت با معلم خصوصی، در مهارت های اسپیکینگ خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

 

آموزش سریع چینی

آموزش سریع چینی

 

مزایای آموزش سریع چینی

چین یکی از قدیمی‌ترین و ثروتمندترین فرهنگ‌های جهان است که بیش از ۵۰۰۰ سال قدمت دارد.

چین پرجمعیت‌ترین کشور جهان با ۱.۲۸ میلیارد نفر است.

یک پنجم این سیاره به زبان چینی صحبت می‌کند. ماندارین (Chinese tongue)زبان مادری بیش از ۸۷۳ میلیون نفر است که این زبان را به پراستفاده ترین زبان جهان تبدیل می کند.

علاوه بر جمهوری چین و تایوان، زبان چینی ماندارین نیز در جوامع مهم و تاثیرگذار چینی مانند اندونزی، تایلند، مالزی، سنگاپور، برونیی، فیلیپین و مغولستان نیز سخن می‌گویند.

چین دومین اقتصاد بزرگ جهان است.

چین یکی از بزرگ‌ترین شرکای تجاری ایالات‌متحده است.

بسیاری از شرکت‌های ایالات‌متحده در چین تجارت می کنند و سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت در آنجا دارند.

مطالعه ادبیات و فرهنگ چین به شما کمک خواهد کرد تا شکاف فرهنگی را پر کنید، همکاران چینی خود را درک کنید، و یک پلت فرم از دانش و درک ایجاد کنید که برای ارتباط موثر ضروری است.

 

مرتبط بخوانید: ۱۰ ترفند برای آموزش سریع آلمانی

 

نکاتی که برای آموزش سریع چینی باید درنظر بگیرید.

آموزش زبان چینی، راه را برای زمینه‌های مختلف، مانند سیاست، اقتصاد، تاریخ یا باستان‌شناسی، باز می‌کند. در قلب تمدن چین میراث غنی رمان‌های کوتاه، داستان‌های کوتاه، شعر، درام، و به تازگی فیلم است. آن‌ها ارزش‌ها، مبارزات، حساسیت، لذت‌ها و دردهای این مردم را منعکس می‌کنند. این موارد به شما کمک می‌کنند بفهمید چه فلسفه ای پشت زبان است، چه چیزی آن را قدرتمند می‌سازد و چه عملکرد در جامعه چینی دارد. دانستن این نکات و آشنا بودن با فرهنگ چینی، نقش بسیار موثری در آموزش سریع چینی دارد.

 

آموزش سریع چینی

آموزش سریع چینی

 

حقایقی در مورد زبان چینی و آموزش سریع چینی

زبان چینی‌ دستور زبان نسبتا پیچیده دارد. برخلاف فرانسه، آلمان یا انگلیسی، در زبان چینی هیچ افعال ترکیبی وجود ندارد و هیچ اسمی برای صرف کلمات (به عنوان مثال، جنسیت و شکل جمع ) وجود ندارد. به عنوان مثال، در حالی که فردی در حال یادگیری انگلیسی است باید شکل‌های مختلف فعل مثل “see/saw/seen”  را یاد بگیرد، تمام کاری که شما باید در آموزش سریع چینی انجام دهید این است که یک کلمه را به یاد داشته باشید:  kan. در حالی که در زبان انگلیسی شما باید بین “”catو “cats” تمایز قائل شوید، در زبان چینی تنها یک شکل وجود دارد: mao. چینی‌ها، این تمایز را به روش‌های دیگر منتقل می‌کنند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان نگار

 

ترتیب کلمات در زبان چینی، دقیقا مانند زبان انگلیسی و به صورت فاعل، فعل و مفعول است. تعداد زیادی از اصطلاحات کلیدی زبان چینی ماندارین (مانند اصطلاحات دولتی، بهداشتی، علوم، حزب، تورم و حتی ادبیات) از ترجمه‌های مفاهیم انگلیسی شکل گرفته‌اند. شما وارد یک فرهنگ متفاوت می‌شوید اما محتوای بسیاری از مفاهیم کلیدی مدرن آشنا است.

این دو واقعیت را برای آموزش سریع چینی به خاطر داشته باشید:

در حال حاضر زبان چینی ماندارین توسط بیش از ۱ میلیارد نفر در سراسر جهان و حدود یک پنجم جمعیت جهان صحبت می‌شود.

هر سال زبان آموزان بیشتری در سراسر جهان که زبان مادری آن‌ها ماندارین نیست، با اشتیاق و موفقیت در حال یادگیری این زبان هستند. اگر همه آن‌ها می توانند زبان چینی را یاد بگیرند، پس شما هم می‌توانید!

 

آموزش سریع چینی

آموزش سریع چینی

 

آموزش سریع چینی در موسسه زبان نگار

کلاسهای زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای تدریس شده دردانشگاههای کشور چین در ۱۲ سطح برگزار میگردد. اساتید موسسه دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دارای مدارک معتبر از دانشگاههای کشورچین می باشند. پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان در ۶ ترم اول دوره های Upper-Intermediate رامی گذرانند.سپس زبان آموزان می توانند درادامه دوره های ترمیک تا ترم ۱۲ رابگذرانند تا به سطح Advance برسند.کتابهای داستان از مبتدی تا پیشرفته به همراه سی دی های فیلم و کارتن که دراختیار زبان آموزان قرار می گیرد به انها کمک می کند که هر چه سریعتر به آمادگی لازم برسند. درپايان هر دوره آزموني استاندارد براي سنجش آموخته هاي زبان آموزان گرامی برگزار مي شود.

 

مرتبط بخوانید: بهترین روش برای یادگیری لغت زبان چیست؟

 

دوره های زیر به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود.

 دوره های ترمیک عادی

 دوره فشرده ویژه صبح ها

 مکالمات فشرده آخرهفته

 مکالمات فشرده تجاری بازرگانی

 برگزاری دوره های مکالمه بحث آزاد

 برگزاری کلاسهای خصوصی درموسسه ومحل شما

 مکالمات فشرده تجاری بازرگانی

 

 این دوره ویژه داوطلبانی می باشد که براساس شرایط کاری و مسافرت های پی در پی به چین و شهرهای مختلف این کشور مکالمات بازرگانی تجاری نیاز دارند.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش سریع چینی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه