آموزش سریع زبان ترکی استانبولی در بهترین موسسه تهران

آموزش سریع زبان ترکی استانبولی در بهترین موسسه تهران

در سال های اخیر با افزایش روابط اقتصادی و تجاری بین دو کشور، همچنین افزایش تمایل دانشجویان به ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکیه، به ضرورت یادگیری ترکی استانبولی افزوده است و این زبان در کشور های مختلف دنیا، از جمله بسیاری از کشور های منطقه از طریق تولیدات فرهنگی و سینمایی نشر یافته است. برای زندگی کردن ( حتی به صورت موقت ) در کشوری دیگر علاوه بر دانستن زبان انگلیسی، دانستن زبان رسمی آن کشور، به خصوص در مورد کشوری همچون ترکیه که به زبان خود بسیار علاقمند و متعصب است، ضرورت می یابد .شما ممکن است به دلایلی نیاز به آموزش سریع زبان ترکی استانبولی داشته باشید. در این مطلب قصد داریم بهترین موسسه برای آموزش سریع ترکی استانبولی را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.

 

آموزش سریع زبان ترکی استانبولی

آموزش سریع زبان ترکی استانبولی

 

بهترین موسسه آموزش سریع زبان ترکی استانبولی در تهران کجاست؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با بهره مندی از اساتید مجرب ایرانی و ترک زبان خدمات متنوعی را ارائه می دهد. در این موسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد، کلاس های Serbest Konuşma، آزمون  VIP ، آزمونYös، آزمون  TYS، اعزام مترجم و آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

آموزشگاه زبان نگار مفتخر است زبان ترکی استانبولی را در راستای روش های نوین آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک زبان پر طرفدار آموزش دهد. با توجه به این برنامه آموزشی تمامی شرایط لازم برای یادگیری ترکی استانبولی را در اختیار زبان آموزان گرامی قرار داده ایم. هدف آموزشگاه زبان نگار برای آموزش سریع زبان ترکی استانبولی تنها آموزش گرامر، مکالمه و کلمات ترکی استانبولی نیست بلکه شما را با فرهنگ مردمان کشور ترکیه آشنا می کنیم.

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان ترکی : چرا ترکی یاد می گیریم؟!

 

اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید و یا برای ادامه تحصیل قرار است چند سالی را در دانشگاه های ترکیه درس بخوانید و مدت زمان کمی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می کنیم از کلاس خصوصی ترکی استانبولی استفاده کنید.

در آموزش سریع زبان ترکی استانبولی این موسسه تمام مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن، گوش کردن، درک مطلب و مهارت های مربوط به قابلیت ترجمه را آموزش می دهد و به شما کمک می کند در زبان ترکی تسلط کامل داشته باشید.

آموزش سریع زبان ترکی استانبولی

آموزش سریع زبان ترکی استانبولی

برای آموزش سریع زبان ترکی استانبولی از چه منابعی استفاده می شود؟

دوره های آموزشی ترکی استانبولی زبان نگار برای برگزاری دوره های خود از جدیدترین متدها و ابزارها استفاده می کند. این مجموعه با کمک کتاب درسی زبان ترکی هفت اقلیم مهارت های لازم را به زبان آموزان آموزش می دهد.

کتاب Yedi iklim  به روزترین و معتبرترین متد تدریس مکالمه ترکی استانبولی است. از ویژگی های بارز این کتاب تاکید بر مکالمات روزمره و کاربردی، اصطلاحات مفید، بیان گرامر به زبان ساده و وجود فایل های صوتی متنوع است.

کتاب Yedi iklim در مقایسه با کتاب Hitit که دارای مطالب گرامری زیاد، لغات سخت و مکالمات شنیداری کمی ست، گزینه بسیار مناسب تری جهت یادگیری ترکی استانبولی برای علاقه مندان به یادگیری این زبان است. در این کلاس ها مدرسان ما با متدی ویژه که توسط کادر مجرب طراحی گردیده است سعی در آن دارند تا زبان آموزان عزیز را به سطح A1 زبان ترکی استانبولی برای انجام مکالمات روزمره برسانند. علاوه بر این، کلاس های بحث آزاد با موضوعیت تجارت و درک مطلب جهت تماشای برنامه های تلویزیونی در این آموزشگاه دایر می گردد.

مشاهده همه دوره های زبان ترکی 

 تعداد جلسات آموزش سریع زبان ترکی استانبولی در هفته و نحوه برگزاری آن ها بر اساس توافق دو جانبه آموزشگاه زبان نگار و زبان آموز صورت می پذیرد.

علاقه مندان با  فراگیری و تسلط به کتاب اول YEDİ İKLİM قادر خواهند بود به راحتی مکالمه روان، حتی با افراد ترک زبان داشته باشند. لازم به ذکر است که کتاب YEDİ İKLİM برای آموزش به افراد خارجی که در ترکیه زندگی می کنند و در آن محیط حضور دارند طراحی و تنظیم گردیده است. لذا آموزش این کتب می بایست با برنامه ریزی خاصی انجام پذیرد.

آموزشگاه زبان نگار همگام و همسو با بخش فرهنگی سفارت ترکیه، از مجموعه کتاب های  Yedi  iklim  جهت تدریس زبان ترکی استانبولی استفاده می کند. این مجموعه در سه سطح A، Bو C طراحی شده است و هر سطح شامل آموزش دو جلد کتاب میباشد. 

آموزش سریع زبان ترکی استانبولی

آموزش سریع زبان ترکی استانبولی

آموزش سریع زبان ترکی استانبولی چه مزایایی برای شما خواهد داشت؟

آموزش سریع باعث می شود در زمان کمی بتوانید به زبان ترکی استانبولی مسلط شوید و به اهداف خود برسید. آموزش ترکی باعث ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای شما می باشد. فرصت‌های شغلی متعددی در بخش‌هایی از قبیل فن‌آوری، امنیت سایبری، انرژی، هتلداری، امور مالی، قانون، تجارت و دولتی در این کشور وجود دارد. از دیگر موارد می توان به مهاجرت به کشور ترکیه، سفر و تفریح در این کشور، تقویت حافظه و …. اشاره کرد.

در آموزش سریع مدرس می تواند نیازهای شما را تشخیص داده و بر اساس آن راهنمایی هایی به شما ارائه دهد. نقاط ضعف و قوت شما را شناسایی کرده و راهکارهای موثری برای رفع مشکلات شما ارائه دهد.

همچنین در آموزش سریع زبان ترکی استانبولی این امکان وجود دارد که تعداد جلسات و زمان آن ها بر اساس شرایط و نیازهای شما باشد که این ویژگی می تواند باعث شود شما بدون اتلاف وقت و در سریع ترین زمان ممکن ترکی استانبولی را یاد بگیرید.

در آموزش سریع ترکی در موسسه زبان نگار کیفیت آموزشی بالا را تضمین می کند و شما را در آموزش گام به گام ترکی استانبولی همراهی می کند.

 

مرتبط بخوانید: نکته های مهم و کاربردی در آموزش زبان ترکی

 

این موسسه شما را از سطح مبتدی آموزش خواهد داد و تمام مهارت های شما شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت می کند.

اساتید آموزش زبان ترکی  زبان نگار مجرب و مسلط هستند و نه تنها دانش و تجربه کافی دارند بلکه در توانایی برقراری ارتباط با زبان آموزان نیز ماهر هستند. این اساتید تجربه یادگیری زبان جدید را هیجان انگیز و سرگرم کننده می کنند و باعث اشتیاق و علاقه زبان آموزان می شوند.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش سریع زبان ترکی استانبولی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه