آموزش سریع آیلتس

آموزش سریع آیلتس

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی برای اثبات مهارت های زبان انگلیسی است. این آزمون کاربردهای مختلفی دارد و اغلب برای مهاجرت، اهداف تحصیلی و شغلی مورد استفاده قرار می گیرد. زبان آموزان برای آمادگی برای آزمون آیلتس باید اقداماتی را انجام دهند تا بتوانند این آزمون را با موفقیت بگذرانند. در این مطلب به نکاتی درباره آموزش سریع آیلتس اشاره می کنیم تا بتوانید آمادگی بیشتری در روز آزمون داشته باشید.

همانطور که احتمالا میدانید آزمون آیلتس دارای دو نوع جنرال و آکادمیک است که هر کدام برای اهداف خاصی کاربرد دارد. شما باید بر اساس شرایط و اهداف خود یکی از این انواع را انتخاب کرده و برای آموزش سریع آیلتس تلاش کنید. نوع آکادمیک برای پذیرش در دانشگاه و کالج مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که نوع جنرال برای اهداف مهاجرت و کاری مناسب است.

قبل از آموزش سریع آیلتس باید به این نکته توجه داشته باشید که داشتن نمره آیلتس مناسب یک روش برای اثبات این است که شما مهارت های زبان انگلیسی لازم برای ورود به یک دانشگاه عالی را دارید. همچنین نمره آیلتس توسط دولت و سازمان های حرفه ای برای پذیرش درخواست مهاجرت و اشتغال استفاده می شود. بنابراین گذراندن دوره آیلتس به شما کمک می کند تا به اهداف خود نزدیک تر شوید. در ادامه به چند نکته مهم در مورد این موضوع اشاره می کنیم با ما همراه باشید.

 

آموزش سریع آیلتس

آموزش سریع آیلتس

 

۱.برای آموزش سربع آیلتس اهداف واضح و مشخص داشته باشید.

به منظور بهبود سریع، شما نیاز دارید که هر روز سخت کار کنید و ساعاتی را به استراحت اختصاص دهید. اما مشکل این است که بدون انگیزه کافی، اکثر دانشجویان نمی‌توانند برای مدت طولانی در روز مطالعه و تلاش کنند. و برای اینکه به برنامه هایتان پایبند باشید، به دلایل بسیار خوبی نیاز خواهید داشت تا گوش دادن به لیسنینگ آیلتس در یک روز تعطیل را به گردش رفتن با دوستانتان ترجیح دهید!

چیزی که نیاز دارید یک دیدگاه روشن از کسی که می‌خواهید باشید و کاری که می‌خواهید در زندگی‌تان انجام دهید داشته باشید و اینکه چگونه داشتن نمره آیلتس خوب به رسیدن به اهدافتان کمک خواهد کرد.

زمانی که هدف مشخصی برای خود دارید، شما شروع به یادگیری بسیار سریع‌تر خواهید کرد و این در آموزش سریع آیلتس بسیار موثر خواهد بود.

 

مرتبط بخوانید: همه نکات شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس

 

۲.از توصیه های خوب پیروی کنید.

دو دانشجو را تصور کنید. یکی از آن‌ها به تنهایی درس می‌خواند، دیگری توسط دوستی که نمره خوب در امتحان آیلتس گرفته است، تعلیم داده می‌شود. چه کسی سریع‌تر پیشرفت خواهد کرد؟

کندترین دانش ‌آموزها آن‌هایی هستند که از صفر شروع می‌کنند، بدون هیچ راهنمایی. سریع‌ترین دانش آموزان آن‌هایی هستند که سعی می‌کنند از بهترین ها تقلید کنند و از آن‌ها یاد بگیرند.

مثال دیگر، زبان آموزانی هستند که سعی می‌کنند برای رایتینگ آیلتس بدون مطالعه مقالات مدل و یا نگاه دقیق به نحوه امتیازدهی، آماده شوند. آن‌ها مطمئنا نمره خود را از دست می‌دهند.

شما می توانید برای رایتینگ آیلتس نکات مفیدی را در مطلب زیر پیدا کنید و از آن ها برای بهبود رایتینگ خود در آزمون آیلتس بهره ببرید.

 

مرتبط بخوانید: ۲۰ نکته واقعا کاربردی در آموزش رایتینگ آیلتس

 

بنابراین اگر از نکات مربوط به نوشتن و صحبت کردن پیروی کنید، بسیار سریع‌تر نمرات خود را بهبود خواهید داد. و به همین دلیل است که همه توصیه‌هایی که به شما در مورد نحوه آموزش سریع آیلتس می دهیم کمک کننده خواهد بود.

بنابراین هر منبع اطلاعاتی که شما استفاده می‌کنید – کتاب درسی، معلم، وب سایت، اطمینان حاصل کنید که توصیه های کاربردی به شما می دهند و شما را در جهت رسیدن به اهدافتان کمک می کنند.

همچنین مراقب باشید که از مقالات نمونه از منابع مختلف استفاده نکنید. بیش از یک راه درست وجود دارد و ممکن است استفاده از روش های مختلف باعث سردرگمی شما شود و روند یادگیری را آهسته کند.

 

آموزش سریع آیلتس

آموزش سریع آیلتس

 

۳.هر روز باید مطالعه کنید.

زمانی که می‌دانید چه کاری باید انجام دهید، گام بعدی در سفر شما برای تبدیل شدن به یک زبان‌آموز حرفه ای، انجام تمرینات پایدار است.

شما باید ساعاتی را در روز به آموزش سریع آیلتس اختصاص دهید و به آن پایبند باشید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید امتیاز اسپیکینگ خود را به سرعت بهبود بخشید، تنها  یک ساعت تمرین با دوست تان در هفته موثر نخواهد بود، این طور نیست؟

در عوض به یک تمرین منظم و پیوسته نیاز دارید به عنوان مثال با خودتان در خانه به مدت یک ساعت در هر روز صحبت کنید. با خودتان صحبت کنید؟ بله، درست است! شما باید صدای خود را ضبط کنید، دوباره به آن گوش دهید و به این فکر کنید که چطور می توانید بهتر عمل کنید (یک قسمت را در یک زمان انتخاب کنید مانند روان صحبت کردن، دستور زبان، لغات و …) دوباره همان سوالات را انتخاب کنید، و تکرار کنید و تکرار کنید و …

اگر به این فکر می‌کنید که ” من وقت ندارم هر روز برای چند ساعت‌ مطالعه کنم.” باید به نکته شماره ۱ باز گردید و درباره این فکر کنید که آزمون آیلتس در رسیدن به اهدافی که دارید چقدر مهم است.

باید در مورد اینکه چقدر زمان می‌توانید برای رسیدن به امتیاز هدف خود اختصاص دهید، صادق باشید. اگر تنها می توانید چند بار در هفته مطالعه کنید، خوب است، اما شما باید در نظر داشته باشید که در این حالت پیشرفت شما بسیار کندتر از زبان آموزانی است که هر روز به مطالعه و آموزش سریع آیلتس میپردازند.

تمرین کردن به روش درست یک عادت است. هر چه بیشتر این کار را انجام دهید، کارتان بهتر خواهد شد، راحت‌تر انجام خواهید داد و مطالعه شما موثرتر خواهد شد.

 

مرتبط بخوانید: کاربرد مدرک آیلتس

 

۴.بازخورد دریافت کنید.

اگر می‌خواهید سریع یاد بگیرید، به بازخورد نیاز دارید، پس باید یک معلم مناسب پیدا کنید. این می‌تواند یک دوست، همکلاسی، معلم و یا متخصص آنلاین باشد …

اما هرچه معلم شما بهتر باشد، بازخورد بهتری می‌تواند به شما بدهد، بنابراین هرچه سریع‌تر می توانید پیشرفت کنید.

اگر انتقادپذیر نیستید نگران این موضوع نباشید. فقط به آن گوش کنید و روز بعد به آن فکر کنید. اگر بازخورد فرد مورد نظر شما درست و کاربردی باشد، پس مهم است که با دقت به همه بازخورد و تمام اشتباهات خود نگاه کنید تا هر چه سریع‌تر به پیشرفت خود ادامه دهید و آموزش سریع آیلتس را ممکن سازید!

 

آموزش سریع آیلتس

آموزش سریع آیلتس

۵.یک آخرین مهلت واقعی تنظیم کنید.

بسیاری از زبان آموزان زودتر از آنچه که نیاز دارند آزمون آیلتس را رزرو می‌کنند، و قبل از اینکه زمان مناسب برسد شروع به مطالعه برای آزمون می کنند.

شما باید یک مهلت آخر مشخص را براساس امتیاز و زمانی که نیاز دارید تعیین کنید. سپس تخمین بزنید که چند ساعت مطالعه برای رسیدن به این هدف باید انجام دهید.

با همکلاسی ها و معلم خود درباره برنامه مطالعه خود صحبت کنید و تصمیم بگیرید که اخرین مهلت شما چقدر واقعگرایانه است و آیا شما باید دوباره آن را تنظیم کنید یا خیر.

 

مرتبط بخوانید: چطور در آزمون آیلتس موفق شویم؟!

 

برای آموزش سریع آیلتس به کدام موسسه مراجعه کنیم؟

دپارتمان زبان انگلیسی زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان این آزمون را در کوتاه ترین زمان و با کسب نمره دلخواه آموزش می دهد و بهترین دوره آیلتس جهت موفقیت در آزمون را برگزار می کند. در آموزشگاه زبان نگار دوره های IELTS  از مبتدی به ۳ قسمت Pre-IELTS ,IELTS , Post – IELTS  تقسیم می شوند.

در دوره آیلتس این موسسه معتبر، فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴ می رساند و در دوره های IELTS این نمره از ۴ به ۶.۵ می رسد و در انتها در دوره های POST IELTS  نمره زبان آموز از ۶.۵ به ۷.۵ می رسد . مجموعه دوره های IELTS  به ۳ حالت عادی ، فشرده و خصوصی هستند که در حالت فشرده فرد از سطح مبتدی تا آیلتس ۶.۵ را در طی ۱ سال و در دوره های خصوصی در کمتر از ۷ ماه طی خواهد کرد .

 

یکی از ویژگی های مهم چارت آموزشی IELTS  از ابتدا تا انتها متد آن است. روش آموزش در زبان نگار از مبتدی (Pre-IELTS ) تا POST – IELTS  متد یکپارچه و  IELTS محور دانشگاه Cambridge  است. دانشگاهی که برگزار کننده آزمون های آیلتس است. کتاب های Pre-IELTS  از انتشارات دانشگاه کمبریج هستند. تجربه ۲۰ ساله این آموزشگاه روش صحیح و کاربردی IELTS  ما را تضمین می کند. در محیطی مدرن و می نیمال با کلاس هایی به روز و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در کلاس ها ( ویدئو پروژکتور هوشمند ، اسمارت برد ) تجربه آموزشی خود را پویاتر کنید .

دوره آموزش سریع آیلتس زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیکهای معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند.

 

دوره های آیلتس

 

برنامه افراد درسطح مبتدی :

افرادی که تمایل دارند در مدتی کمتر از یکسال به نمره مورد نظرشان برسند و مبتدی هستند می توانند از کلاسهای فوق فشرده استفاده کنند. برای افرادی که برنامه طولانی مدتی دارند پیشنهاد میشود با ارامش خاطر از کلاسهای ترمیک و فشرده موسسه استفاده کنندبا این کلاسها زبان آموز در یکسال ونیم الی دوسال اماده آزمون میشود.

 

برنامه افراد در سطح متوسط:

برای این دسته از افراد بعد از تعیین سطح برنامه ریزی میشود که با کلاسهای فوق فشرده در ۶ماه اماده ازمون شوند. برای افرادی که فرصت کافی دارند پیشنهاد میشود با کلاسهای ترمیک و فشرده در ۹ ماه اماده ازمون شوند.

 

برنامه افراد در سطح پیشرفته:

این افراد فقط دوره های تخصصی را می گذرانند . اگر نمره بالای ونیم۷ میخواهند بایستی دوره کارگاههای IELTS MASTER راهم بگذرانند. آزمونهای میان ترم به صورت شفاهی توسط مدیر یا اعضا تیم اموزش و ازمونهای نهایی به صورت کتبی (تستی- تشریحی- تحلیلی) برگزار میشوند. درصورت عدم کسب حداقل نمره قبولی درازمونها از طرف تیم اموزش کلاسهای کمکی – تقویتی هدفمند با برنامه ریزی دقیق برگزار میشود.

 

آموزش سریع آیلتس

آموزش سریع آیلتس

 

دوره های تخصصی ایلتس زبان نگار از شرایط زیر برخوردار است:

۱-برنامه ریزی تخصصی برای هر فرد با توجه به سطح فعلی و نمره تافل مورد نظر:در زبان نگارهرفرد با توجه به نمره مورد نظرش(۵تا ۶، ۶  تا ۷، ۷ تا ۸ ) از دورهای PRE IELTS استفاده می کند.

۲-کارگاههای اموزشی از ویژگی کلاسهای منحصر به فرد در زبان نگار است.این کارگاه کاملا هدفمند و جهت پیشرفت کار زبان آموز و قبولی با نمره مورد نظرش تنظیم شده است. 

این کارگاهها(تمرین برای آزمون در حضور استاد) بیست دقیقه بعد از کلاس های IELTS MASTER برگزار میشود .

 

مشاهده دوره های آیلتس در زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش سریع آیلتس را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه