آموزش زبان اسپانیایی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی

زبان چیزی بیش از یک دسته از کلمات و قوانین برای کنار هم قرار دادن آن هاست؛  زبان دنیای دیگری است! آموزش زبان اسپانیایی امکان ارتباط با بیش از ۴۱۰ میلیون شخص از مکزیک تا آرژانتین، اسپانیا و ایالات متحده آمریکا را برای شما فراهم می کند. در حقیقت، پس از مکزیک، ایالات متحده بزرگترین جمعیت سخنرانان اسپانیایی را در جهان دارد.

الفبای اسپانیایی برای یادگیری بسیار آسان است چرا که تنها با یک حرف از الفبای انگلیسی متفاوت است. بر اساس آکادمی Real Academia Española یا آکادمی اسپانیایی رویال، الفبای اسپانیایی دارای ۲۷ حرف می باشد. زبان اسپانیایی از الفبای انگلیسی استفاده می کند اما یک حرف اضافی با شکل ñ دارد. جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۰ دو حرف دیگر به الفبای اسپانیایی اضافه شده اند که دو حرف ch و ll می باشند.
دستور زبان و ساختار جمله های اسپانیایی با انگلیسی متفاوت است، اما نسبت به آن ساده تر است. از آنجایی که هر دو زبان دارای ریشه ی لاتین هستند، کلمات زیاد مشترکی وجود دارد.

 

آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی

 

برای مثال این جمله را به زبان اسپانیایی در نظر بگیرید: El restaurante antiguo está cerca del museo de arte.  اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که کلمات “restaurante”، “museo” و ” arte ” تقریبا شبیه کلمات “restaurant”،“museum” و “art”  هستند. اگر کمی بیشتر توجه کنید ممکن است متوجه شوید که “cerca” مانند واژه “circa” و “antiguo” مانند “” antique به نظر می رسد.  اگر معنی همه اینها را با هم ترکیب کنید متوجه خواهید شد که معنی جمله اسپانیایی ذکر شده “رستوران قدیمی نزدیک موزه هنر است” می باشد.

 

مرتبط بخوانید:زبان اسپانیایی

 

مزایای آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی مزایای مختلفی برای شما خواهد داشت:

کسب و کار : دو زبانه بودن فقط برای رزومه موثر نیست،  بلکه می تواند کسب وکار شما را نیز تغییر دهد. زبان اسپانیایی به عنوان سومین زبان رایج در دنیا، می تواند برای کسب و کار شما در اسپانیا یا آمریکای لاتین بسیار سودمند باشد. بسیاری از آمریکایی ها آموزش زبان اسپانیایی را برای تعامل با کارکنان و همکارانشان در ایالات متحده مفید می دانند.

مسافرت : مکزیک یک مقصد عالی برای تعطیلات بهاری می باشد، اما اگر بتوانید با زبان اسپانیایی با مردم صحبت کنید! همین امر در آمریكای مرکزی و جنوبی نیز درست است

مهاجرت و زندگی در خارج از کشور : آموزش زبان اسپانیایی برای زندگی در کشور های اسپانیایی لازم است. مکان هایی مانند مکزیک، کاستاریکا و پرو فرصت هایی را برای افراد جویای تحصیل در خارج از کشور، افراد متخصص جویای کار و … با قیمت های مناسب ارائه می دهند.

تعلیم مغز: حتی اگر شما قصد آموزش زبان اسپانیایی فقط به عنوان یک سرگرمی دارید، دانستن چندین زبان مغز شما را حتی در پیری سالم و باهوش حفظ خواهد کرد. این بدین علت است که یادگیری زبان جدید یک شبکه ارتباطی در میان نورونهای مغز شما ایجاد می کند. ارتباطات عصبی بیشتر، باعث حافظه و مهارتهای حل مسئله بهتر می شود. علاوه بر این آشنایی با زبان جدید باعث می شود تا با تاریخ و فرهنگ جدیدی آشنا شوید.

 

مرتبط بخوانید: هزینه آزمون تافل چقدر است؟!

 

روش های آموزش زبان اسپانیایی

حدود ۹۰ میلیون نفر در سراسر جهان اسپانیایی را به عنوان زبان دوم صحبت می کنند که تعداد کل افراد اسپانیایی زبان را به ۵۰۰ میلیون نفر می رساند. در ایالات متحده این زبان خارجی بیشتر در مدارس و دانشگاه ها مورد تدریس قرار می گیرد. جای تعجب نیست که راه های زیادی برای یادگیری این زبان وجود داشته باشد:

 

کلاس های آموزش زبان اسپانیایی

کلاس های آموزش زبان با استاد و زبان آموزان دیگر، سنتی ترین رویکرد برای یادگیری زبان است. بسیاری از افرادی که تمایل دارند تا در زبان اسپانیایی روان شوند، شرکت در کلاس های آموزشی تعادل خوبی بین دستور زبان و مهارت های شنیداری و گفتاری برای آن ها ایجاد می کند.

 

دوره خصوصی آموزش زبان اسپانیایی

دوره خصوصی امکانی را فراهم می کند تا یادگیری را به صورت کامل تجربه کنید و فرصت های بیشتری برای تمرین صحبت کردن ایجاد می کند. در مقایسه با یک کلاس درس که مدرس باید توجه خود را در میان ده ها زبان آموز تقسیم کند، با آموزش خصوصی معمولا نتایج سریعتری را به دست می آورید. با این حال، هزینه تدریس خصوصی بیشتر از کلاس های عمومی می باشد!

 

آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی

 

دوره های صوتی و CD-ROM های آموزش زبان اسپانیایی

برای افرادی که  زمان کافی برای متعهد شدن به روش های سنتی ندارند، سی دی های آموزشی جایگزین خوب است. شما می توانید مهارت های شنیداری و گفتاری خود را با گوش دادن به سی دی های آموزشی در ماشین تقویت کنید و یا از کلاس های تعاملی بر روی کامپیوتر های شخصی استفاده کنید. اشکال اصلی این روش ها هزینه بالا و منسوخ شدن سریع آن هاست.

 

مرتبط بخوانید: تحصیل در ایتالیا

 

دوره های آنلاین آموزش زبان اسپانیایی

آموزش آنلاین پیشرفت زیادی در چند سال گذشته داشته است و تبدیل به یک جایگزین مناسب برای روش های سنتی تر شده است. این امر برای افرادی که با زمان و هزینه بسیار کمتری میخواهند در آموزش زبان اسپانیایی پیشرفت کنند، گزینه ی مناسبی خواهد بود. در مقایسه با روش فوق، برنامه های آنلاین مبتنی بر اشتراک همیشه به روز رسانی می شوند و نیازی به خرید مجدد ندارند.

 

آموزش زبان اسپانیایی در موسسه زبان نگار

موسسه زبان نگار کلاس های زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای Sueña1,2,3 در ۱۵ سطح برگزار میکند. پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان در ۵ ترم اول دوره های Upper-Intermediate رامی گذرانند و در ادامه دوره های ترمیک تا ترم ۱۵ رامیگذرانند تا به سطح Advance  برسند. درپايان هر دوره آزموني استاندارد براي سنجش آموخته هاي زبان آموزان گرامی برگزار مي شود .

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در موسسه زبان نگار به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود.

دوره های ترمیک عادی ۳ روزدرهفته یا آخر هفته.

دوره فشرده ویژه صبح ها یا آخر هفته.

برگزاری کلاس های خصوصی درموسسه و محل شما.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت کلاس های آموزش زبان اسپانیایی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه