آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی : بهترین موسسه در تهران!

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی : بهترین موسسه در تهران!

زبان ترکی استانبولی یکی از زبان های مهم جهان است و به دلیل امکان های شغلی و تحصیلی که این کشور فراهم می کند باعث اهمیت یادگیری این زبان می شود. آموزش زبان ترکی امکان برقرای ارتباط با تعداد زیادی از مردم جهان را فراهم می کند و فرصت های مختلفی را برای شما ایجاد می کند. شما می توانید زبان ترکی را با روش های مختلفی یاد بگیرید و آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی یکی از این روش هاست که شما می توانید از آن بهره مند شوید.

 

دلایل آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

داشتن هدف و دلیل برای آموزش زبان ترکی باعث می شود انگیزه خود را در روند آموزش حفظ کنید. آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی مزایای بسیاری برای شما دارد. داشتن مدرس خصوصی به شما کمک می کند که بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را تشخیص داده و تمرین های اختصاصی برای تقویت نقاط ضعف خود دریافت کنید. در آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی تمام توجه مدرس بر روی شما خواهد بود و این باعث می شود شما قادر باشید تمام مهارت های زبان آلمانی شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت کنید و به طور کامل بر این زمان مسلط شوید.

 

 آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

 

زبان ترکی می‌تواند برای افرادی که در شرکت‌های ترکیه‌ای کار می کند و یا قصد کار در این کشور را دارند، بسیار سودمند باشد. اقتصاد ترکیه پس از بحران مالی ۲۰۰۸ رونق پیدا کرده و بخش خصوصی به سرعت در حال رشد است. از آنجا که تعداد کمی از افراد غیربومی ترکیه به زبان ترکی صحبت می‌کنند، آموزش زبان ترکی می‌تواند به شما یک مهارت نادر بدهد و شما را به یک متخصص تبدیل کند.

کشور ترکیه از اهمیت جغرافیای سیاسی برخوردار است که از نظر جغرافیایی و فرهنگی به اروپای شرقی، آسیای مرکزی و خاور میانه نزدیک است. این کشور شانزدهمین اقتصاد بزرگ جهان و در سطح متوسط رو به رشد است. از این رو، یادگیری ترکی استانبولی می تواند فرصت های شغلی مناسبی برای شما ایجاد کند. فرصت‌های شغلی متعددی در بخش‌هایی از قبیل فن‌آوری، امنیت سایبری، انرژی، هتلداری، امور مالی، قانون، تجارت و دولتی در این کشور وجود دارد. اقامت در کشور ترکیه، سفر، تقویت حافظه و … از دیگر مزایای زبان ترکی است.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس ترکی : ترکی استانبولی را روان صحبت کنید!

 

بهترین آموزشگاه برای آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

انتخاب یک مدرس حرفه ای به شما کمک قابل توجهی در آموزش زبان ترکی خواهد کرد. از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس خصوصی، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد.

زبان نگار با بهره گیری از اساتید دانشگاهی آموزش خصوصی ترکی را فراهم کرده است. این دوره ها که در زمینه آموزش زبان ترکی هستند، این امکان را برای زبان آموزان فراهم می آورد تا بطور کامل ترکی را فرا بگیرند.

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با بهره مندی از اساتید مجرب ایرانی و ترک زبان خدمات متنوعی را ارائه می دهد. در این موسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد، کلاس های Serbest Konuşma، آزمون  VIP ، آزمونYös، آزمون  TYS، اعزام مترجم و آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

 

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

 

آموزشگاه زبان نگار مفتخر است زبان ترکی استانبولی را در راستای روش های نوین آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک زبان پر طرفدار آموزش دهد. با توجه به این برنامه آموزشی تمامی شرایط لازم برای یادگیری ترکی استانبولی را در اختیار زبان آموزان گرامی قرار داده ایم. هدف آموزشگاه زبان نگار برای آموزش زبان ترکی استانبولی تنها آموزش گرامر، مکالمه و کلمات ترکی استانبولی نیست بلکه شما را با فرهنگ مردمان کشور ترکیه آشنا می کنیم.

اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید و یا برای ادامه تحصیل قرار است چند سالی را در دانشگاه های ترکیه درس بخوانید و مدت زمان کمی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می کنیم از آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی زبان نگار استفاده کنید.

 

مرتبط بخوانید: آموزش ترکی استانبولی : چند ترفند و نکته ضروری

 

کتاب Yedi iklim به روزترین و معتبرترین متد تدریس مکالمه ترکی استانبولی است. از ویژگی های بارز این کتاب تاکید بر مکالمات روزمره و کاربردی، اصطلاحات مفید، بیان گرامر به زبان ساده و وجود فایل های صوتی متنوع است.

کتاب Yedi iklim در مقایسه با کتاب Hitit که دارای مطالب گرامری زیاد، لغات سخت و مکالمات شنیداری کمی ست، گزینه بسیار مناسب تری جهت یادگیری زبان ترکی استانبولی برای علاقه مندان به یادگیری این زبان است. مدرسان ما با متدی ویژه که توسط کادر مجرب طراحی گردیده است سعی در آن دارند تا زبان آموزان عزیز را به سطح A1 زبان ترکی استانبولی برای انجام مکالمات روزمره برسانند. علاوه بر این، کلاس های بحث آزاد با موضوعیت تجارت و درک مطلب جهت تماشای برنامه های تلویزیونی در این آموزشگاه دایر می گردد.

 

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

 

این موسسه تمام مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن، گوش کردن، درک مطلب و مهارت های مربوط به قابلیت ترجمه را آموزش می دهد و به شما کمک می کند در زبان ترکی تسلط کامل داشته باشید.

موسسه زبان نگار برای آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی از جدیدترین متدها و ابزارها استفاده می کند. این مجموعه با کمک کتاب درسی زبان ترکی هفت اقلیم مهارت های لازم را به زبان آموزان آموزش می دهد.

مشاهده همه دوره های زبان ترکی 

 

کلیه دوره های موسسه زبان های خارجی زبان نگار، برای کلیه سطوح و سنین، به صورت آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی نیز امکان پذیر است و تعداد جلسات در هفته و نحوه برگزاری آن ها بر اساس توافق دو جانبه آموزشگاه زبان نگار و زبان آموز صورت می پذیرد.

علاقه مندان با فراگیری و تسلط به کتاب اول YEDİ İKLİM قادر خواهند بود به راحتی مکالمه روان، حتی با افراد ترک زبان داشته باشند. لازم به ذکر است که کتاب YEDİ İKLİM  برای آموزش به افراد خارجی که در ترکیه زندگی می کنند و درآن محیط حضور دارند طراحی و تنظیم گردیده است. لذا آموزش این کتب می بایست با برنامه ریزی خاصی انجام پذیرد.

آموزشگاه زبان نگار همگام و همسو با بخش فرهنگی سفارت ترکیه، از مجموعه کتاب های Yedi  iklim جهت تدریس زبان ترکی استانبولی استفاده می کند. این مجموعه در سه سطح A، Bو C طراحی شده است و هر سطح شامل آموزش دو جلد کتاب میباشد.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه