آموزش ترکی با آموزشگاه زبان نگار

آموزش ترکی با آموزشگاه زبان نگار

آموزش ترکی با آموزشگاه زبان نگار

پیوندهای تاریخی – فرهنگی ایران و ترکیه؛ آموزش زبان همسایه را جذاب میکند. ترکیه شانزدهمین اقتصاد برتر دنیاست و فرصت‌های شغلی بیشماری در بخش‌های تکنولوژی، امنیت سایبری، انرژی، توریسم، مالی، کسب و کار و حقوق، دارد.

 

آموزش ترکی

آموزش ترکی در زبان نگار

 

ترکیه به نوعی فصل مشترک قاره‌های آسیا و اروپاست و به همین دلیل فرهنگ آن هم تلفیقی از هر دو فرهنگ شرق و غرب کره زمین است. این کشور با چشم اندازی که برای آینده خود در نظر گرفته توانسته بخشی از داطلبان تحصیل را نیز در رشته های مختلف جذب نماید. از طرفی حجم مراودات تجاری ایران و ترکیه و افزایش زنجیره های فعالیتهای اقتصادی باعث شده این کشور یکی از مقاصد ارائه خدمات و محصول برای فعالان اقتصادی ایران باشد.

 

مرتبط بخوانید : مزایای زبان ترکی : چرا ترکی یاد می گیریم!؟

 

علاوه بر مراودات تجاری، تبادل توریست بین دو کشور در سالهای اخیر بشدت افزایش یافته است. فعالان اقتصادی ایران از تولیدکنندگان تا پزشکان باید بتوانند با این حجم از تقاضای خدمات ارتباط برقرار کنند. خدمات توریسم درمانی میتواند دلیل کافی برای متخصصین رشته ها پزشکی باشد چراکه ایران بعنوان کشور برتر در ارائه خدمات پزشکی سالانه میتواند مقصد دریافت کنندگان این خدمات از کشورهای همسایه بخصوص ترکیه باشد.

در حوزه دانش و فناوری نیز ایران یکی از ارائه کنندگان خدمات فنی و مهندسی است که میتواند بسادگی این بازار را در کشور ترکیه تصاحب نماید. اینها بخشی از دلایلی است که فراگیری زبان ترکی استانبولی را برای فارسی زبانان ضروری مینماید.

زبان ترکی استانبولی علیرغم پیش فرضها بسیار جذاب است. اساتید این زبان با بهره گیری از آموخته های خود میتوانند رویای تکلم به زبان ترکی را به واقعبت تبدیل نمایند.

 

موسسه زبان نگار توانسته با جذب بهترین اساتید زبان ترکی استانبولی دو دهه خدمات آموزش را ارائه نماید و تا دریافت مدرک از سفارت زبان آموز را همراهی نماید.

 

این دوره ها و خدمات شامل: آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد Serbest Konuşma – کلاس های VIP – آزمون Yös – آزمون TYS – اعزام مترجم – آموزش ترکی از طریق فیلم میباشد.

 

آموزش ترکی

ثبت نام آنلاین برای آموزش ترکی  در موسسه زبان نگار

 

آزمون  TÖMERکه یکی از معتبر ترین آزمون های موجود در زبان ترکی است که پس از گذراندن کتاب های HITIT1 , HITIT2 , HITIT3 زبان آموز مهارت لازم را برای کسب امتیاز لازم و گرفتن مدرک معتبر Tömer در سه تاریخ مختلف در سال، امکان دریافت سوالات امتحانی و شرکت در آن آزمون را خواهد داشت . این آزمون معتبرترین آزمون برای زبان ترکی استانبولی و ورود به دانشگاه های معتبر در ترکیه می باشد این مرکز واقع در شهر آنکارا در دانشگاه بین المللی آنکارا می باشد و زبان آموز با اخذ مدرک Tömer قادر به تحصیل در تمامی سطوح آموزش عالی در ترکیه خواهد بود. لازم به ذکر است مدرک Tömer  در ایران تنها در مرکز متروپل تبریز نمایندگی معتبر آن دانشگاه انجام می شود.

 

مرتبط بخوانید : بهترین کلاس ترکی

 

همچنین آکادمی تخصصی استانبولی جهت فعالیت های تجاری – اداری و سیاسی اقدام به اعزام مترجم در تمامی سطوح می نماید  و تمامی مترجمان آکادمی دارای مدرک معتبر جهت ترجمه متون و ترجم همزمان می باشد.

اگر تاکنون تصمیمی برای آموزش این زبان نداشته اید میتوانید با بهره گیری از نظرات مشاوران و کارشناسان موسسه زبان نگار با دوره های آموزشی، روشهای تدریس، آزمونها و کلاسهای مکالمه این موسسه آشنا شوید.

 

برای مشاوره رایگان با کارشناسان زبان نگار برای آموزش ترکی ، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه