آموزش تافل کودکان در موسسه زبان نگار

آموزش تافل کودکان در موسسه زبان نگار

زبان انگلیسی در دنیای امروز بسیار مهم و کاربردی است. آموزش زبان انگلیسی برای کودکان به عنوان نسل آینده به امری ضروری تبدیل شده است. چرا که آموزش این زبان در آینده فرصت های زیادی را برای آن ها فراهم می کند. همانطور که برای بزرگسالان مدارک معتبر زبان انگلیسی وجود دارد، برای کودکان و نوجوانان نیز این امکان فراهم شده است. تافل یکی از مدارک معتبر در  این زمینه است. آموزش تافل کودکان آن ها را برای یادگیری اصولی و صحیح زبان انگلیسی آماده می کند.

 

آموزش تافل کودکان به علت ویژگی های طبیعی و پر تحرک بودن آن ها می تواند کار سختی باشد. کودکان کم‌سن و سال زبان را به صورت طبیعی یاد میگیرند. برخلاف نوجوانان و بزرگسالان آن‌ها انگیزه زیادی برای آموزش زبان بدون یادگیری آگاهانه دارند. آن‌ها توانایی تقلید از تلفظ و کارها را برای خودشان دارند. می توان با راهکار هایی از این ویژگی ها در جهت آموزش زبان استفاده کرد و تجربه ی خوشایندی از آموزش را برای کودکان ایجاد کرد. توجه به چند نکته باعث می شود شما از بهترین روش ها برای آموزش تافل کودکان استفاده کنید.

 

آموزش تافل کودکان

آموزش تافل کودکان

 

مشارکت دادن کودکان و نوجوانان در کاری که انجام می‌دهند، باعث می شوند آن ها بیشتر یاد بگیرند. کودکان به فعالیت‌های کوتاه زیادی نیاز دارند تا آن‌ها را علاقه‌مند نگه دارند. سعی کنید از فعالیت‌های پرهیجان مانند بازی و نمایش و… استفاده کنید تا انرژی کودکان را صرف اهداف آموزشی کنید.

بهره گیری از اساتیدی که توانایی آموزش به کودکان را دارند و از روش های اصولی آموزش تافل کودکان آگاهی دارند، نقش ویژه ای دارند. آن ها با عملکرد صحیح خود موجب می شوند که کودکان شما برای یادگیری انگیزه داشته باشند و در قالب کارهای هیجان انگیز چیزهای جدید یاد بگیرند.

 

تافل ویژه کودکان، تافل primary نام دارد. آزمون‌های  Primary توسط ETS برای کودکان طراحی شده است. آزمون‌های Primary toefl استانداردهای بالای ETS  را برای توسعه آزمون‌های معتبر و واقعی تایید می‌کنند که اهداف آموزشی را پشتیبانی می‌کنند و جدیدترین نوآوری‌ها را منعکس می‌کنند.

 

مرتبط بخوانید:بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران

 

کودکان خود را در مسیر درست قرار دهید.

آموزش تافل کودکان اولین قدم در مسیر آن ها برای رسیدن به پتانسیل کاملشان هستند. این آزمون مهارت‌های ارتباطی کودکان و پیشرفت آن ها را در آموزش زبان انگلیسی را ارزیابی می کند. همچنین بازخورد های معناداری درباره توانایی هایشان ارائه می کند که به کودکان و والدین آن ها کمک زیادی می کند.

 

آزمون تافل کودکان برای موارد زیر طراحی شده‌اند:

ارزیابی مهارت کلی زبان انگلیسی زبان آموزان بالای ۸ سال

ارائه بازخورد فوری از توانایی هر زبان‌آموز در گوش دادن، خواندن و صحبت کردن

پشتیبانی آموزش و یادگیری با دادن اطلاعات در مورد توانایی‌های زبان‌آموزان در رابطه با استاندارد بین‌المللی پذیرفته‌شده

 

آموزش تافل کودکان

آموزش تافل کودکان

 

بخش های مختلف آزمون برای زبان آموزان سطوح مختلف

آزمون خواندن و گوش دادن تافل Primary:  مرحله ۱

 

آزمون کاغذی است که مهارت‌های خواندن و گوش دادن کودکان را در مراحل آغازین یادگیری انگلیسی ارزیابی می کند.

 

آزمون خواندن و گوش دادن تافل Primary : مرحله ۲

یک آزمون کاغذی مربوط به خواندن و گوش دادن مهارت زبان آموزانی که مهارت‌های ارتباطی انگلیسی را کسب کرده‌اند.

 

آزمون مکالمه تافل Primary 

آزمون مبتنی بر کامپیوتر که مهارت صحبت کردن زبان آموزان را در سطوح مختلف زبان انگلیسی بررسی می کند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

 

آموزش تافل کودکان چه کمکی به آن ها می کند؟

تافل Primary به زبان آموزان شما کمک می‌کند مهارت‌های انگلیسی خود را قبل و بعد از تست بهبود بخشند. کتاب هایی هستند که در آشنایی آن ها با نمونه سوالات کمک می‌کنند و زبان آموزان و والدین آن‌ها می‌دانند که چه چیزی را باید در آزمون انتظار داشته باشند.

 یک روز پس از آزمون، معیارهای مطالعه Lexile مرتبط با نمرات تافل کودکان، انتخاب کتاب در سطح ریدینگ زبان آموزان را آسان‌تر می‌سازد و مهارت ریدینگ انگلیسی آن‌ها را در طول زمان بهبود می بخشد.

 

آموزش تافل کودکان

آموزش تافل کودکان

 

آموزش تافل کودکان در موسسه زبان نگار

مرکز تافل زبان نگار برای اولین بار در ایران جهت دوره های امادگی تافل کودک و نوجوان دوره های تخصصی را در نظر گرفته است که متقاضیان عزیز شرکت در آزمون با آمادگی بیشتری در آزمونها شرکت کنند.

در دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان ، زبان آموزان در ابتدا از سری کتب Mr. Bug’s جهت یادگیری حروف الفبا ترکیب صداها و املاء مقدماتی آشنا می شوند، سپس در سری کتب English Time با جمله سازی مقدماتی تا متوسطه آشنا شده و در سری کتب Family and Friends به قدرت تکلم کامل به زبان انگلیسی می‌رسند.

آنچه مد نظر زبان نگار است این است که در این کلاسها با نمونه سوالات تافل کودکان آشنا شوید این دوره ها کاملا تخصصی بوده و افراد می بایستی دوره های مقدماتی را گذرانده باشند.

با توجه به جدید بودن آزمونهای تافل کودکان در ایران و نیاز به برگزاری دوره های آمادگی آزمونهای تافل junior-primary مرکز تافل زبان نگار با هماهنگی با دفتر ETS GLOBAL جزواتی را برای مراکز زبان و متقاضیان آزمون اماده کرده است.

بازخورد دریافت­ شده در گزارش نمره تافل Primary برای کمک به پیشبرد راه طراحی شده است. به کمکِ اطلاعات ارائه شده در هر گزارش، به درک واضحی از توانایی­های فرزندتان و زمینه­ های نیازمند بهبود دست خواهید یافت.

دوره های آموزشی تافل کودکان زبان نگار

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس های آموزش تافل کودکان را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه