آموزش آسان انگلیسی : بهترین موسسه تهران | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزش آسان انگلیسی : بهترین موسسه تهران

آموزش آسان انگلیسی : بهترین موسسه تهران

زمانی که انگلیسی یاد می‌گیرید، مهم است که انگیزه خود حفظ کنید. همانند هر کار دیگری، ممکن است زمان‌هایی وجود داشته باشد که ادامه مسیر کمی دشوارتر باشد، بنابراین روش‌های خود را تغییر دهید و از ایجاد اشتباه نترسید. در اینجا ما به چند روش آموزش آسان انگلیسی اشاره می کنیم که می توانید از آن ها استفاده کنید و در نهایت بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی را به شما معرفی می کنیم. با زبان نگار همراه باشید.

 

آموزش آسان انگلیسی

آموزش آسان انگلیسی

۱.برای آموزش آسان انگلیسی از موسیقی استفاده کنید.

نه تنها آهنگ مورد علاقه شما ذهنتان را بیدار می‌کند و شما را در یک حالت مثبت قرار می‌دهد تا انگلیسی یاد بگیرد، همچنین متن آهنگ می‌تواند به شما کمک کند تا مهارت‌های خود را گسترش دهید. تحقیقات نشان می‌دهند که چگونه موسیقی می‌تواند به زبان آموزان کمک کند تا زبان و واژگان خود را به دست آورند و هجی کردن را بهبود بخشند.

 

۲. سعی کنید بارها امتحان کنید.

برای سپردن کلمات جدید انگلیسی به حافظه، مهم است که از آن‌ها استفاده کنید. یک دفتر یادداشت از کلمات جدیدی که یاد می‌گیرید داشته باشید و سعی کنید از آن‌ها در سه جمله مختلف استفاده کنید. جملات خود را یادداشت کنید و با صدای بلند بگویید.تکرار به شما کمک می‌کند که کلمه را به خاطر داشته باشید و استفاده‌های مختلف از کلمه به توسعه بانک لغات شما کمک خواهد کرد. به یاد داشته باشید، برداشتن گام‌های کوچک مانند اینها همچنان به شما کمک می‌کند تا به هدفتان برسید.

 

مرتبط بخوانید: مکالمه فشرده انگلیسی در بهترین کلاس زبان تهران

 

۳.با زبان آشنا شوید.

یکی از موثرترین و آسان‌ترین روش‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی، غرق کردن کامل خودتان در زبان است. یک ایستگاه رادیویی انگلیسی‌زبان پیدا کنید تا به آن گوش دهید، یک فیلم یا نمایش تلویزیونی انگلیسی را تماشا کنید و یا خود را با افرادی که مکالمه به زبان انگلیسی دارند، احاطه کنید. به دقت به گفتگوها در رستوران‌ها، اتوبوس یا مغازه‌ها گوش دهید و سعی کنید استفاده روزمره از زبان را یاد بگیرید. نه تنها این کار به مهارت‌های گوش دادن شما کمک می‌کند، بلکه می‌توانید سعی کنید کلمات خود را به نحوی تلفظ کنید تا مهارت‌های صحبت خود را بهبود بخشید. با تکنولوژی و برنامه‌های مدرن، این روش می‌تواند عملا در هر جایی انجام شود.

 

آموزش آسان انگلیسی

آموزش آسان انگلیسی

 

بهترین آموزشگاه آموزش آسان انگلیسی در تهران

دپارتمان زبان انگلیسی موسسه زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و روش های نوین تجربه بی نظیری برای زبان آموزان رقم می زند. دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه برای آموزش آسان انگلیسی در تهران است که مأموریت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبانهای زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، تولید و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بین المللی، طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه تعریف می نماید.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان انگلیسی فشرده : در کوتاه ترین مدت مثل بلبل حرف بزن!

 

آموزش آسان انگلیسی

آموزش آسان انگلیسی

روش آموزشی در موسسه زبان نگار به چه صورت می باشد؟

موسسه زبان نگار دوره های آموزشی ویژه ای را از جمله آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، بزرگسالان، دوره آموزش لهجه آمریکایی، دوره بحث آزاد، آموزش تافل و … برگزار می کند. آموزشگاه زبان نگار دارای ویژگی های خاصی در سیستم آموزشی خود می باشد كه به ندرت در آموزشگاه‎های دیگر تجربه خواهید نمود.

سیستم حمایت دانشجو: بیشتر از هزینه، زمان صرف شده دانشجو برای یك ترم اهمیت بالایی دارد. دانشجویان زبان نگار در صورت عدم قبولی در یك ترم می توانند از بسته حمایت دانشجو استفاده نموده و با آنالیز مشكلات و رفع آنها اقدام به امتحان مجدد نمایند.

سیستم آنالیز راهبردی: دانشجویان زبان نگار طی مدت فراگیری زبان انگلیسی مورد رصد كامل می باشند و تمام عیوب درسی آنها توسط مدرس یادداشت و برای هر دانشجو یك پروفایل اختصاصی قرار داده می شود و پس از آنالیز در صورت وجود موردقابل توجه یا دانشجو در میان گذاشته خواهد شد.

دوره های تضمینی: برگزاری دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی نشان دهنده اطمینان مدیران این مجموعه از سطح علمی مدرسان و درستی متدهای ارائه شده می باشد. همچنین برای دانشجویانی كه زمان اهمیت بالایی برایشان دارد خاطری آسوده را فراهم خواهد آورد.

در زبان‌نگار سعی بر آن شده با اساتید با تجربه و خبره و متد های نوین تدریس انجام شود و زبان‌آموزان تمامی مهارت‌ها و جزئیات زبان انگلیسی را به همراه مکالمه بیاموزند. این ویژگی باعث پیشرفت مکالمه زبان‌آموزان (Speaking, Listening) در مراحل اولیه می‌شود به این منظور زبان‌آموزان بسیار با انگیزه‌تر مراحل بعدی را طی می‌کنند و در زبان انگلیسی متبحر می‌شوند. دوره های زبان نگار با استفاده از به روز ترین کتاب ها و منابع آموزشی برگزار می شود و به بهترین نحو تمام مهارت ها را به زبان آموزان آموزش می دهد. موسسه زبان نگار همراه زبان آموزان خواهد بود تا آن ها را به مهارت و سطح بالاتری برای برقراری ارتباط موثر و تعامل گسترده با دیگران ارتقا دهد.

 

آموزش آسان انگلیسی

آموزش آسان انگلیسی

چه دوره هایی در موسسه زبان نگار برای آموزش آسان انگلیسی ارائه می شود؟

موسسه زبان نگار برای آموزش تافل دوره های مختلفی را برگزار می کند. این موسسه زبان آموزان را از سطح مبتدی آموزش داده و تا سطح پیشرفته و رسیدن به موفقیت همراه آن هاست. در زبان نگار برای هر فرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش(۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ ) و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می شود. علاوه بر دوره هایی که از سطح مبتدی تا پیشرفته برای آموزش تافل در موسسه زبان نگار برگزار می شود، همچنین تافل آکادمی زبان نگار کارگاههای آموزشی جهت تقویت مهارت های رایتیتنگ و اسپیکینگ تافل نیز در نظر گرفته است تا زبان آموزان مهارت های لازم را کسب کنند. همچنین مهارت های تست زنی و آمادگی جهت آزمون در حضور استاد نیز به زبان آموزانی که تمایل دارند نمره ی بالایی در تافل کسب کنند آموزش داده خواهد شد.

علاوه بر این موسسه زبان نگار دوره های ویژه ای را برای آموزش زبان انگلیسی برگزار می کند که به ۳ نوع متفاوت تشکیل می شود: ترمیک، فشرده، آخر هفته. دوره مقدماتی زبان انگلیسی در حالت ترمیک ۴ ماه و در حالت فشرده دو ماه به طول می انجامد. این دوره ها با استفاده از کتاب های Touch Stone برای سطوح مبتدی و کتاب های Viewpoint برای سطوح پیشرفته تر برگزار می شود.

 

مشاهده همه دوره های زبان انگلیسی

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش آسان انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه