بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران

بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران

زبان چینی یکی از پر استفاده ترین زبان ها در سراسر جهان است. در مجموع حدود ۱.۳ میلیارد نفر به زبان چینی صحبت می‌کنند. اکثریت این جمعیت در جمهوری چین یا تایوان زندگی می‌کنند. آموزش زبان چینی ارتباطات گسترده ای را برای شما فراهم می کند.  پرکاربرد‌ترین زبان چینی، زبان چینی استاندارد است که به زبان چینی ماندارین (Mandarin) معروف است. این زبان به عنوان زبان رسمی جمهوری چین، زبان بومی ۸۷۳ میلیون نفر است. بنابر این موارد زبان چینی یکی از بهترین زبان هایی است که شما می توانید یاد بگیرید. آموزش زبان چینی کار بسیار دشواری نیست. روش هایی وجود دارد که شما با انجام آن ها می توانید بدون دردسر زبان چینی را یاد بگیرد. یکی از این روش ها حضور در بهترین آموزشگاه زبان چینی می باشد. به همین منظور بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به بهترین نحو این زبان را یاد بگیرید.

 

آموزشگاه زبان چینی در تهران

آموزشگاه زبان چینی در تهران

چرا زبان چینی یاد بگیریم ؟

به گفته منابع معتبر۱۴ درصد از جمعیت جهان به زبان چینی صحبت می‌کنند. زبان چینی رایج‌ترین زبان در جهان با حدود ۱،۱۹۷،۰۰۰،۰۰۰ نفر بومی است که ۸۷۳،۰۰۰ میلیون نفر از آن‌ها  به زبان چینی ماندارین صحبت می‌کنند. این ویژگی زبان چینی باعث می شود شما بتوانید با مردم زیادی ارتباط برقرار کنید.

در جاهای مختلف دنیا، اقتصاد قدرتمند چین، تاثیر خود را اعمال می کند. همه راجب آینده اقتصادی و سلطه چین بر دنیای اقتصاد صحبت می کنند. و این یک واقعیت اجتناب ناپذیر است!

 

مرتبط بخوانید: آموزش سریع چینی در زبان نگار

 

این موضوع در ایران از اهمیت دوچندانی برخوردار است. نه تنها بخاطر روابط قدرتمند ما با شرق، بلکه روابط تجاری ایران و چین بیش از ده میلیارد دلار در سال است و در حال حاضر ده‌ها پروژه‌ مختلف در زمینه پتروشیمی، کارخانه فولاد، کارخانه آلومنیوم و راه‌سازی و غیره نیز در ایران با چینی‌ها در دست انجام است و ایران با هیچ کشوری چنین سطح روابط تجاری نداشته است. برقراری روابط تجاری و در کنار آن روابط تکنولوژیک در چند سال اخیر ایران با چین که در آینده نیز توسعه پیدا خواهد کرد، نیازمند افرادی در داخل ایران هست که شناخت کاملی از کشوری که در حال تجارت و انتقال تکنولوژی و اجرای پروژه‌ها با آن‌ها است، داشته باشند. بنابراین یادگیری زبان چینی برای ایرانیان به یک اولویت تبدیل ‌شده تا علاوه بر سهولت کاری، سود بیشتری را در رابطه با چین کسب کنند.

علاوه بر فرصت های تجاری بسیاری که با یادگیری زبان چینی برای شما فراهم می شود، اگر شما بتوانید به زبان چینی صحبت کنید، می توانید به کشورهای زیادی سفر کنید. می توانید سرتاسر جنوب شرقی آسیا سفر می‌کنید در حالی که با اعتماد به نفس با بومی ها در چین صحبت کنید. حتی ممکن است شما را به خانه‌های خود دعوت کنند تا غذای خانگی زندگی واقعی چین را تجربه کنید. مسافرت در سراسر دنیا همیشه زمانی جذاب تر است که با مردم محلی دوست شوید.

 

آموزشگاه زبان چینی در تهران

آموزشگاه زبان چینی در تهران

 

بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران کجاست ؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار بهترین دوره های زبان چینی را در تهران برگزار می کند. زبان چینی یک زبان نوپا در کشورمان است. به لحاظ دانشگاهی در ایران به جز دانشگاه شهید بهشتی که رشته آموزش زبان چینی و مکالمه زبان چینی را دارد و دانشگاه تهران که چند ترمی زبان چینی رابعنوان زبان دوم رشته های دیگر برگزار می کرد، کلاسهای آموزش مکالمه زبان چینی تا همین چند وقت پیش فقط در سطح شهر تهران بود، آنهم به تعداد انگشتان دست هم نمی رسید.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان چینی

 

 اما این روزها استقبال شرکتهای تجاری، صاحبان کسب وکار کوچک، دانشجویان و جوانان از یادگیری این زبان بیشتر از پیش شده است و آموزشگاه هایی نیز در پی همین امر به تشکیل کلاسهای زبان چینی روی آورده اند. شرکت های ایرانی که با شرکت ها و کارخانجات چینی ، قرارداد تجاری دارند علارغم اینکه به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند اما مجبور هستند حتما مترجم زبان چینی نیز داشته باشند ،چرا که بندرت شرکتهای چینی قادر به مکالمه زبان انگلیسی هستند.

موسسه زبان نگار به توجه به اهمیت این موضوع  دوره های مختلفی را برگزار می کند تا نیازهای جامعه را برطرف نماید. این موسسه همواره در جهت رفع نیازهای جامعه برای یادگیری زبان های مختلف تلاش کرده است که زبان چینی نیز از این قاعده مستثنا نیست.

 

آموزشگاه زبان چینی در تهران

آموزشگاه زبان چینی در تهران

 

دوره های برگزار شده در آموزشگاه زبان چینی در تهران

از دوره های موسسه زبان نگار برای آموزش زبان چینی می توان به دوره های ترمیک عادی، دوره فشرده ویژه صبح ها، مکالمات فشرده آخرهفته، مکالمات فشرده تجاری بازرگانی، برگزاری دوره های مکالمه بحث آزاد، برگزاری کلاسهای خصوصی درموسسه ومحل شما و  مکالمات فشرده تجاری بازرگانی اشاره کرد. دوره مکالمات فشرده تجاری بازرگانی ویژه داوطلبانی می باشد که براساس شرایط کاری و مسافرت های پی در پی به چین و شهرهای مختلف این کشور به آموزش مکالمات بازرگانی تجاری نیاز دارند.

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان چینی : چرا چینی یاد می گیریم؟

 

شرایط دوره های آموزشگاه زبان چینی در تهران به چه صورت است ؟

کلاسهای زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای تدریس شده دردانشگاههای کشور چین در ۱۲ سطح برگزار میگردد. اساتید موسسه دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دارای مدارک معتبر از دانشگاههای کشورچین می باشند. پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان در ۶ ترم اول دوره های Upper-Intermediate رامی گذرانند.سپس زبان آموزان می توانند درادامه دوره های ترمیک تا ترم ۱۲ رابگذرانند تا به سطح Advance برسند.کتابهای داستان از مبتدی تا پیشرفته به همراه سی دی های فیلم و کارتن که دراختیار زبان آموزان قرار می گیرد به انها کمک می کند که هر چه سریعتر به آمادگی لازم برسند. درپايان هر دوره آزموني استاندارد براي سنجش آموخته هاي زبان آموزان گرامی برگزار مي شود. همچنین دوره های موسسه زبان های خارجی زبان نگار به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه