آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی

آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی

زبان عربی، زبان دنیای اسلام می باشد که در کشور ما نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر علاقه مند به یادگیری این زبان هستید می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. ما در این مطلب آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی را به شما معرفی خواهیم کرد که به شما کمک قابل توجهی می کند تا بتوانید این زبان را با بکارگیری متدهای مناسب و اساتید مجرب آموزش ببینید.

 

آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی

آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی

 

دلایل یادگیری زبان عربی

شما برای یادگیری در آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی باید دلایلی داشته باشید تا بتوانید مسیر آموزش را به خوبی طی کنید و در این راه ثابت قدم باشید. یکی از دلایل مهمی که شما می توانید داشته باشید این است که زبان عربی زبان قران کریم می باشد و با آموزش زبان عربی می توانید درک خوبی از دستورات الهی داشته باشید.

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان عربی : چرا زبان عربی یاد میگیریم ؟!

 

عربی زبان رسمی بیش از ۲۰ کشور است و ۳۷۵ میلیون نفر از گویشوران بومی این زبان وجود دارند. این سخنگویان عمدتا در خاور میانه متمرکز هستند، اما گروه‌های اقلیت زیادی در سراسر جهان وجود دارند. این امر باعث می شود بتوانید با مردم زیادی در جهان ارتباط برقرار کنید.

کشورهای عربی در حال اصلاح و متنوع ساختن اقتصاد خود هستند. مقررات کسب‌وکار به منظور ایجاد مزیت رقابتی بیشتر و جذب کارآفرینان، بهبود یافته‌است. برای مثال در خلیج عربی، سرمایه‌گذاری‌های عظیمی در زمینه‌هایی مثل ساخت‌وساز، امور مالی، مخابرات و گردشگری ایجاد شده‌است. به منظور انجام موثر کسب‌وکار، فرد باید زبان و فرهنگ افرادی را درک کند که یک امید برای مذاکره و هدایت تجارت با آن‌ها وجود داشته باشد. آموزش زبان عربی باعث می شود به راحتی با افراد بومی مذاکره کنید و فرصت های بیشماری را برای خود ایجاد کنید.

 

آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی

آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی

 

بهترین آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی کجاست؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار برگزار کننده دوره های مختلف آموزشی در منطقه کارگر شمالی می باشد. این مجموعه دوره های بی نظیری را برای آموزش زبان عربی برگزار می کند. آن‌چه رويکرد زبان نگار را در آموزش زبان عربی از ديگر مراکز آموزشی متمايز می کند، تلاش برای آموزشی فراگير و در بردارنده همه اجزای مهارتی آن با حفظ اصل کارآمدی و برخوردار از شيوه‌های امروزی است. در اين مجموعه کوشش شده است که فراگيرنده زبان عربی معاصر را با تأکيد بر مکالمه و سخن گفتن به زبان فصيح و رسمی فراگيرد و در عين حال توانايی خواندن متون و درک آنها و استفاده از کتابها و منابع عربی را کسب کرده , قادر به نوشتن متون و نامه های عمومی و ساده نيز باشد . در زبان نگار تمامی لهجه های خلیجی، مصــری، شامی و عراقی پس از اتمام دوره ها به صورت تخصصی توسط اساتید Native تدریس میشوند.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس زبان عربی در تهران کجاست؟

 

چارت آموزشی  در آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی به ۴ سطح الاساسیة ، ابتدائی ، متوسطة ، متقدمة تقسیم می شوند که زبان آموزانی که قصد تسلط کامل به زبان عربی را دارند ، تا انتهای مرحله متوسطة می توانند کاملا به زبان عربی مسلط باشند ، مرحله متقدمة مخصوص زبان آموزانی است که قصد دارند زبان عربی را به صورت آکادمیک فرا بگیرند .

پس از مرحله متوسطة زبان آموز قادر به صحبت با لهجه فصیح است که بعد از آن دوره، کلاس های اصل و لهجه با اساتید Native و عرب زبان برگزار می شود . لهجه هایی که در آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی تدریس می شوند به ۴ دسته خلیجی ، مصری ، شامی ، عراقی هستند که لهجه های سوری ، لبنانی ، یمنی و … از زیر مجموعه لهجه های بالا هستند. در محیطی کاملا متفاوت و با اساتید عرب زبان و Native زبان عربی را در کمترین زمان بیاموزید .

 

آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی

آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی

 

منابع مورد استفاده در آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی

بسیاری از دانشجویان، معلمان، مدیران، پژوهشگران و علاقه مندان سفر به کشورهای عربی یا استفاده کنندگان از رسانه ها و نشریات و کتاب های جدید عربی همواره از فقدان مجموعه ای جذاب، هدفمند، پویا و برخوردار از اجزاء مورد نیاز آموزش زبان در عرصه زبان عربی رنج برده اند.کتب “صدی الحیاه ” سعی در ارائه راه حلّ مناسبی برای رفع این مشکل بوده است. در مجموعه “صدی الحیاه ” که شامل کتاب زبان آموز ـ دفتر تمرین ـ راهنمای معلم ـ نوار یا لوح فشرده صوتی و برخی فیلم های کمک آموزشی است، کوشش شده است زبان عربی با در نظر گرفتن مهارت های شنیدن ـ سخن گفتن ـ خواندن و نوشتن در قالبی جذاب و متناسب با نیازهای کاربردی آموزش داده شود.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان در مرکز تهران

 

تفاوت های ظاهری و آماده سازی مجموعه با بهره گیری از شیوه های نوین و جذّاب از نکات برجسته این مجموعه است گفتگوها، تعابیر، واژگان و متون ضبط شده در نوار یا لوح فشرده صوتی کار فراگیری لهجه و لحن درست عربی را هموار ساخته، امکان تقویت مهارت شنیدن را نیز فراهم می سازد. 

مجموعه کتب صدی الحیاة، یکی از بهترین روش های آموزش زبان عربی فصیح است. توجه به مهارتهای گوناگون زبان ـ همچون شنيدن ، سخن گفتن، خواندن و نوشتن. استفاده از مواد آموزشی زبان امروزی عربی و بهره مندی از جاذبيت های ظاهری از جمله مهم ترين ويژگيهای اين مجموعه است. به گونه ای که در عرصه آموزش زبان عربی يک گام متفاوت به شمار می آيد.

این مجموعه شامل کتب صدی الحياة: المرحله الأساسية(دوره بنیادین)، صدی الحياة: المرحله التمهيدية (دوره مقدماتی)، صدی الحياة: المرحله المتوسطة (دوره میانی) و صدی الحياة: المرحله العالية(دوره پیشرفته) می باشد. در زبان نگار با کمک این کتاب ها می توانید به راحتی بر زبان عربی مسلط شوید.

 

زبان عربی در آموزشگاه زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آموزشگاه زبان عربی در کارگر شمالی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه