آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران

آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران

زبان اسپانیایی به عنوان دومین زبان در سطح جهان می باشد که ۳۲۹ میلیون نفر در سطح جهان به این زبان صحبت می کنند.اگر با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید، آموزش زبان اسپانیایی دشوار نیست چرا که بسیاری از واژگان زبان اسپانیایی و انگلیسی به علت هم ریشه بودن مشترک هستند، چرا که هر دو زبان بسیاری از لغات خود را از زبان لاتین و عربی گرفته اند. الفبای اسپانیایی برای یادگیری بسیار آسان است چرا که تنها با یک حرف از الفبای انگلیسی متفاوت است. دستور زبان و ساختار جمله های اسپانیایی با انگلیسی متفاوت است، اما نسبت به آن ساده تر است. چنانچه قصد دارید زبان اسپانیایی را یاد بگیرید ما آموزشگاه زبان اسپانیایی و بهترین کلاس اسپانیایی را به شما معرفی خواهیم کرد. با زبان نگار همراه باشید.

 

آموزشگاه زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان اسپانیایی

 

چرا زبان اسپانیایی یاد بگیریم؟

همانطور که اشاره کردیم زبان اسپانیایی دومین زبان پراستفاده در سطح جهان است که همین موضوع اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی را بیان می کند. همچنین زبان اسپانیایی زبان رسمی ۲۰ کشور در سطح جهان است که باعث می شود با یادگیری زبان اسپانیایی بتوانید به کشورهای مختلفی سفر کنید و با مردم زیادی ارتباط برقرار کنید.

از دیگر مزایای زبان اسپانیایی، ایجاد فرصت های شغلی و تحصیلی است که می تواند باعث پیشرفت های شما شود. امکان مهاجرت و زندگی در خارج از کشور نیز از مزایای یادگیری این زبان است. آموزش زبان اسپانیایی برای زندگی در کشور های اسپانیایی لازم است. مکان هایی مانند مکزیک، کاستاریکا و پرو فرصت هایی را برای افراد جویای تحصیل در خارج از کشور، افراد متخصص جویای کار و … با قیمت های مناسب ارائه می دهند.

 

آموزشگاه زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان اسپانیایی

 

حتی اگر شما قصد آموزش زبان اسپانیایی فقط به عنوان یک سرگرمی دارید، دانستن چندین زبان مغز شما را حتی در پیری سالم و باهوش حفظ خواهد کرد. این بدین علت است که یادگیری زبان جدید یک شبکه ارتباطی در میان نورونهای مغز شما ایجاد می کند. ارتباطات عصبی بیشتر، باعث حافظه و مهارتهای حل مسئله بهتر می شود. علاوه بر این آشنایی با زبان جدید باعث می شود تا با تاریخ و فرهنگ جدیدی آشنا شوید.

 

بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران

موسسه زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران می باشد. از جمله اهداف مرکز تافل زبان نگار برای آموزش زبان اسپانیایی استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان و همچنین آموزش اصولی و پیشرفته زبان اسپانیایی به آن ها می باشد.

 

مرتبط بخوانید: ۱۰ ترفند و نکته برای یادگیری سریع اسپانیایی

 

حضور در آموزشگاه زبان اسپانیایی چه مزایایی برای شما دارد؟

شرکت در آموزشگاه زبان اسپانیایی به طرز شگفت آوری باعث پیشرفت روند آموزشی شما خواهد شد. از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین آموزشگاه در تدریس باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

همچنین شرکت در آموزشگاه زبان اسپانیایی موجب می شود شما در تعامل با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. این تعامل به بهبود مهارت های اسپیکینگ و لیسنینگ شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش خود ادامه خواهید داد و موفقیت در آزمون را کسب خواهید کرد. 

با شرکت در بهترین کلاس اسپانیایی نقاط ضعف شما شناسایی می شود و با کمک راهنمایی ها و متدهایی که اساتید به شما ارائه خواهند کرد می توانید آن ها را بهبود ببخشید.

آموزشگاه زبان اسپانیایی تمام مهارت های زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن را پوشش داده و به شما کمک می کند تا این مهارت ها را در خودتان تقویت کنید. همچنین با شرکت در کلاس، زبان اسپانیایی را به صورت کاربردی و موثر یاد خواهید گرفت به نحوی که قادر باشید هنگام سفر و یا مهاجرت به راحتی با افراد بومی ارتباط برقرار کنید و سفر بدون مشکلی داشته باشید.

 

آموزشگاه زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان اسپانیایی

 

چه دوره هایی در آموزشگاه زبان اسپانیایی برگزار می شود ؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار دوره های آموزش زبان اسپانیایی را در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می کند. این دوره های از مبتدی ترین سطح آغاز شده و به زبان آموزان کمک می کند تا به سطوح پیشرفته در این زبان برسند. شما می توانید جزئیات مربوط به این دوره ها را در لینک زیر ببینید.

 

مشاهده همه دوره های زبان اسپانیایی

 

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در بهترین کلاس اسپانیایی به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود. دوره های ترمیک عادی ۳ روز درهفته یا آخر هفته برگزار می شوند. دوره های فشرده ویژه صبح ها یا آخر هفته هستند. همچنین امکان برگزاری بهترین کلاس اسپانیایی به صورت خصوصی در موسسه و محل شما نیز وجود دارد.

 

مرتبط بخوانید: آموزش اسپانیایی : ۲۰ نکته و ترفند که باید بدانید!

 

در بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی از چه منابعی استفاده می شود ؟

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در موسسه زبان نگار با استفاده از کتاب‌های Prisma برگزار می شود. کتاب‌های Prisma معروف‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش زبان اسپانیایی هستند که از سال ۲۰۱۳ نسخه به روز شده آنها با نام Nuevo Prisma تألیف و منتشر شده است.

در سری جدید کتاب‌های Prisma علاوه بر به روز شدن محتواهای عمومی کتاب، متون جدید و فعالیت‌های کلاسی جدیدی نیز افزوده شده است. همچنین سعی شده است از تصاویر به روز شده‌ای متناسب با این محتوا نیز استفاده شود. فایل‌های صوتی مربوط به کتاب نیز در نسخه های جدید کاملا تغییر کرده اند.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آموزشگاه زبان اسپانیایی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه