آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب

آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب

زبان اسپانیایی یکی از زبان های مهم دنیا است که ممکن است برای اهداف شغلی، تحصیلی و یا مهاجرت به یادگیری آن نیاز داشته باشید. شما می توانید به روش های مختلف این زبان را آموزش ببینید و یکی از این روش ها حضور در آموزشگاه های زبان های خارجی می باشد. ما در این مطلب قصد داریم آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب تهران را به شما معرفی کنیم که با می توانید از خدمات آن ها بهره مند شده و به راحتی اسپانیایی بیاموزید.

 

آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب

آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب

 

دلایل آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب

همانطور که می دانید زبان اسپانیایی به عنوان دومین زبان در سطح جهان می باشد که ۳۲۹ میلیون نفر در سطح جهان به این زبان صحبت می کنند. همین امر باعث می شود که شما بتوانید ارتباطات گسترده ای را با این زبان ایجاد کنید و فرصت های شغلی و تحصیلی خوبی را برای خود ایجاد کنید. همچنین این کشور مکان های زیبایی دارد که می تواند مقصد خوبی برای مهاجرت و یا سفر به خارج از کشور باشد و زبان اسپانیایی به شما کمک می کند که راحت تر ارتباط برقرار کنید.

آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب به شما کمک می کند تا با روشی اصولی و صحیح این زبان را آموزش ببینید. شما با شرکت در این کلاس ها می توانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید و با راهنمایی های اساتید آن ها را بهبود بخشید.

اساتید این آموزشگاه سابقه ی طولانی مدتی در امر تدریس دارند و این باعث می شود بتوانند ارتباط موثری با زبان آموزان برقرار کنند و کمک کننده آن ها در امر یادگیری باشند.

همچنین در آموزشگاه زبان اسپانیایی از منابع معتبر برای تدریس استفاده می شود و از پایه تا پیشرفته با شما کار خواهد شد. این امر باعث می شود زبان آموزان با علاقه و انگیزه کافی مراحل آموزش را طی کنند و دلسرد نشوند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش اسپانیایی : ۲۰ نکته و ترفند که باید بدانید!

بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب کجاست؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران می باشد. از جمله اهداف مرکز تافل زبان نگار برای آموزش زبان اسپانیایی استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان و همچنین آموزش اصولی و پیشرفته زبان اسپانیایی به آن ها می باشد. این موسسه با بهره مندی از اساتید مجرب و  منابع معتبر توانسته خدمات بی نظیری را به زبان آموزان ارائه دهد.

آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب

آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب

 

دوره های آموزش اسپانیایی در موسسه زبان نگار

موسسه زبان های خارجی زبان نگار دوره های آموزش زبان اسپانیایی را در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می کند. این دوره های از مبتدی ترین سطح آغاز شده و به زبان آموزان کمک می کند تا به سطوح پیشرفته در این زبان برسند. شما می توانید جزئیات مربوط به این دوره ها را در لینک زیر ببینید.

 

مشاهده همه دوره های زبان اسپانیایی

 

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در بهترین کلاس اسپانیایی به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود. دوره های ترمیک عادی ۳ روز درهفته یا آخر هفته برگزار می شوند. دوره های فشرده ویژه صبح ها یا آخر هفته هستند. همچنین امکان برگزاری بهترین کلاس اسپانیایی به صورت خصوصی در موسسه و محل شما نیز وجود دارد.

 

منابع تدریس شده در آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در موسسه زبان نگار با استفاده از کتاب‌های Prisma برگزار می شود. کتاب‌های Prisma معروف‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش زبان اسپانیایی هستند که از سال ۲۰۱۳ نسخه به روز شده آنها با نام Nuevo Prisma تألیف و منتشر شده است.

در سری جدید کتاب‌های Prisma علاوه بر به روز شدن محتواهای عمومی کتاب، متون جدید و فعالیت‌های کلاسی جدیدی نیز افزوده شده است. همچنین سعی شده است از تصاویر به روز شده‌ای متناسب با این محتوا نیز استفاده شود. فایل‌های صوتی مربوط به کتاب نیز در نسخه های جدید کاملا تغییر کرده اند.

 

آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب

آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب

 

حضور در آموزشگاه زبان نگار برای آموزش زبان اسپانیایی چه مزایایی برای شما دارد؟

شرکت در آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب به طرز شگفت آوری باعث پیشرفت روند آموزشی شما خواهد شد. از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین آموزشگاه در تدریس باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

همچنین شرکت در آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران موجب می شود شما در تعامل با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. این تعامل به بهبود مهارت های اسپیکینگ و لیسنینگ شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش خود ادامه خواهید داد و موفقیت در آزمون را کسب خواهید کرد. 

 

مرتبط بخوانید: ۱۰ ترفند و نکته برای یادگیری سریع اسپانیایی

 

با شرکت در بهترین کلاس اسپانیایی نقاط ضعف شما شناسایی می شود و با کمک راهنمایی ها و متدهایی که اساتید به شما ارائه خواهند کرد می توانید آن ها را بهبود ببخشید.

آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب تمام مهارت های زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن را پوشش داده و به شما کمک می کند تا این مهارت ها را در خودتان تقویت کنید. همچنین با شرکت در این دوره ها، زبان اسپانیایی را به صورت کاربردی و موثر یاد خواهید گرفت به نحوی که قادر باشید هنگام سفر و یا مهاجرت به راحتی با افراد بومی ارتباط برقرار کنید و سفر بدون مشکلی داشته باشید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آموزشگاه زبان اسپانیایی در انقلاب را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه