آزمونهای تافل کودکان و نوجوانان نتایج زبان آموزی را تغییر میدهد!

آزمونهای تافل کودکان و نوجوانان نتایج زبان آموزی را تغییر میدهد!

آزمونهای تافل کودکان و نوجوانان نتایج زبان آموزی را تغییر میدهد!

آزمونهای تافل کودکان و نوجوانان (JUNIOR  & Primary) نتایج زبان آموزی را تغییر میدهد!

یادگیری زبان دوم برای کودکان در خانواده ها بسیار مهم است زیرا با اینکه یادگیری زبان دوم (مثلا زبان انگلیسی) حتی از زمان تولد نیز امکان پذیر است، اما سنین ۴ الی ۱۲ سال بیشترین بازده یادگیری را دارند. به همین خاطر خانواده ها ترجیح میدهند وقتی که بچه ها صرف می کنند و هزینه ای که پرداخت میشود، نتایج رضایت بخشی داشته باشد.در واقع خانواده ها میخواهند با استفاده از سیستم ها نوین و مدرن آموزش، هزینه آزمایش و خطای موسسات و روشهای غیراستاندارد را حذف کنند.

ETS بعنوان یک نهاد بین المللی با ارائه روشهای مدرن و جهانی یکی از نهادهای پیشرو در حوزه آموزش زبان است. این نهاد با بکارگیری راهکارهایی توانسته زبان آموزی را از سنین کودک – نوجوان تا مدارج عالی در یک سیستم جامع با نام تافل (Tofel) در سطح جهانی ارائه نماید.

 

مرتبط بخوانید : آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در زبان نگار

 

اما دسترسی به این نهاد چگونه امکان دارد؟

 

این سوالی است که موسسه زبان نگار بعنوان نماینده انحصاری آزمونهای ETS درایران پاسخ دهد.

آزمونهای تافل Primary، ارزیابی های جدیدی است از سوی مؤسسه ETS برای کمک به شکل گیری آموزش زبان انگلیسی دانش آموزان به شیوهای که قبلاً هرگز انجام نداده اید. این آزمونها برای دانش آموزان بالای ۸ سال طراحی شده اند و مهارتهای انگلیسی زمینه ساز برای موفقیت آینده دانش آموزان را ارزیابی می کند.

 

آزمونهای تافل کودکان و نوجوانان

برگزاری آزمونهای تافل کودکان و نوجوانان در زبان نگار

 

در دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان زبان نگار، زبان آموزان در ابتدا از سری کتب Mr. Bug’s جهت یادگیری حروف الفبا ترکیب صداها و املاء مقدماتی آشنا می شوند، سپس در سری کتب English Time با جمله سازی مقدماتی تا متوسطه آشنا شده و در سری کتب Family and Friends به قدرت تکلم کامل به زبان انگلیسی می‌رسند. روند یادگیری زبان دوم برای کودکان و نوجوانان به قدری لذت بخش و شیرین است که تجربه خوبی را از یادگیری زبان دوم در ذهن آن ها به جای می گذارد و همین امر موجب ترغیب یادگیری زبان های دیگر در سنین جوانی می شود.

 

 مرتبط بخوانید : همه دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان در زبان نگار

 

در زبان نگار جزوه های کمک آموزشی طراحی شده، که هر یک از آن ها در مقاطع زمانی مختلف به زبان آموزان با هدف پیشرفت در مهارت مکالمه و جمله سازی داده می شود. به طوری کلی آموزش زبان کودکان و نوجوانان چنانچه در نظر عوام امری ساده و پیش پا افتاده است اما در واقع یکی از تخصصی ترین و دشوارترین گروه های آموزشی جهت تدریس است زیرا نیاز به اساتید روانشناس مجرب و آشنا با روحیه کودکان و نوجوانان روش های آموزشی مختص آن هاست.

 

از ویژگیهای آزمونهای تافل Primary این است که همواره بر پیشرفت دانش آموز نظارت صورت میگیرد و    نقاط قوت و ضعف دانش آموز شناسایی میشود. در این مدل آموزشی اهداف آموزشی تعیین میگردد و با  تمرکز بر کار فردی و گروهی با دانش آموزان آموزش صورت میپذیرد.

 

اما مهمترین دستاورد آزمونهای تافل  Primary برقراری ارتباط با والدین در خصوص یادگیری دانش آموز است که با ارائه گزارش  اطلاعاتی را از روند آموزش در اختیار والدین قرار میدهد.

درواقع خانواده ها با استفاده از یک استاندارد جهانی برای حمایت از آموزش و یادگیری، بهترین روش شروع زبان آموزی انتخاب مینمایند.

 

آزمونهای تافل کودکان و نوجوانان

برگزاری آزمونهای تافل کودکان و نوجوانان در زبان نگار

 

زبان نگار نماینده انحصاری TOEFL JUNIOR در ایران

آزمونهای تافل Junior ، نیز از مجموعه آزمونهای  ETSاست که بعنوان روشی برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی زبان آموزان بالای ۱۱ سال طراحی شده است. این آزمونها ارزیابی عینی و قابل اطمینانی از سطوح مهارت زبان انگلیسی دانش آموزان ارائه میدهد که در گرفتن بهترین تصمیمات به شما کمک میکند.

نمرات تافل JUNIOR با سطوح “CEFR” تطبیق داده میشوند تا سطح زبان آموز را بر اساس استاندارد بین المللی بسنجند و درک عمیقتری از سطوح مهارت انگلیسی زبان آموزان ارائه دهند.

از سوی دیگر نمرات تافل Junior با سنجه های MetaMetrics® Lexile® نیز تطبیق داده میشود که به زبان آموزان کتابهای مناسب را به منظور بهبود مهارت خواندن انگلیسی پیشنهاد میدهد.

 

مرتبط بخوانید : نحوه انتخاب آزمون های بین المللی کودک و نوجوان

 

آزمونهای تافل Junior ، فرصتی است برای تشخیص اینکه آیا دانش آموزان مهارتهای کافی ارتباطی زبان انگلیسی در کلاسهای زبان انگلیسی دارند یا اینکه باید از کلاسهای تقویتی انگلیسی برای گذراندن کامل  دوره های محتوایی استفاده نمایند.

موسسه زبان نگار با ارائه خدمات این آزمونها توانسته بخشی از رسالت خود را در حیطه زبان آموزی به انجام برساند. کارشناسان و مشاوران این موسسه همواره پاسخگوی سوالات خانواده ها و داوطلبان آموزش زبان انگلیسی هستند.

 

برای مشاوره رایگان با کارشناسان زبان نگار برای آموزش زبان روسی ، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه