هزینه دوره خصوصی تخصصی تافل + ثبت نام آنلاین | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

هزینه دوره خصوصی تخصصی تافل + ثبت نام آنلاین

هزینه دوره خصوصی تخصصی تافل + ثبت نام آنلاین

ثبت نام آنلاین دوره خصوصی تخصصی تافل  :

جهت سهولت در امور مربوط به ثبت نام و جلوگیری از اتلاف وقت ، شما زبان آموز عزیز می توانید با ثبت نام انلاین رزرو خود را انجام دهید.

لازم به ذکر است حتما  پس از ثبت نام و واریز وجه برای تعیین ساعت کلاس تان با ما تماس بگیرید:

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

چنانچه برای پرداخت از گوشی موبایل استفاده می کنید ،آن را در حالت landscape قراردهید.

 

ردیفعنوان دوره تعدادجلسات برای پیش ثبت نام پنج جلسه ۹۰  دقیقه ای (تومان)لینک ثبت نام آنلاین دوره خصوصی تخصصی تافل
۱دوره WRITING ۵۱۰۰۰۰۰۰ثبت نام آنلاین
۲دوره SPEAKING ۵۱۰۰۰۰۰۰ثبت نام آنلاین
۳دوره LISTENING۵۱۰۰۰۰۰۰ثبت نام آنلاین
۴دوره READING۵۱۰۰۰۰۰۰ثبت نام آنلاین

 

 

آزمون تافل یکی از آزمون های زبان انگلیسی می باشد که در سراسر جهان پذیرفته شده است. این آزمون مهارت های زبان آموز را در چهار بخش لیسنینگ، ریدینگ، اسپیکینگ و رایتینگ می باشد. کسانی که دوست دارند در این آزمون نمره قابل قبولی کسب کنند، باید این مهارت ها را تقویت کرده و تسلط کافی داشته باشند. دوره خصوصی تخصصی تافل شما را با مهارت های مورد نیاز در آزمون تافل آشنا می کند. شما باید آزمون را با امتیاز خوبی سپری کنید تا بتوانید به رویاهای خود دست پیدا کنید. با ثبت نام در دوره خصوصی تخصصی تافل ، شما می‌توانید با موفقیت خود را برای تست تافل آماده کنید، با اعتماد به نفس در آزمون شرکت کنید و به عنوان یک متخصص این آزمون را سپری کنید. در ادامه شما را با برگزار کننده دوره خصوصی تخصصی تافل آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

دوره خصوصی تخصصی تافل

دوره خصوصی تخصصی تافل

 

دوره  خصوصی تخصصی تافل در موسسه زبان نگار :

زبان نگار، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبان های زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، توليد و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بين المللی، طراحی و اجرای دوره های تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنيا و متناسب با نيازهای جامعه تعريف می نمايد.

آموزشگاه زبان نگار با ۱۶ سال سابقه فعالیت در مرکز تهران سعی بر آن کرده تا با فراهم کردن متد و روش مناسب و اساتید با تجربه و کادری مجرب محیطی کاملا متناسب برای آموزش تافل در کوتاه ترین زمان موثرترین راه را فراهم کند. تعامل موثر بین مدیر آموزش و دبیران در این مجموعه همواره موجب شده تا از یک طرف مشکلات احتمالی به طور موثر حل شده و از سوی دیگر از روش جدید و بالقوه برای سیستم آموزشی استفاده شود و تمامی این تلاش ها باعث فراهم ساختن تجربه آموزشی بی نظیر و فراموش نشدنی برای زبان آموزان بوده است .

 

مرتبط بخوانید: کلاس تافل در انقلاب : بهترین آموزشگاه زبان

 

این موسسه علاوه بر اینکه تافل را از مبتدی به زبان آموزان آموزش می دهد، دوره خصوصی تخصصی تافل را نیز برگزار می کند. دوره های آمادگی آزمون تافل iBT در موسسه زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیک های معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند. پیشنهاد موسسه به زبان آموزانی که قصد دادن ازمون تافل را دارند این است که با دادن آزمون آزمايشي اصلی زبان نگار با امادگی بیشتری در کلاسها شرکت کنند و باتوجه به کارنامه تحلیلی شان روی نقاط ضعف شان کار کنند.

ازمونهای میان ترم به صورت شفاهی توسط مدیر یا اعضا تیم اموزش و ازمونهای نهایی به صورت کتبی (تستی- تشریحی- تحلیلی) هستند.

 

دوره خصوصی تخصصی تافل

دوره خصوصی تخصصی تافل

 

این موسسه دوره هایی را برای مهارت های رایتینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ برگزار می کند. شما می توانید بر اساس نیاز خود به صورت جداگانه در هر یک از این مواد ثبت نام کنید. در این دوره ها تمام مهارت های مورد نیاز تافل به شما آموزش داده می شود.

شما مهارت‌های تست زنی را به همراه سطح زبان انگلیسی که شما در آزمون به آن نیاز دارید، یاد خواهید گرفت. دوره خصوصی تخصصی تافل همچنین شما را برای موفقیت آماده می‌کند و امتیاز بالایی در آزمون تافل با تمرکز بر استراتژی‌های آزمون و توجه بر مهارت‌های آموزشی آکادمیک مورد نیاز برای شما فراهم می کند. این دوره تافل باعث می‌شود تا در بهترین نحو برای آزمون آماده شوید. این دوره شامل موارد زیر است:

 

مرتبط بخوانید: اولين وبينار تافل با حضور اساتيد ملي مطابق با آخرين تغييرات آزمون

 

راهنمایی برای بهبود مهارت خواندن

تمرین، بازخورد و تصحیح خطا جهت بهبود مهارت نوشتن

تمرین مهارت های گوش دادن و صحبت کردن مطابق با فرمت آزمون تافل

نکات و استراتژی‌های آزمون تافل

تمرین سوالات آزمون با دقت و جزییات کامل

همانطور که می دانید آزمون تافل یک امتحان ویژه با موضوعات، دستورالعمل‌ها و تمرینات خاص است. داشتن یک سطح خوب در زبان انگلیسی کافی نیست تا امتیاز خوبی در این آزمون کسب کنید. در نظر بگیرید که سطح انگلیسی دو زبان آموز با هم برابر است، اما زبان آموزی که روش خوبی را برای آماده‌سازی آزمون تافل دنبال می‌کند، امتیاز بسیار بهتری نسبت به زبان آموزی که تنها بر روی مهارت‌های زبان انگلیسی کار کرده‌است، کسب خواهد کرد. بنابراین برای کسب امتیاز خوب در آزمون تافل نه تنها باید سطح خود را در زبان انگلیسی ارتقا دهید بلکه باید مهارت‌های خاصی نیز برای آزمون به دست آورید.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان انگلیسی فشرده : در کوتاه ترین مدت مثل بلبل حرف بزن!

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای اطلاع از دوره خصوصی تخصصی تافل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه